Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
11. sep 2010

Baby citala som vase prispevky,drzim vam moc moc palce a nevzdavajte to,raz to musi vyjst 😵 ja som tiez neverila,ze budem niekedy v zivote tehotna,uz som to dokonca zacala pomaly vzdavat,dokonca som si myslela,ze ani IVF nam nepomoze,ale nestalo sa tak a po 5rokoch snazenia a skusania vsetkeho mozneho sa nam to nakoniec podarilo a za par dni budem mat svojho drobceka konecne v naruci,uz sa ho nemozeme vsetci dockat 🙂 🙂 🙂

annamary27
11. sep 2010

@strelka11 dakujeme za podporu a držím palce 😎 😎 😎

strelka11
11. sep 2010

@annamary27 dakujeme 😵 😵 😵

bahara
12. sep 2010

Ahojte baby prosím vás kde sa pichá pregnyl?Do zadku či do brucha?

annamary27
12. sep 2010

@bahara do zadku 😀 😀 😀 mne pichala všetky injekcie mamina,je zdravotná sestra.chvalabohu,že ju mám. 😵 😵 😵

holly74
12. sep 2010

@bahara Ahoj, pichá sa do zadku 😎

bahara
12. sep 2010

@annamary27 T 😀 ak to máš dobré..Ďakujem dnes 22.00 mám poslednú a prvú pregnylovú 😢 ajaj..už dosť ☹

bahara
12. sep 2010

@holly74 🙂 Ďakujem.. 🙂

belisima10936
12. sep 2010

Ahojte. 🙂 Bola som zvedava ako tu prezivate cakanie na vysledok po embryotransfere , lebo ja som uz tyzden po a neviem ci si mam alebo nemam urobit tehotensky test. 😖 Lebo som starne zvedava ci sa nam to pdarilo, ale zaroven sa strasne bojim, ze nam to nevinde. Takze neviem ci si ho mam urobit, alebo nie. Drzim vsetkym palce aby sa vam to podarilo. 🙂

annamary27
12. sep 2010

@belisima10936 ahoj moja.Tak ja po skusenostiach z 1.ivf,pri dalšom pokuse nebudem testovať a urobím si test až ked mi ho v centre potvrdia.Nemusia byť tie testy spolahlivé a ešte viac človeka zneistia.Treba veriť ,že to vyšlo. 😀 😀 😀 😀

celiakia
12. sep 2010

Ahojte, vcera som sa k PC nedostala az dnes . Vsetkym dakujem za odpoved. O 22.00 idem za znamim lekarom aby mi pichol pregnyl, budeme ho pichat do zadocku do svalu. 😀
@bahara Bahara sme na tom uplne rovnako, to ja som sa pomýlila , v utorok idem na odber. 🙂 Trochu som nervozna z ocakavania . K tomu sexu, v centre sme dostali doporucenie sexikovat po odbere, aspon myslim ze som to tak pochopila. A sex po vklade asi na trochu odlozime. Ked som otehotnela prirodzene moj gynekolog mi odporucil mesacnu abstinenciu, velmi nepomohla aj tak som potratila. Ale aj teraz asi budeme dlhsie cakat, tiez nechcem nic pokazit

annamary27
12. sep 2010

@celiakia tfuj.tfuj,nech pregnyl pekne zaúčinkuje,aby bola pekná úrodička pri OPU. 😀 😀 😀 😀 😀

celiakia
12. sep 2010

@annamary27 Diki annamyry, ja mam uplne prejavy ako pred ovulaciou (hlien, bolesti prs)a to ho este nemam pichnuty.Aj vy ste mali take prejavy?

annamary27
12. sep 2010

@celiakia ja vôbec neviem či som mala nejaké také prejavy,to mi nejak ušlo alebo som to u seba nezahliadla.

bahara
12. sep 2010

Už mám po tom...toto bolo že fakt ááááááááááááu..... ☹ to asi že posledná ale taká aby som nezabudla fňuk...

bahara
12. sep 2010

Asi tu už každý spí ☹ ja nemôžem sakra zase sa mi nedá.. 😠

lilinka81
13. sep 2010

A dalsi den cakania pred nami,krasny den vsetkym cakatelkam dobrych sprav... 🙂 🙂 🙂

renka77
13. sep 2010

@dany79 ahojky dakujem 🙂 chcem sa ta opytat, uz si prestala spinit? ja uz spinim 6 den,obcas aj dost silno,dnes som bola aj u svojho gyn.ale zobral mi len krv a sono mi nechcel robit,uz som z toho na nervy ☹ do kedy este?som myslela,ze ma aj posle polezat ale nic,iba doma mi kazal klud

dany79
13. sep 2010

@renka77 ahoj reni 🙂 nebojkaj to prejde 😉 Mne to preslo tak na 7-8 den. Od stvrtka som uz nespinila. Treba vydrzat, ono to prejde, ale keby to malo tendenciu zmenit sa na krvavy vytok tak bez na pohotost, opatrnosti nikdy nie je dost. Ja si myslim, ze to boli iba dozvuky mrchy...bola sa rozlucit, bo najblizsich cca 8 mesiacov sa neukaze. My sme boli dnes s drobcekom na sone a uz nam bilo srdiecko 🙂 😵 Je sice trosku mensie ako by malo byt, ale ono to dozenie 🙂 Tak sa drzkajte a davajte na seba pozor. Pekne oddychuj, nohy vylozene a nech sa manzel o teba stara 😉 A informuj ma o priebehu 🙂 😉

monicka7299
13. sep 2010

@celiakia pregnyl sa pichá do svalu hneď po ET 😉
@annamary27 ahoooj aké známe meno 😀

lilinka81
13. sep 2010

@monicka7299..... po ET??.,,mne ho pichli pred OPU

7bambulik9
13. sep 2010

@dany79 ahoj, chcem sa opýtať som 7 deň po KET testík ešte nič neukázal,ale trošičku som pošpinila len maličká blanka. Krvácanie nie Ako tu čítam nemusí to ešte nič znamenať? Bolia ma aj vaječníky.

celiakia
13. sep 2010

@monicka7299 Ahoj monicka vcera vecer mi pichli pregnyl do svalu. Kocky vobec neviem co znamenaju skratky ET a OPU.Mohli mi ste dat info co to je ? 🙂

lilinka81
13. sep 2010

@celiakia ET-embryotransfer,...OPU-punkcia folikulov 😉

celiakia
13. sep 2010

@lilinka81 Diki lilinka. ale aj tak v tom mam nejasnosti. Embryotransfer je ked ti vkladaju vajicka? A punkcia folikulov to je prosim co?

annamary27
13. sep 2010

@celiakia ahoj, punkcia folikul,je ked ti vyberaju pri krátkej narkoze vajíčka a embryotransfer,je ked vkladajú embryjká/oplodnené vajíčka/ 😉 😉 😉 😉

celiakia
13. sep 2010

@annamary27 Diki, konecne v tom mam jasno. 🙂 🙂 🙂

annamary27
13. sep 2010

@celiakia ty si už začala IVF alebo sa do toho len púšťate?

celiakia
13. sep 2010

@annamary27 Uz sme zacali, zajtra mam OPu, no moj lekar nie je velmi zhovorcivy, a uz vobe nepouziva ziadne skratky,preto som v tom nemala jasno.

annamary27
13. sep 2010

@celiakia tak držím place,aby všetko dobre dopadlo,určite daj potom vedieť ako si dopadla,tfuj-tfuj 😀 😀 😀

belisima10936
13. sep 2010

@7bambulik9 Ahoj, ja som dnes 8 den po ET a tiez troska spinim. Moja doktorka vravela ze je to normalne ze sa nemam obavat vraj mozem dokonca aj troska krvacat a tak dufam, ze ma pravdu a ze vsetko dopadne tak ako si prajeme. Drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre