Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

monca303
7. mar 2011

@ame ta krv nemusí nič znamenať, možno ak tak len to pozitívne, držím palce na ten testík 🙂

ame
7. mar 2011

@monca303 dakujem 😉 aj tebe drzim palce, nech mas //

tuzba
7. mar 2011

@renattka24 ahoj vyvolavacka mi zabrala za 2 dni...uz beriem lieky.....na buduci tyzden vo stvrtok idem na kontrolu a uvidim kedy pojdem na ET....dam si 2 zmrzlinky dufam,ze sa to podariiiii... 😀 budem vas informovat co a ako.... 🙂

ondre
7. mar 2011

@frogiina tak to ti gratulujem. to je supeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 s celeho srdca ti to prajem nech to vyde a ani nahodou nerozmyslaj nad robotou.ja som 13 den po ket a este som netestovala.zaajtra ma caka trazky den asi rano testnem aby som sa prichystala na to ako dopadnem. drzte palce 😎

renattka24
7. mar 2011

@luly3 Pomooooc aj ja ju chcem dostat a ona stale nechodi...zblaznim sa!!!!A co si pichas???Ty ides znova na vytvaranie vajicok???

renattka24
7. mar 2011

@tuzba Tak Ti budem drzat paste...ale urcite sa to podari...Musi!!!!Snad sa coskoro k Vam pridam 😎
Tak teda Dvojicky 😀 Tak este par dni a bude to....tak sa oaptruj.pa

tinusasa
7. mar 2011

ahojte baby 🙂 po akom case po neuspesneho ivf ste dostali mrchu...ja som pocula, ze je to aj dva mesiace

monca303
7. mar 2011

@tinusasa mne pri 1 IVF prišla pár dní po vysadení utrogestanu, ale je to veľmi individuálne 😉

annamary27
7. mar 2011

@ondre ahoj moja,silno držím palčeky.tfuj-tfuj 😀 😀 😀

ondre
7. mar 2011

@annamary27 dakujem. neviem na com som tak uvidime zajtra.som pripravena na vsetko. 😎 dobre ci zle

annamary27
7. mar 2011

@tinusasa ahoj,ja som dostala po 1ivf na tretí den po vysadení utroša a pri druhom ivf to bolo podobne.

nemko
7. mar 2011

baby ahojte, prave stimulujem a neviem sa rozhodnut ci si dat PK alebo nie.Teda dufam, ze aspon sa k tomu dopracujeme lebo Valky mi povedal, ze mi nejako nerastu maju 12mm a picham dnes 9 den tak neviem ci je to az take hrozne, predtym som mala vzdy cca 20 vajok , teraz by bol pocet ok a povedal, ze radsej stimulovat dlhsie a s malym kvalitnym poctom. Vy ste mali PK? kolko bunkove vam vkladali?
inak drzim vam vsetkym cakatelkam palce 🙂

annamary27
7. mar 2011

@nemko ahoj,ja som mala PK pri oboch IVF a vkladali mi stobunkové ,ale nejak sa vo mne nikdy neudržali 😒

tuzba
7. mar 2011

@renattka24 podari sa... 🙂 uz aby si sa pridala... 😀 drzim ti palce.. 😀 pa

nemko
7. mar 2011

@annamary27 a vies dovod preco sa neudrzali potvorky male?

annamary27
7. mar 2011

@nemko zatial neviem,všetko možné mám porobené a je to o.k.ešte čakám na výsledky z imunity.ale teraz máme pauzičku a len tak si nažívame 😀 😀 😀 😀 .máme ešte troch mrazáčikov v centre.

nemko
7. mar 2011

@annamary27 tak drzim palce 😉

deni73
8. mar 2011

Ahojte, chcem sa Vás spýtať, včera som mala ET po PK, mám brať Duphaston a Estrimax, a Utrogestan iba do skončenia balenia, a to mám asi na 4 dni... Netreba brať Utroš až do potvrdenia tehotenstva náhodou? Ďíky za odpovede.

bbtina
8. mar 2011

@deni73 ahoj no to je dost malo,ja ho beriem stale a som v 10tyzdni.chod si dat predpisat aj k svojmu lekarovi
@nemko tak ja som bola bez PK a dali mi jedno 5bunkove a jedno 8bunkove a obe sa ujali
@renattka24 myslim na teba🙂

nemko
8. mar 2011

@bbtina tak super
baby ja fakt neviem ☹ som tu citala ,na PK rozne nazory a neviem sa rozhodnut.

bbtina
8. mar 2011

@nemko ja som bola na tom tak isto,je to vyrovnane,ale viac som bola za to ze bez Pk,nakoniec sme ju dali a potom som ju 3 den zrusila,dopomohlo k tomu aj to ze sme mali len3 vajka a pekne sa vyvijali

nemko
8. mar 2011

@bbtina no po vsetkom co som si tu precitala aj ja zacinam byt naklonena skor, ze nie ako ano lebo podla toho co je tu popisane PK nemusi byt v niektorych pripadoch idealne riesenie takze neviem ☹ 😒

mabumi
8. mar 2011

ahojte, našla som vašu tému, ja čakám na KET, tak sa o chvíľu opäť pridám k čakateľkám po transfere 😖 . teda dúfam, že sa ich podarí prebrať, mám len dvoch eskimáčkov. akú máte skúsenosť?

@bbtina gratulujem ti, nevedela som 😅 . je to super. veľmi sa teším 😀

mabumi
8. mar 2011

@nemko netrúfla by som si radiť ti, no ja som mala tiež PK. IVF mi nevyšlo. ale neviem, či to môže byť tým. Myslela som, že o PK rozhodne lekár 😒

monca303
8. mar 2011

@nemko ak sa môžem pridať k tej PK ano/nie, ja som 1 IVF nemala PK, 2 sa neujali a 3 mrazáčikovia sa prestali vyvíjať hneď v deň rozmrazenia, teraz som si ju dala, tak čakám na výsledok 🙂 ja si myslím, že keď sa to má podariť, tak aj bez PK 😉

ivica7793
8. mar 2011

pomoooc 😲 mám krvavý výtok...som 21deň po ET, bola som na krv aj v piatok (4.3.) a vyšla dobre, HCG pekne stúpalo, ale teraz ma začalo bolieť brucho ako pred mrchou a ked som išla na WC, tak som mala krvavý výtok, čo to môže byť? Mám ísť zajtra k lekárovi, alebo ako ste to riešili? Nechcem, aby to znamenalo koniec. ☹

annamary27
8. mar 2011

@deni73 ahoj,ja som mala v papieroch,že utrogestan brať do 11týždna tehu a potom postupne vysadiť.

bbtina
8. mar 2011

@ivica7793 ahoj ja som tiez 5tyzden po et zakrvacala,tak sme bezali na pohotovost a hned ma aj hospitalizovali pre hroziaci potrat,nastastie sa babatka udrzali. Hned mi pichli injekcie a musela som len lezat a este stale musim,stale beriem utrogestan a ascorutin

katy2
8. mar 2011

@ivica7793 utekaj na pohotovost 😲 drzim silno palce 🤐

mabumi
8. mar 2011

@ivica7793 hlavne sa upokoj, ak máš mobil na svojho lekára tak mu zavolaj. podľa mňa je to zahniezďovanie, si 3 týždne po ET. Čo berieš na udržanie? ak utrogestan 3x2 tbl., tak mne kázali zvýšiť na 4x2 a len ležať posteľ - záchod, nič iné. aj keď u mňa sa nakoniec tehu nepotvrdilo, ale toto je postup aj pri tých úspešných.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre