Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sasanka33
29. aug 2016

dievcata, co si mam predstavit pod "duchom" na teste? niektore pisete, ze ste mali "ducha", teda je to viditelna ciarka alebo skor taka domyslena 🙂

miskab
29. aug 2016

Babenky odporucate PK?

19lilly
29. aug 2016

@miskab mne ju odporucali v car... a v postate ked si vezmes ze sa takto odselektuju embryjka ktore sa prestanu delit tak je to super bo naco by nam vkladali skore stadia o ktorych nevieme ci sa vobec dostanu do stadia blastocysty ktora je schopna sa uhniezdit

nony6
29. aug 2016

@miskab vo ferticente vkladajú len s pk. Keď sme sa rozprávali s doktorom, tak povedal, že v niektorých centrách dávajú bez pk, aby viac zarobili. Majú možno viac vkladov, ale aj takých, ktoré by sa do štádia blastcysty nedostali. Pri pk je väčšia šanca, že to vyjde.

meli8412
29. aug 2016

@nony6 Tazko povedat, ja som mala na zaciatku vzdy pk, nic sa neujalo a naposledy 3 dnova kultivacia a z toho mam syna. Ale som vymenila car pri poslednom et.

miskab
29. aug 2016

@nony6 dakujem za info no v gyn five sa za to plati :/
@19lilly no to je pravda tak si ju dame je to istejsie

1veverica
30. aug 2016

@nony6 ako? uz si spokojnejsia?

1veverica
30. aug 2016

@sasanka33 mala by to byt slabulinko viditelna ciarocka, pod istym uhlom 🙂

1veverica
30. aug 2016

@miskab vies co ja ano, uvidis ktore embryjka sa dobre vyvijaju 🙂

nony6
30. aug 2016

@1veverica som spokojnejšia, lebo ciarka mi pekne tmavla a už je silnejšia ako kontrolna. Najhoršie je to čakanie. Na sono mám ísť 8.9., to budem podľa poslednej ms 5tt+5. Myslíš,ze by už mohol niečo vidieť?

1veverica
30. aug 2016

@nony6 urcite ano, ked nie uz srdiecko tak aspon vacok, tesim sa s tebou, len hlavne klud 🙂

nony6
30. aug 2016

@1veverica ďakujem. Ty si teraz v ktorom týždni?

1veverica
30. aug 2016

@nony6 ja som zacala 8mesiac, 31t., uz sa neviem dockat konca 🙂

nony6
30. aug 2016

@1veverica jej, to je super, to je už coskoro. A budeš mať dievčatko alebo chlapca? Kedy máš termín?

1veverica
30. aug 2016

@nony6 podla vkladu mi vychadza 2.11. ale vraj podla velkosti tak 28.10., a vraj este skor to moze byt, aspon tak tvrdi moja lekarka, takze uvidime 🙂 🙂 🙂 Uplne presne neviem, zial moj drobcek je naopak otoceny, a nejako sa nechce ukazat, z 3D ze 70ku30 ze baba, ale moja doktorka ze 50na50, bo ze ani nozky nechce roztiahnut, takze fakt neviem, a nam to je uplne jedno, kedze sme sa snazili 7r. len nech je to zdravucke, to je podstatne 🙂

miskab
31. aug 2016

Babenky prosim Vas ak ste boli niektora viac krat na IVF davaju tie iste lieky /injekcie/ , ci mozu dat ine.... chodim do gyn fivu.

sasanka33
31. aug 2016

@miskab ja som na 3. IVF mala ine lieky a kratky protokol, 1. a 2. IVF dlhy protokol a rovnake lieky.

sasanka33
31. aug 2016

tak dievcata, dnes je to potvrdene aj krvou, hcg negativne, takze druhy vklad v ramci 3.IVF neuspesny. Teraz pauza, este nejake vysetrenia a ideme dalej 🙂 vsetkym nam, co musime toto vsetko podstupit drzim palceky a verim, ze kazdej to raz urcite vyjde 🙂 teda mne po krasnej dcerke este raz 🙂

ssegra
31. aug 2016

@miskab ja som mala dva cykly a pri kazdom inaksie lieky...pri prvom gonal, menopur, cetrotide a pregnyl a pri druhom puregon, orgalutran a decapeptyl

nony6
1. sep 2016

@sasanka33 mrzí ma to. Držím palce, nech to nabudúce vyjde.

sonulienka13
1. sep 2016

Ahojte babulky.Chcem sa spýtať,ze ci sa niektorej podarilo otehotnieť prirodzene pomocou lieku Prednison 20 pri vysokej pozitivite protilátok proti ovariam?? Liečbu beriem zhruba 2tyzdne.Ale ked uz tak na KET az v novembri emoticon preto sa pýtam ci je šanca aj prirodzene.Dakujeem

sasanka33
1. sep 2016

@sonulienka13 nam sa to nedarilo 4 roky a teraz ani umelo s medrolom, to je ako prednison. Dokonca, krd beries dlhsi cas prednison, tak telo si nan zvykne a uz nema pozadovany efekt. Ak chces ist na KET az v novembri a celu dobu ho chces brat, tak uz nebude ucinny. Treba to konzultovat s lekarom. Ja idem teraz medrol vysadit na 6 tyzdnov, imunologicka mi naordinuje novu liecbu a potom v decembri ideme na dalsie KET.

sonulienka13
1. sep 2016

@sasanka33 noo ja idem za mesiac na kontrolu ze co a ako a mam ho brat do novembra.a az potom na KET.len doktor povedal ze neni vylúčené ze sa to moze uz po mesiaci podariť prirodzene.tak preto sa pýtam.ze ci sa aj niekto taký nájde 🙂

baby24
1. sep 2016

Babulky prosím vás Bol z Niektorej z vás mm na spermopacku?? Ak áno treba tam absenciu pohLavnu vlastne zisťuje sa tam iba či má nejaké protilatky proti spermiam dna v spermiach atď...

1veverica
2. sep 2016

@sasanka33 mrzi ma to, velmi ti drzim palce do dalsieho pokusu 😉

lenna71
2. sep 2016

@nony6 mne vo ferticent vkladali bez PK

loriana
2. sep 2016

@espritka29 espritka ako sa máš? všetko v poriadku?

baby24
2. sep 2016

Babyy nikto mi nevie poradit??

espritka29
3. sep 2016

@loriana ahoj. Uz sa mame lepsie. Bola som ca 2 tyzdne v nemocnici, zacala som trosku spinit a po hospitalizovani mi k tomu este ozil ohss, co som vobec netusila, ze sa to moze stat. Takze mesiac po zisteni, ze som tehu som zatial nemala ten krasny pocit, ze sme uz dvaja, skor to bol boj o prezitie. K tomu ukazkove tehu nevolnosti, ktore trvali cele dni od rana do vecera. Fakt som uz nevedela, co so sebou, ak by bola moznost vyzliect sa doslova z vlastneho tela, tak by som nevahala. Ale chvala Bohu, ohss odznel, nevolnosti uz nie su na dennom poriadku, objavia sa este obcas a brusko sa uz ukazuje. Konecne si uz zacnem snad aj tehu uzivat a tesit sa. Ako sa dari tebe? Verim, ze je vsetko v poriadku.

lenca9219
3. sep 2016

Ahojte baby, tak ja som dnes 7 deň po ET s pozitívnym t.testom 🙂 robila som si už aj na 5 deň vtedy bol negatívny...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre