Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lilli2010
18. júl 2016

@aluska1404 moja tak to mi je lutooo,ale verim ze nabuduce ti to vide budem drzat palceky😉

loriana
18. júl 2016

@espritka29 No tak ja sa síce dnes už cítim úplne super, takže neriešim... 🙂)) uvidím, čakáme ďalej, či bude všetko ok. Ty ako, žiadne špinenie, alebo pocity???

espritka29
18. júl 2016

@loriana to som rada, aj ja som mala taky prvy den po. Dnes mam podobny. Doobeda som mala taky ruzovkasty vytok na papieri a odvtedy nic, len mierny tlak v podbrusku a prehnalo ma parkrat.

bobricek1979
18. júl 2016

@14nunu10 aha aha a rozhodla si sa pre bábätko ešte,zlaté🙂klobúk dole a aj nad tým ,že nás tu všetky podporuješ,lebo v podstate ty niesi náš prípad si super🙂

ssegra
18. júl 2016

@sonulienka13 my sme cakali mesiac na termin na genetiku a dalsi mesiac na vysledky..ale po prvom neuspesnom ET by som to este na tvojom mieste neriesila

bebe133
18. júl 2016

@bobricek1979 ahoj. Ta repr. imunologia stoji 200 e? Ja som myslela ze staci vymenny listok z Car

bobricek1979
18. júl 2016

@bebe133 tak vraj áno ja idem do sukr.centra,ale tak mi bmejbo povedané tak uvidíme

bebe133
18. júl 2016

@bobricek1979 tak sa necham prekvapit 🙂

14nunu10
18. júl 2016

@bobricek1979 nie,to ja ďakujem ze tu s vami môžem byť,všetky ste super 😚

miskab
18. júl 2016

@aluska1404 to mi je luto moja :( drzkaj sa :(

miskab
18. júl 2016

babenky chcem sa vas spytat , som po neuspesnom KET normalne som mala menzes ako mavam a teraz po troch dnoch som znova zacala krvacat je to normalne ci mam ist gynekologovi zajtra?

bobricek1979
18. júl 2016

@miskab mne sa tiež úplne po Ket zbláznil cyklus najprv som mala po 22dňoch a tak už po 16tich a to ma tak čistilo asi je to normálka ale za gyndošom choď.

14nunu10
18. júl 2016

@miskab určite treba ísť každé krvácanie mimo ms je podozrivo nedobre..

cmudlo
18. júl 2016

@bebe133 stojí 255 € v Nitre

bobricek1979
18. júl 2016

@14nunu10 ale ked mam mms takekrvacanie po hormonoch zblbnuty cyklus vraj to je normal akorat ak je po mms take ine krvacanie slabe a nie menzes to jeblbe ze?

blackrose
19. júl 2016

@sonulienka13 mne genetiku robili este pred prvym tehu, ked sa nedarilo, podla mna sa to oplati, lebo tam sa moze najst skryty problem a nemusi vyjst ani umele. Je to jedna navsteva s odobratim krvy oboch partnerov u genetika.
Co sa tyka imuno, o tom som sa dozvedela len nedavno, ale v podstate tiez tam moze byt skryty problem.

@bobricek1979 no dufam, ze to nepotrebujem 😉 aj ked mi bolo povedane, ze v priebehu tych rokov problem mohol vzniknut...

loriana
19. júl 2016

@espritka29 Espritka, tak dúfam, že špinenie nepokračovalo!!! takže stav sa ti opäť vrátil? ako si na tom dnes?

bobricek1979
19. júl 2016

@blackrose tak ak si nie istáchoď veď nič zatotnedáš myslím skrz bábätka sa oplatí

espritka29
19. júl 2016

@loriana dnes mam take ruzove opäť, ale myslím, že je to uhniezdovanie, aj jemnulinká čiarka na teste je 🙂. Len tie hnačky su hrozne, už ma všetko stipe. Idem si kupit horku cokoladu a banany.

loriana
19. júl 2016

jééj, ty už si mala odvahu testovať?? ja chcem poctivo poslúchnuť 🙂)) ja som mala teda vklad až deň po tebe a test si chcem urobiť presne o týždeň v utorok. Dovtedy trpím zvedavosťou 🙂)) ale ja mám už jedno dieťa a mám teda menej času na to myslieť 🙂 ty sa snažíš o prvé? koľko máš rokov? ja 34. Nemusíš tu riešiť detaily ak nechceš, pochopím!

blackrose
19. júl 2016

@bobricek1979 este som si povedala, ze skusim tieto 2 zmrazene embryjka vyuzit a potom by som isla. Ono aj pri zdravej zene nie je iste, ze sa prvy vklad podari, tak nech zbytocne nestresujem 😉

bobricek1979
19. júl 2016

@blackrose Alejasné no myslím si ,že to ty aninebudeš musieť absolvovať verím🙂držím prsty moc a dáš obe?

espritka29
19. júl 2016

@loriana práve kvôli podbrušku, hnačkám a špineniu som testla. Neplánovala som to a pravdupovediac som nečakala, že sa niečo ukáže tak skoro. Zatiaľ deti nemáme je toto je naše 1. ivf a prvý ket, lebo som nemala ET. No a na svoje 35-te narodeniny sa dozviem výsledok 🙂 Držím ti prsty.

loriana
19. júl 2016

@espritka29 no tak to ti aj ja veľmi držím palce!!! ja mám teda nakázané testovať toho 26.7., následne volať a potom postup už neviem. Tak daj potom prosím vedieť, budem na teba myslieť a držať palce!!!

blackrose
19. júl 2016

@bobricek1979 nie naraz, postupne, ak sa teda rozmrazia

loriana
19. júl 2016

Baby a je bežný aj taký prípad, kedy sa nespustí špinenie ani menzes počas 12-14 dní od vkladu a napriek tomu je tehu negatívne?? lebo aj taký status som tu videla... ale kam potom ide embryjko??

torpilla123
19. júl 2016

@loriana ja som to mala uz 2x bohuzial,ani pri jednom ivf som nedostala mrchu.embryjko sa dalej nevyvija a nejako sa vstrebe. Menzes sa nespusti kvoli utrogestanu ktory ho zadrziava.kazda reagujeme na utrogestan inak. A ked sa vysadi po negativnom teste utros,spusti sa menzes a embryjko vyjde so sliznicou.bohuzial,casto sa to stava.a 2x sa mi to iste stalo v 6tt,tiez sa vstrebalo embryjko.vsetky moje 4 ivf koncili podobne.

14nunu10
19. júl 2016

@loriana buď sa vstrebe do vystelky maternice a zahynie alebo mimomater.a ono krvácanie skôr neskôr príde ..

14nunu10
19. júl 2016

@torpilla123 dobre si to napísala ,mne už očká klipkaju a nechce sa mi písať dlhé správy 😁😁😁

aluska1404
19. júl 2016

No presne stali sa to mne a aj doktor mi povdal ze bud sa vstrebalo alebobdo sliznicou vyjde von mwnzes stalebporiadne nemam nechapem ale snad sarozbehne .Ktohovie preco to sa deje takto preco sa neuhniezdilo viac nam povedia vysledky z imuna dufam a genetiky lutujem ze sim to neabsolvovala pred ivf ale doktoe mi povedal nacccooo netreba a uz treba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre