Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kikus77
9. sep 2010

@renka77 este raz gratulujem. Hadam mas pravdu , ze to ubehne, ke som dnes vychadzala z kliniky tak prvykrat od IVF som mala taky dobry pocit, ze nabuduce vyjdem s usmevom na tvari, nieje to este uplne naladenie sa na pozitivnu vlnu, ale uz sa mi vracia nadsenie 🙂
Co znamena to znamkovanie 1-2, 2-3?

janka134
9. sep 2010

renka77 teraz sa drzkaj a hladkaj brusko aby drobec rastol a mala si s neho radost 😲 😀

kenya83
10. sep 2010

@renka77 z celého ♥ gratulujem a dávaj na seba pozor 🙂

renka77
10. sep 2010

@celiakia ahoj si zlata,ze to tak prezivas 😵 ty si ako na tom cakas na transfer,alebo si po? este raz diky,je to fakt nadherny pocit,ale o to vacsi strach,zase 10 dni cakat 😕

renka77
10. sep 2010

@kenya83 aj tebe samozrejme vdaka 🙂 ty sa drzkas? kedy ides na krvicku? ty si mala to hcg nadherne vysoke 😵 to bol prvy testik krvny ci druhy?

renka77
10. sep 2010

mozete kuk na fotoblogu,nase prve foto 😀

kenya83
10. sep 2010

@renka77 bol to môj prvý krvný testík, dnes som bola opakovane na odber krvi takže čakám do 13:00h. na výsledky 🙂 dúfam, že bude všetko OK a HCG rastie 😉 Drobčeka už pekne vidno, v ktorom tt si? a nepamätáš akú si mala sliznicu keď Ti robil UTZ?

renka77
10. sep 2010

@kenya83 po kolkych dnoch to je co si bola teraz opakovane ja mam ist az 20.9. to budem zase sediva 😉 neviem aka bola sliznica nepocuvala som ju,lebo som bola v siedmom nebi 😀 ak sa rataju tyzdne od 1-veho dna poslednej mrchy tak 4tt.zatial mi nic nepovedali na vyse,asi az za tych 10 dni 🙂

kenya83
10. sep 2010

@renka77 ja som bola na krvi 16 deň po ET a výsledkom HCG 1497 a teraz som išla len pre kontrolu ku svojej gyndoške lebo som chcela vedieť. Dnes som 20 deň po ET 🙂

renka77
10. sep 2010

@kenya83 aha ja ze si bola v centre a mas ist tiez po 10 dnoch? ja som 15 den po KET 😉

kenya83
10. sep 2010

@renka77 mne už v CAR na krv nekázali vraj je už HCG dostatočne vysoké, objednaný sme na UTZ 14.9. snáď už bude drobčeka vidno 🙂

renka77
10. sep 2010

@kenya83 ok tak drzim palceky aby sa uz ukazal drobec a neschovaval sa 😉

lilinka81
10. sep 2010

Ahojte cakatelky 🙂 ,pripajam sa k Vam,aj ked som len na zaciatku,..dnes som po KET a uz by som chcela vediet vysledok 😉 Drzim vsetkym palce,aby boli testiky pozityvne 🙂 🙂 🙂

jajus18
10. sep 2010

ahojte baby.mam na vas jednu otazocku,ma sa ist na krv na hcg nalacno?v pondelok idem a zabudla som sa na to popytat 😉 dakujem

renka77
10. sep 2010

@jajus18 ahoj ja som sa najedla rano 😉 veru ani som na to nepomyslela,ze by som mala byt nalacno 🙂 takze asi kludne mozes nieco lahke spapat 😉

renka77
10. sep 2010

@lilinka81 ahojky tak drzim palceky a nech ti to rychlo ubehne 😉 a hlavne nech je to pozitivne 😵

jajus18
10. sep 2010

@renka77 dakujem ti velmi za odpoved reni a blahozelam k mimcu 🙂

renka77
10. sep 2010

@jajus18 dakujem 🙂 a drzim palceky 😵 si po ET ci KET?

jajus18
10. sep 2010

@renka77 dnes mam 12den po ET,takze cakam...a dufam 😉

renka77
10. sep 2010

@jajus18 tak v klude vydrzkaj do pondelka 😉 silno drzim palce 🙂 aj nieco pocitujes? ja so mala cele 2 tyzdne pobolievanie pod bruskom 😕 teraz aj dokonca spinim,ale mam lieciky tak hadam to prejde 😵

bahara
10. sep 2010

Ahojte mám otázku teraz v nedeľu beriem poslednú injekciu a v utorok idem už na odber vajíčok 🙂 koncom týždňa mi už budú vkladať drobčeka.Trocha som vyplašená..je tu niekto komu to vyšlo aj na prvý krát?

jajus18
10. sep 2010

@renka77 no ano,nic ine mi uz neostava len vydrzat 😉 vies co sem tam ma pobolieva brucho ake ked mam dostat mrchu,ale potom to stale prejde.na vecer mavam zvysenu teplotu,ale prechladnuta som neni ☹ tak neviem...

lilinka81
10. sep 2010

@renka77 ..dakujeem a gratulujem 🙂 ,..budem Vas tu citat a urcite mi to pojde rychlejsie s vedomim ze je nas viac :o)

@bahara ...ahoj,..mne sa to nepodarilo,ale na izbe na OPU sme boli 4 baby a vsetkym to vyslo okrem mna,a poznam veeela pripadov co im to vyslo,takze treba verit 🙂

bahara
10. sep 2010

l
@lilinka81 ach jaj...ide o to,že som počula keď sa vložia dve je tam väčšia šanca lenže priateľ mal takú paniku z dvojičiek..že som súhlasila na vložení len jedného..hm..keď mi to v sobotu vložia kedy asi sa bude dať povedať prosím ta..či sa ujalo? 😀
A ešte to oplodnenie je to ako pri inseminácii alebo tak?Nepríjemné..alebo je to o.ka?
Už mám za sebou 5 potratov ..bože nech toto už je o.ka ☹

lilinka81
10. sep 2010

@bahara oplodnenie-myslis vklad-transfer?

lilinka81
10. sep 2010

@bahara sanca na dvojicky je vzdy,ale daju sa aj redukovat keby sa ujali a vy ste nechceli dve.Mne vkladali 2 a radsej by som 3 😒 ....a ci sa ujalo,tak najskor asi za 9-10 dni a s istotou na krvnych testikoch

bahara
10. sep 2010

@lilinka81 áno transfer 🙂 to keby sa ujali dve už by som nedokázala na jedno ukázať ,,že toto preč,, nie,nie..no keby to bolo len na mojom rozhodnutí..tiež idem do toho aj z troma 😉 ..asi je to nepríjemná otázka no kedy sa ti to stalo?teraz niekedy?
Veď neboj nič jedno si určite nájde super miestečko a už sa nepohne 🙂 až keď pôjdeš rodiť 🙂

bahara
10. sep 2010

@lilinka81 Ozaj a nevieš?keby sa to podarilo..budem aj naďalej brať injekcie?či?

annamary27
10. sep 2010

@bahara ahoj,keby sa ti to podarilo,tak budeš brať od transferu po nejaký 11týžden tehu Utrogestan tabletky od spodu na udržanie tehu,neviem aké injekcie si myslela.

annamary27
10. sep 2010

@jajus18 ahoj,podla mna sa môžeš kludne najesť,ved ti budu pozerať hladinu hormonov a nie cholesterol,hi hi 😵 😵 😵 držím pästičky,aby ti to vyšlo. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre