Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
3. feb 2011

@luly3 Tak tvoje slova plnim do bodky...Ale aj tomu verim ze raz sa nam to podari....

moncibubu
3. feb 2011

ahojte,čitala som na internete,že uhniezdenie tzv.blastocysty trva až 6-7 dni a kym začne vylučovat hcg hormon do moču to tiež potrva,takze mozno sa to este podari.Treba verit.Babenky ja som si robila test s citlivostou 25mliu,asi som mala kupit ten citlivejsi,že??

luly3
3. feb 2011

@moncibubu asi ano 10 ml 😉 kolky si dnes den?????

moncibubu
3. feb 2011

@renattka24 nie ani malilinky duch,vobec nic.Menzes ani spinenie zatial nemam,ale to vsetko sposobuje ten utrogestan.Dostanem to až ked to vysadim,ako vzdy.

moncibubu
3. feb 2011

@luly3 ja som dnes 10 den ako anika

luly3
3. feb 2011

@moncibubu tak aj ako ja 😉 mne vkladali morulku jednu jedinú viac sme nemali ☹
na kolký deň ideš na krvičku???

renattka24
3. feb 2011

@moncibubu To ma mrzi....preco je to take tazke...musi sa nam to podarit...Ja som na tom tak isto ako ty.Test negativny,krvacanie a ani spinenie nemam...takze nic...

renattka24
3. feb 2011

Bbtina tak ako si na tom???

moncibubu
3. feb 2011

@luly3 na krv idem v pondelok a aj na ultrazvuk

moncibubu
3. feb 2011

@renattka24 ja tomu nerozumiem,ved aj ja dufam,že raz sa nam to podari,ale kedy.Clovek niekedy už ani nevladze.

bbtina
3. feb 2011

@renattka24 ahoj, no ešte sama neviem, krv si mám volať okolo 14.00, ale na ultrazvuku mi nič nenašiel, povedal mi že už bymohol byť vidieť plodový vačok,a to mi rátal tehotenstvo normálne ako sa počíta, že 5 týždeň (od prvého dňa poslednej menštruácie) ináč v skutočnosti teda vlastne som 3 týždeň, len ten vačok nikde, bolo tom dačo malé ako špendlíková hlavička, ale no čo, človeku to pripadá ako ďaľší tienik na tej obrazovke. vraj to rasit ezo dňa na deň, že sa nemám stresovaťm,, ale už sa asi stresujem, keď sa to tak všetko všetkým sere. Robil mi sono asi pol hodinku ale nevidel ešte nič, som sa bála, že by to mohlo byť mimomaternicové, teda aj sa bojím, ale zatiaľ nebolo ani na vaječníkoch ani vo vajcovodoch nič vidieť, tak po obede volám na krv a na sono pojdem ešte na budúci týždeň v utorok

moncibubu
3. feb 2011

@bbtina to vobec este nemusi byt vidiet na tom ultrazvuku,mne to minule povedala doktorka,že vraj to može byt skryte.Počkaj si hlavne na krvicku,ta je dolezita

renattka24
3. feb 2011

@bbtina Moja prosim Ta ty sa hlane nestresuj.To ti moc nepomaha.A urcite tam budes mat krasny vacok na buduci tyzden.Ved co od nas chcu tak rychlo??Nohy hore a oddychuj podla mna az teraz by si sa mala co najviac setrit aby sa ti tam plod pekne zacal vyvíjat.Tak klud hlavne.Ty to zvladnes a urcite budes za 9 mesiaco drzat krasne mimi v naruci.
Vidis na mna sa ani len nepozrel ten doktor a to sme na tom tak isto...Len so sestrickami som sa bavila ale zajtra sa asi neudrzim a ked budem moc zufala tak im nieco poviem.Preco nas beru ako na beziacom pase???....Hned ako budes vediet vysledok tak sem napis a zapamataj si hodnotu Hcg som sama zvedava.
Drz sa pa

bbtina
3. feb 2011

@renattka24
@moncibubu

no dúfajme, trošku ma to zarazilo, viem, že ešte nemusí byť nič vidieť, ale tak som sa doľakala mimomaternicového, veď uvidím podľa tej hodnoty a pri mimomaternicovm vraj testy ukazujú tehotenstvo neskor a slabo,tak verím, že to tak nebude, keď som ich mala už 9 den po ET pozitivne, možno to fakt bude tak, že budú dve a sú maličko preto taks koro HCG a vačky nikde, ale vraj to môže rásť zo dňa na deň alebo to môže byť aj schované. Nuž ešte hodinku

@renattka24 a tebe neurobil ani sono,nepozrel ťa, keď si hovoirla, že si tam mala slabu čiarku už??, Juj

renattka24
3. feb 2011

@bbtina Ja si myslim,ze to je este moc malicke.Ak pojdes na dalsi ultrazvuk urcite to tam uz bude vidiet.A mimomaternicoveho sa neboj to ty urcite nemas....
No je to zarazajuce,ze pacientka po ET a isla som na kontrolu a Docent ma nechcel ani vidiet.Ja som si myslela,ze tam este neni co vidiet ale ako ty pises ze ta poteral , tak sudim ze ty mas lepsiu starostlivost.No zajtra sa ich na toto spytam...Uz len pol hodinku 😀

bbtina
3. feb 2011

@renattka24 🙂 hej ,ja ja sledujem nedočkavo hodiny 🙂 No pozerral, dokonca mi tak postláčal brucho, lebo našiel nejaké štruktúry pri vaječníkoch, mne už hneď napadlo, že cysta. veď predsa aj po OPU ostanú nejaké malé folíky a nemusia prasknúť, ale vraj je to na vaječníku a je to stav po OPU, na každý tienik mi hovoril, že čo to je 🙂. Tak im povedz, že či nepovažujú za potrebné ťa prezrieť aj sonom alebo čo????

maahuliena
3. feb 2011

@bbtina ahoj, na sono je predsa len skoro 😉 Tam ešte nič neuvidí. Na utz vidieť dutinku pri HCG okolo 1000-1500.. u niekoho aj neskôr .. máš ešte časuu 🙂 To že vidiel nejake štruktury na vaječníku môže byť aj dobre... ved to može byť žlté teliesko 😉

bbtina
3. feb 2011

@maahuliena to dúfam, no už len 15 minut a volám, že aké je HCG 🙂

maahuliena
3. feb 2011

@bbtina držím palce, nech je vysoké 😉

bbtina
3. feb 2011

@renattka24
@maahuliena

710 😀 😀 😀 je to OK

anika142
3. feb 2011

@bbtina gratulujem tehulka, prijemne tehulkovanie, davaj pozor na seba a oddychuj.

bbtina
3. feb 2011

@anika142 ďakujem, už to len pekne dokopať do zdarného konca

maahuliena
3. feb 2011

@bbtina gratulujem, opatruj sa a veľa oddychuj 🙂

anika142
3. feb 2011

@bbtina ano ale prvy krok mas za sebou, urcite ten koniec bude zdarný babo bojovalo tak bude silne . U mna to pravdepodobne zas nevyslo tak budem musiet bojovat dalej, no co uz. Drzim palce uz len 9 mesiacov. A budes mat drobca v naruci.

moncibubu
3. feb 2011

@bbtina no vidis dobre to dopadlo,normalne som si za teba vydychla,teraz si to pekne oslavte a pekne sa drzkajte

bbtina
3. feb 2011

@moncibubu mne riadne odľahlo 🙂 ďakujem

luly3
3. feb 2011

@bbtina krásne HCG gratulujem a krásne tehulkovanie mamina 😉

bbtina
3. feb 2011

@luly3 Ďakujem, som mala kopu otázok na nich ešte pripravenú, ale sa ponáhľala vrchná sestra kamsi tak som nechcela otravovať, ale 2 x mi potvrdila, že je to dobré, že sa nemusím báť, že gratuluju 🙂

luly3
3. feb 2011

@bbtina no stakým HCG sa nemusíš ničoho obávať a môžeš pozerať na kočíky 😉
tebe vkladali v akom štádiu embrya???

martuska00
3. feb 2011

bbtina gratulujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre