Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
8. apr 2011

@makovicka53 mnooo tak budem držať palečky na zajtra 😅 😅 😅 určite
sa budeš vytešovať a mi s tebou 🙂

silvinnka
8. apr 2011

makovicka53 jeeeej ,drzim paste k zajtrajsiemu pozitivnemu testiku 😀

makovicka53
8. apr 2011

@luly3 ahojky no asi nie...dnes poobede som nevydrzala a test negativny a to si myslim ze by uz daco ukazal ☹

dorotka66
8. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička, sledovala som, že sa chystáš k doktorovi. ja mám tiež také krámové bolesti, pozerala som že posledne to bolo 10. a môj cyklus je 31 dní, takže nie som za vodou a asi ani vďaka tým liekom, by sa nespustili. no a nemáš pocit, že ti je tak "mäkko" . cítim niečo v hrdle, ale môžem normálne jesť. ja si teraz dávam ráno 1 tabl. štítna žľaza, B vitamín, duphaston 2x, estrimax 1x + injekcia na zrážanlivosť. Obed - dupaston 2x, estsrimax 1 x. Večer estrimax 1 x, kys. listová, a vkladám 2x (guľky) - nemám ich teraz pri sebe. Takže si myslím, že tie pocity v hrdle mám z liekov ako narkoman 😀

dorotka66
8. apr 2011

@makovicka53 makovička netráp sa, ja som včera lúskala túto tému a bolo tu veľa osobných skúseností, že tieto testy nie sú celkom presné a to naj sa zisťuje až z krvi! viem, že sa mi to hovorí, ale zajtra testnem aj ja. neplačkaj, máme aj mrazáčikoch a určite to vyjde!!!!!! 😉

makovicka53
8. apr 2011

@dorotka66 ahojky no moja riadne mas teda liekov...len ich poctivo papaj...nie ja nemam mäkko...mne len vajecniky pobolievaju a krize nak nic...no uz som si veru poplakala....asi idem pockat do utorka a kaslem ja na testy...uz neverim nicomu...nech mi to dr potvrdi a budem mat jasno 🙂 ..neviem ci by som sla hned na KET co sa odporuca nevies?

luly3
8. apr 2011

@makovicka53 nestrácaj nadej moja ono záleži aj s akého moču
testuješ najlepšie je ranný 😉 mala si to nechať na zajtra 😕

makovicka53
8. apr 2011

@luly3 si zlata ze ma utesujes...skusim este ale neviem ktory den este mam dva 🙂

dorotka66
8. apr 2011

@makovicka53 pokiaľ viem makovička tak KET asi najskôr o 2 mesiace. stretla som s s názorom, že telo si ma oddýchnuť a aj s názorom, že teraz máme v sebe kopec hormónov a je to najlepšie hneď. ale verím, že ešte nie je nič stratené a počkaj pekne na tú krv. ja zvažujem, či má vôbec význam testovať zajtra, keď to bude ešte len 8 deň 😠
inak katy je odborník, skús sa opýtať na názor jej 🙂

silvinnka
8. apr 2011

@makovicka53 presne ako vravi luly3 ,sprav si test z ranneho mocu,vtedy aj hladina hcg v skorom stadiu tehotenstva je najvyssia...poobede robit testy,ked je moc zriedeny je zbytocne 😉

annamary27
8. apr 2011

@marcelka83s ja som používala na dezinfekciu tampony napustené alkoholom od Hartmannu. 😀 😀 😀 😀 😀 takže alkohol z flašky bude určite dobrá náhrada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renattka24
8. apr 2011

@makovicka53 Nezufaj moja.A urcite skus testik rano.Myslim,ze ranny moc je najlespi a podla mna poobede ti nemusi nic ukazat,pretoze si este v skorom stadiu tehotenstva.Hlavne moc nezufaj.A nemas tam ani ducha?skus ho poriadne preskumat aj pod svetlom.....Inak co sa tyka KET tak ja som bola v januari a pockala som po dalsej mrche a som isla potom zasa na KET...vraj telo je prehormonovane tak ako hovori dorotka....no ale musis mat na to aj nervicky....myslela som ze to nezvladnem ale po mesiaci som sa uz tesila na mrchu a na dalsi pokus.....Co sa ma stat sa stane a raz sa to urcite podari aj nam vsetkym 😎 😎 Drz sa

bbtina
8. apr 2011

@luly3 a ty si tehotná, toto sa kedy udialo, že som to zmeškala oznámenie tejto novinky 😀 Juuuuj gratulujem

dorotka66
8. apr 2011

baby tu som niečo našla na prvých stránkach tejto témy 🙂 o testovaní...http://merenibt.xf.cz/index2.html

dorotka66
8. apr 2011

inak môj muž si práve prečítal vyššie spomínanú štatistiku a sarkasticky poznamenal, že na čo sa testujeme, keď tam ten hormón skoro vôbec nie je v moči do dňa očakávanej MS 😀

rienok
8. apr 2011

@dorotka66 no myslím si, že má pravdu, len sme veľmi nedočkavé a potom sklamané 😝 , ja tiež rozmýšľam že budem testovať ale sa bojím 😕

rienok
8. apr 2011

@dorotka66 no tak asi si ho zajtra predsa len nespravím, budem ešte len 11 deň po ET 😅

katy2
8. apr 2011

Ahojte 🙂
Tu sa schyluje k testovaniu 😉 Ja som ten typ, co chce mat vsetko dopredu overene... Tesovala som pri kazdom pokuse a bolo ich neurekom... ja som dokonca nesla ani nakrv, ked som mala neg. testy, ja sa uz tak poznam.... Ale urcite je najlepsie testovat z ranneho mocu, cez den to moc zmysel nema, lebo tam nie je hladina hcg koncentrovana....
Ja som uz na 6.den po Et mavala testy pozit., ak to vyslo, ale len preto, ze v oboch pripadoch som mala velmi vysoke hcg. Inak okolo 10.dna uz poz. test by mohol byt.... Ja ked som nemala poz. test ani na 12.den tak som to vzdala, vedela som, ze to nevyslo. Ale to bolo u mna.... Ja sa jednoducho poznam....
Ale je tu vela pripadov, ked neboli // ani v den odberu krvi a tehu z krvi potvrdene bolo.... Takze si vyberte... V kazdom pripade je to riadny adrenalin tych 14 dni cakania....
Vsetkym drzim palce, aby ste si kazda nasla vytuzene // 😵 😵 😵

rienok
8. apr 2011

@katy2 ďakujem za povzbudenie, skúsim to zajtra a uvidíme 🙂

kajka39
8. apr 2011

@rienok - tak ja sa uz neviem dockat, drzim pästicky velmi a verim, ze najdes na nom // Uz je sobota 😀 😀 vsetky sme zvedave, len niektore dievcata este spia 😀 😀

renattka24
9. apr 2011

@dorotka66
@makovicka53 Dobre ranko babenky.Tak ako?Testikujeme??Ake mate vysledky??
@rienok Vitaj medzi nami.Takze aj ty budes dnes rano testovat?Super takze to to bude dnes napinave 😀
Babenky ja som dnes 8 den 😎 😎

rienok
9. apr 2011

@renattka24 ďakujem, testla som a nič 😕 negatívne

renattka24
9. apr 2011

@rienok Juj tak to ma mrzi,.....no si tusim 11 den,ze? To by uz asi malo nieco ukazat......No zacinam sa bat uz aj ja 😒 Kedy ides na krv?

luly3
9. apr 2011

@bbtina hej hej 😅 nepozorne čítaš teda 😀 😀 😀 som ti slúbila že ta budem nasledovať
😉
@renattka24 ako sa máme dnes????
@katy2 ja som ako ty tiež testujem radšej sa pripravujem sama nato 🙂
@makovicka53 ako dnes si neskušala testovať????

renattka24
9. apr 2011

@luly3 Ahojky no ujde to....Pichanie mam stale v podbrusku a trosku upratujem 😅 Tak snad to moc neprezeniem 😀 Ale zasa nemozem len lezat....A ty??No nase cakatelky asi zaspinkali,ked sem nepisu spravicky o testikoch 😀 😀

katy2
9. apr 2011

@rienok to mi je luto 😖 este ti drim palce, aby si bola jednou z tych, co im vyjde poz. krv napriek neg. testom.... ale....
ak nie, prajem vela sily do dalsieho boja..... raz sa to podarit musi....

luly3
9. apr 2011

@renattka24 asi netestíkovali 😕 😕 😕
@renattka24 jemne pichanie je fajn 😉 ja sa mam fajn nič mi nieje 😕 iba
nad ránom pocitujem že mi je trošku zle od žaludka niečo zobnem a je to v pohode 😉
podbruško už ani tak nepichá iba sem tam 😉
kedy budeš testíkovať, hm????

rienok
9. apr 2011

@renattka24 no ja na krv asi ani nepojdem, oficiálne by som mala testovať až 13.04. - chodím do Brna a tam im stačí test, ak nedostanem krámy do 13.04. tak pojdem k mojmu dokymu na krv ... ale to už som naozaj veľký optimista 😀

rienok
9. apr 2011

@katy2 nevzdávam ... aha aký pekný citát ( v inej téme už je ale tutok ešte nie) tak možno vám trošilinku pomôže nazbierať sily do ďalšieho boja 😉 "Keď bežíš, môžeš prehrať. Keď nebežíš, je isté, že prehráš."
Jackson, Jesse

všetkým čakateľkám prajem aby si našli vytúžené // 😵

makovicka53
9. apr 2011

@dorotka66 ahojky...rozhodla som sa ze uz ziadny test a v pondelok idem na krv...pobolieva ma stale to brucho a vcera vecer sa mi zdalo akoby som spinila ale ranko som bola ok..som z toho mimo...zabija ma to cakanie psychiku mam uplne v keli...netestuj vobec a pockaj tiez na krvicku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre