Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vanushka
20. feb 2014

@lucinda17 co znamena z klasiky ? PK je 5 dnova, ze ?

liana75
20. feb 2014

@jarika22 no to sme na tom asi rovnako ☹ len ja som už začala aj krvácať dnes ☹ takže už definitívne viem že je koniec zajtra ešte pôjdem na krv a dohodnúť čo ďalej. Nevieš náhodou koľko musí byť pauza medzi IVF alebo je tam pauza len kvôli tomu že sa čaká na poisťovňu ? Alebo aj oni musia mať nejakú pauzu ? Budeš v tom pokračovať ?

lucinda17
20. feb 2014

@vanushka ano PK je 5 dnova a z klasiky zmamena ze sme si dali vlozit embryko po klasickej metode oplodnenia a nie po ICSI 🙂 a ty???

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka ahoj takbsi bola den po mne na vklade🙂 mna stale brucho a krize bolia inac nic

basha070
20. feb 2014

@jarika22 je mi to moc luto.

weddynka
20. feb 2014

@livi28 gratulujem a vcera si nemala ani dusika? ja som skusala 7dni po ket a nic, zajtra bude 10 a dufam ze sa tam nieco objavi 😅

vanushka
20. feb 2014

@lucinda17 aha, my sme mali icsi, tiez PK a 2 blastocysty som dostala 5-dnove,jednu vyhatchovanu a jednu expandovanu 🙂 do ktoreho car chodis ? ja do unica v brne

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 mna brucho ani neboli, len nafuknute kus, skor vo vajecnikoch picha, ale to je normalka lebo som mala vela vajiciek...

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka ja som mala tiez vela vajok 23 a ty? Ty mas 2 embryka? V pohode ti ich dali? Nas odhovorili

vanushka
20. feb 2014

aaaaaa, tak to sme rovnako na tom - ja som mala 22 vajok 🙂 nie, v pohode, ja mam 38 rokov totiz a uz 2 vklady som mala a nic ☹

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 kolko spolu ste mali blastocyst ?

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka jedno vlozili a 4 zmrazili

vanushka
20. feb 2014

super takze ma na 4 vklady keby nahodou daco 🙂 ale dufam ze to nebude potrebne !

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka ano este 4 pokusy 🙂)) toto je moje prve ivf prvy vklad a dobre som pochopila ze ti vlozili dve?

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 ja mam 4-te ivf za sebou a 3-ti vklad. ano, vlozili 2 🙂

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka tak dufwm ze budu dvojicky krasne 🙂 a nie je ti zle? Mne dnes zacalo od zaludka a to pichanie je castejsie asi to bude ohss nie?

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 dakujem, ci vobec daco sa uchyti, uvidime 🙂 mna pichaju vajecniky, od zaludka trosku vcera blo zle, ale dnes uz nie, nemyslim ze by to ohss, co ti hovorili v martine ?

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka tam mi povedali ze mam nabeh na ohss tak neviem co mam cakat momentalne ma to brucho dost boli uz len lezim

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 a nemas si merat obvod brucha ? no a urcite vies strasne vela pit a bielkoviny papat

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka no obvod mam urcite vacsi ani rifle nezapnem ale nekazali mi merat a pijem dost

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 väcsi mam aj ja, ako pred stimulaciou, tiez nevojdem do rifli 😠
neviem ja musim merat rano a vecer

zavolaj zajtra rano na kliniku a porad sa. dali ti nejake lieky ? na ten ohss myslim
ale nezvracas ani nemas hnacky?

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka nie nedali mi ziadne lieky. Nevraciam a mam zapchu tak uvidim do rana ked tak zavolam dakujem

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 ok, super, drz sa a pekne lez, nenamahajsa a pi. a uzdrav sa co najskor 🙂

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka dakujem dufam ze zajtra bude lepsie 🙂

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 bude urcite 🙂 ved musime sa navzajom podporovat 🙂

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka jasne dakujem 🙂 zaujimave ze tebe je dobre a mne tak zle moc sa mi to nepaci

vanushka
20. feb 2014

@smoulinka13 tak volaj zajtra na kliniku ! odkedy ti je zle ?

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka v podstate ma boli brucho od vkladu od pondelka ale dnes sa to dost zhorsilo

vanushka
20. feb 2014

hmmmmm,,,,,, myslis podbrusie ? ci cele brucho ? nie vajecniky

smoulinka13
20. feb 2014

@vanushka najviac na lavej strane na boku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre