Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

misenaf
29. nov 2014

Kocky s endometriozou robili vam kvoli endometr.vysetrenie bunkovej imunity a nasadili Prednison alebo intralipidy?

axnelez2
29. nov 2014

@ikapo ahoj, ako si dopadla ? Uz mas extra diaľnicu na teste ? 🙂

ikapo
30. nov 2014

@axnelez2 no este neviem idem v utorok na krv tak dam vediet.

axnelez2
30. nov 2014

@ikapo drzim palce 😵

katka17044
1. dec 2014

Ahojte, chcela by som sa spýtať tých ktorým vybrali vajcovod... či máte to isté čo ja... ovuláciu som mávala aj pred tým takú, že som na ľavej strane mávala bolesť... ale ako mi vybrali ľavý vajcovod, tak ma to dosť bolieva aj keď dostanem menzes tá strana, kde mi ho vybrali, taká bolesť ako pri ovulácii, pred tým som to nemala... máte to aj vy takto? ďakujem

diska
1. dec 2014

@misenaf prednison a intralipidy sa nasadzuju vtedy ak tvoris protilatky alebo mas vysoke NK bunky ale neviem otom ,ze to sa suvis s endometriozou..

balance
1. dec 2014

@katka17044 ahoj, ja som prisla o dva vajickovody a ked to bolo este cerstve, myslim obdobie po operaciach, tak som mala podobne pocity ako pri ovulke a aj pocas menzesu. Teraz sa to uz ukludnilo.

candour
1. dec 2014

@katka17044 ahoj,mne v sept.vybrali oba..citim sa ovela lepsie,ziadne bolesti,naopak zbavila som sa tych kt.mala z nich,mame ovela lepsie vysledky ivf a lepsi sex s partnerom😉po operacii ma cc.mesiac tahalo,tam kde boli,dr.vravel,ze to sa zrasta,z toho ten pocit.ale dnes uz vobec nic,ani pri ovulke ziadne problemy.

danalesa
1. dec 2014

Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu, 7injekcii v 1 baleni, expiracia 01/2015, nepouzite, udrziavane vylucne v chladnicke, cena ako v lekarni, t.z. po preplateni zdravotnou poistovnou. Ak mate zaujem, piste do spravy.

katka17044
1. dec 2014

@balance

@candour ďakujem vám pekne za odpoveď tak mne to brali vo februári 2014 a stále mám tieto pocity... tiež som ale rada, že mi to vybrali, lebo som mala sactosalping bol naplnený tekutinou ako balón a pri sexe som mala bolesti bolo to nepríjemné, v tomto mi to určite pomohlo. Len som sklamaná, že pri tom menzese akoby nestačilo, že ma bolí veľmi brucho ešte sa pridala tá ľavá strana.

katka17044
1. dec 2014

@balance a prosím po akom období ti to ustúpilo?

klara030
1. dec 2014

Ahojte dievcata, tak mna caka tento tyzden prvy ET. Zatial mame 5 bojovnikov, uvidime ako sa budu este drzat. Som plna ocakavani a dufam, ze mi z tych myslienok uz potom neprepne 😀

katka17044
1. dec 2014

@klara030 držím palce...

renitr
1. dec 2014

@klara030 drzim palce a hlavne to dotiahmi do vytuzeneho konca aby boli pozitivne vysledky na Vianoce 😉

balance
1. dec 2014

@katka17044 cca po polroku to prestalo,ja som mala po operacii problemy s cyklom,dlho som sa cistila a dokym mi nastupil menzes tak to boli aj tri mesiace.Tvoj dr.na to co povedal?

katka17044
1. dec 2014

@balance aha, no práve som sa na to nikdy nepýtala, vždy som myslela, že to prejde tak ale už to je 9 mesiacov tak neviem idem na konzultáciu tak sa budem na to pýtať prečo to tak je

klara030
1. dec 2014

@katka17044 dakujeeem

klara030
1. dec 2014

@renitr dakujem pekne. Pevne verim, ze to vyjde. Nestracam pozitivne naladenie 😉

zwalsh
3. dec 2014

@ikapo tak ako sa mas 🙂

ikapo
3. dec 2014

@zwalsh no je to doma som tehulka 🙂 dnes mi volal doktor s radostnou spravou.

ikapo
3. dec 2014

@axnelez2 no je to doma som tehulka emoticon dnes mi volal doktor s radostnou spravou.

axnelez2
3. dec 2014

@ikapo Joooj moc ti gratulujem 😵 , šetri sa a tes sa 😉

renitr
3. dec 2014

@ikapo jeeej super sprava. Velka gratulacia🙂

zwalsh
4. dec 2014

@ikapo Jen blahoželám veľmi sa teším 🙂

wanda1986
12. dec 2014

@ingrid0105 boha tvojho INGRID!!!nebláááázni, nemôžeš rezignovať! kamaratka mala tiez len jedno a fešák je na svete, vela vajíčok nič neznamená a to jedno môže byť to pravé. a keď nie, tak v ďalšom určite. Je to ťažké a všetky čo sa tým trápime sa TRAPIME! ale nesmieš sa vzdať... možno sa niektorých dám, tehuliek a čakateliek dotknem, ale som jedna z vás s diagnózou neplodný pár, po dvoch transferoch s negatívnym výsledkom, oplakala som všetky tehotenstvá v mojom okolí (teraz už viem, že to bola hlúposť a doprajem to každej jednej tešiť sa z bábatka, ale to bolo pre mňa veľmi ťažké obdobie na psychiku). Prešla som od šoku, pozítivne naladenie až po depresie, teraz to neriešim. Žiť môžem aj bez detí a môj život môže byť krásny aj takto. s priateľom tvoríme rodinu dvaja. Mám ešte mrazáčikov, ale úprimne, nechce sa mi do toho. Keď si predstavím zas tie nádeje a potom behom sekundy mi v telefonáte cudzia žena na linke zmaže všetko v čo som verila... keď nazbieram silu a odvahu sa do toho pustiť,určite do toho pôjdem. ale viem, že teraz nie som dosť odolná ešte. a keď budem mať o 5 rokov dieťa,tak bude vtedy. ak nejaká vyššia moc nechce aby sme mali deti, môžem sa aj na hlavu postaviť...ale urobím všetko čo môžem aby som si tento sen splnila. a ked sa mi aj nesplní, nebudem si musieť nič vyčítať.houk 🙂

ingrid0105
12. dec 2014

@wanda1986 ahoj moja 🙂 dik za povzbudive slova, jasne ze nerezignujem, teraz si uzijem sviatky, zvazujem vypoved v praci, potrebujem zmenu a potom to skusime zas 🙂 Len som privelmi asi verila lekarom v |Heliose a nic z toho. Aj ja si vravim, ze kym mame s priatelom jeden druheho a sme zdravi mame vsetko 🙂 X-ludi je na tom horsie a nestazuju sa. Takze asi tak 🙂

dukokatka
2. jan 2015
wanda1986
11. jan 2015

@ingrid0105 ahoj Ingrid, no ako sa darí? čo práca? aké boli sviatky?

ingrid0105
11. jan 2015

@wanda1986 ahoj moja, tak utorok idem na pohovor do novej prace a ak ma prijmu tak si dam asi 3 mesiace pokoj od vsetkeho , len absolvujem medzitým konzultaciu v Bne 26.1. idem. Prisli mi vysledky z reprodukcnej imunologie, nic extra, vraj mam v tele nejaky zapal, skoncim asi preventivne na prednisone a to tiez treba par mesiacov uzivat. Bola som v Martine u doc. Tomasa na teste plodnosti, mam este rezervu vajok, aj teraz tam videl dominantny folikul a 4-5 dalsich, takze odporucil ale soft, vraj kvalitne nech su.Vianoce v pohode, uz aj zabudeneme ze nejake boli.A ty ako moja? nezadarilo sa prirodzene? 😀

wanda1986
12. jan 2015

@ingrid0105 zatial stále nie, ale ani to neriesim. my sme boli teraz 4 dni na Liptove dovolenkovať, tak snáď bešeňovská voda oplodňuje :D :D vedľa sú aj Lúčky, kam sa do kúpelov chodili liečiť ženy na neplodnosť, tak sme sa boli okúpať aj tam :D ale už sa budem musieť objednať do GF,lebo tam mam posledné embryjká ešte, tak nech neplatím zas 150 za uskladnenie na další rok. ale neeeeeeechce sa mi do toho. zvažujem aj ja tú repr. imunologiu. teda aby som sa vyjadrila presne, chcem ísť určite, len neviem kedy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre