Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
21. dec 2010

@martini
@sisulkal ahojte nové čakatelky,držím palce,aby ste mali krásne pozitívne sviatky. 😀 😀 😀

martini
21. dec 2010

@annamary27 @deinad Baby,ďakujem za pozbudenie...zatiaľ sa držím, psj §ô-§-)ň m ychika sa tvári ok...aj keď mňa stres chytá tak na 9ty deň...no hádam to teraz lepšie budem zvládať... nechápem, že ešte nevymysleli nejaký rýchly spôsob testovania po ET a KET, veď je to neféf voči našej psychike, no nie?

sisulkal
22. dec 2010

ahojte tak jsem si delala ten test a vysel negativny 😠 myslite si ze se to moze jeste zmenit do 26.12.?stale verim ze jo.

balinka
22. dec 2010

@sisulkal ahoj 😉 ja som si robila test vcera a bol negativny,ani naznak 😒 a dnes rano som zopakovala a // viditelne,uz nie ''duch'' a na krv idem v pondelok.drzim palce 😉

sisulkal
22. dec 2010

@balinka ahojky jej tak super tak u vas budu nadherne vanoce 😀 moc vam to preji.tak jsi mne trosicku uklidnila 😉pevne verim ze i ja se budu tesit 26 jak jsi udelam druhy test 😎 driv to nebudu pokouset.

balinka
22. dec 2010

@sisulkal dakujem 😉 este v piatok jeden testik a ked ciarocka bude silniet,tak si to najde manzelik pod stromcekom 😉 drzim ti palce,aby aj Tebe to vyslo 😉

sisulkal
22. dec 2010

@balinka Dekuji dam pak vedet 🙂

alabu
22. dec 2010

@balinka co to tu citam...to je uzasne 😉 nebudem blahozelat aby som to nezariekla ale silno drzim prsty 😉

alabu
22. dec 2010

@ericka007 ahoj Eri, tak ako sa dari? vsetko OK? zajtra testujes?

balinka
22. dec 2010

@alabu dakujem 😉 uvidim v pondelok,ako dopadne krvicka 😉

martini
22. dec 2010

@sisulkal a ktorý deň si testovala? držíme prsty, Balinka je dôkaz, že občas sa aj nečakane osud zvrtne...tak silno ver 🙂 Ja tiež verím. Skúsim do piatku vydržať a testnúť až na Vianoce...aj ja chcem //.

ericka007
22. dec 2010

@alabu
Ahoj moja. Ja sa cítim zatiaľ celkom fajn 🙂 Ak sa ti mám priznať tak už testujem ale nechcem robiť unáhlené závery a tak si počkám na krvičku, predsa je len skoro ale testujem dalej 🙂Zvedavosť je nenásytná 😀 A čo ty, ako sa cítiš? Ešte ti býva zle?

sisulkal
22. dec 2010

@martini no dneska je to uz 8 den uz jsem myslela ze by mne mohlo ukazat.no ale stale doufam ze se to obrati v dobre.

sisulkal
22. dec 2010

@ericka007 ahoj Ericka a mozu se zeptat jak ti dopadlo testovani?kdyz pises ze pockas na krvicku.

sisulkal
22. dec 2010

@martini ty jsi jak dluho po ET?na vanoce mas jaky den?tak si budeme drzet palecky aby jsme meli krasne vanoce 🙂

ericka007
22. dec 2010

@sisulkal
Ja som mala včera ledva lupou viditeľný druhý pásik a dnes je jasnejší. Ale neteším sa ešte lebo to môžu byť pozostatky s pregnylu 😠 Preto krvička 😀

sisulkal
22. dec 2010

@ericka007 aha a kdy jsi byla na ET.aj beres nejake tablety na udrzeni?

martini
22. dec 2010

@sisulkal Ja budem na Vianoce mat 10ty deň od KET. Je to skôr ako by sa asi malo testovať, ale vkladali mi hatchujúce blastocysty, tak už by asi malo byť niečo vidno... Teda aspoň podľa mňa.

martini
22. dec 2010

@sisulkal Ešte nezúfaj, pozri na Balinku... 8my deň nič a 9ty pozitívny výsledok ... Tak hlavu hore ešte chvíľku 🙂

306
22. dec 2010

Ahojte, som tu nova, ale diskusie sledujem davno. Ja som tiez po transefere od piatku. 27.12. mam ist na krv. Dnes som si robila test doma (6 den) a bol negativny, som z otho smutna. Co myslite je to skoro na zufanie? Asi som sa mala na to vykaslat a pockat do pondelka...

sisulkal
22. dec 2010

@martini jej tak to jsme na tom stejne aj ja mam na vanoce 10 den 😉 tak drzim palce at ti to vyjde lepe nez mne 🙂

balinka
23. dec 2010

@martini ahoj 😉 dnes som zase testovala,ale uz nie z ranneho mocu a kolajnice // su tam,ale intenzita taka ako vcera 😒 ach jaj,aky mam strach,uz nech je pondelok 😉

balinka
23. dec 2010

@306 ahoj 😉 siesty den je velmi skoro,ja som testla na osmy a vobec nic mi neukazalo az na deviaty som uz mala // 😉 tak drzim palceky 😉

alabu
23. dec 2010

@ericka007 ahoj...nie uz mi zle nastastie nie je..aj ked vcera a predvcerom ma bolelo dot intenzivne brucho ako na mrchu 😒 ..ale dnes nie....viac menej som zmierena s tym ze asi nic ale idem dnes do mesta tak si asi jeden test kupim 😀 a uvidime....citam ze nieco na testiku bolo...dufam ze bude silniet...samozrejme krv je najistejsia ale pocit je to dobry nie? 😀 myslim na teba tak si davaj pozor...ja ked naberiem odvahu na test tak napisem ze ako 😀 😀 😀

306
23. dec 2010

@balinka Ahoj, diky moc za podporu. Ukludnila si ma. Aj ti drzim palce.V pondelok budeme asi viacere mudrejsie. Len dovtedy vydrrrrrrzat!!!

balinka
23. dec 2010

@306 do ktoreho car chodis?

306
23. dec 2010

Gyn-Fiv v Blave a ty?

balinka
23. dec 2010

@306 aj ja do gf,tak v pondelok tam ideme na krvicku styri 🙂 keby tie dni isli trosku skor,to cakanie je strasne 😲

306
23. dec 2010

@balinka No, super. Este jedna moja znama ide, takze uz jedne plus. Som rada, ze v tom nie som sama takto cez sviatky. Vy sa ako dlho snazite? My sest rokov. Lutujem, ze sme sa touto cestou nevydali skor.

balinka
23. dec 2010

@306 my asi osem a tiez je to moje prve ivf a dufam,ze aj posledne 😲 ty si mala ET alebo KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre