Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aklama
22. jún 2013

@linn32 tak potom jak zacnes ,,nove kolo,, sa ozvi ze ako to ide...a keby si potrebovala mam este štyri zvysne cetrotide injekcie tak by som ti poslala ...mne dufam su uz zbytocne 🙂

vivien13
23. jún 2013

Ahojte babenky kutora mi poradi lebo ja uz som zufala.Som 11 den po ET 21 som mala dostat menzes neprisiel ale zacala som spinit sem tam sa objavi trocha krvi no menzes na aky som zvyknuta to nieje.Dnes som si robila test a bol negativny.je este nejaka sanca ze som tehu?

linn32
23. jún 2013

@aklama dakujem..stimulovala som s diphereline a menopur..neviem,ci mi to budu menit,ale ak ano,ozvem sa..

linn32
23. jún 2013

@vivien13 stale je sanca..hlavne si zamestnaj hlavu,rob nieco,aby si na to nemyslela..aj tak nic neovplyvnis..a nestresuj sa,snaz sa byt v pohode..viem,ze je to velmi tazke,ale ak sa budes velmi snazit,da sa to..som toho zivy dokaz 🙂

aklama
23. jún 2013

@vivien13 no ja som na tom skoro rovnako..dnes som 12 den a zacala som na obed krvacat s brutalnou bolestou jak pri mrch ale teraz uz nic ta neviem..zajtra idem na krv tak sa uvidi..a ty kedy ides?

aklama
23. jún 2013

@linn32 a ides zajtra na tu krv ci ako to stebou vyzera??ja som mala dneska taku malu mrchu tak uvidim zajtra ze co..ale davam tomu len 50 percent..

linn32
23. jún 2013

@aklama mala mrcha nie je mrcha! Drž sa,este mas velku nadej..ja idem zajtra na krv a sono, ale nadej tam v tomto pripade uz nevidím..krvacam statocne a aj ma boli brusko..uz3.den..ved zajtra si dame vediet..

vivien13
23. jún 2013

Tak ja neviem ci je to mrcha lebo ani bolesti nemam tak ako bezne vocbec nic len trocha krvi a casto cikam.vcera ma trosku pichalo v podbrusku.rano urobim znova test a vysledok mam volat do iscaru

adriana89
24. jún 2013

10 den ppo ET dneska mam krvicku🙂

andrea_82
24. jún 2013

Ahojte, dievčatá. Tak krv som odovzdala, zajtra o pol deviatej bude výsledok. V piatok test slabulililinko pozitívny, dnes čiarka silnejšia, ale od včera večera špiním. Včera len také slabohnedé, dnes to už ide do ružova. Neviem, čo si mám o tom myslieť.

ADRIANA - gratulujem, na 10. deň po ET máš krásnu čiaročku.

kuratenko11
24. jún 2013

@adriana89 krásna čieročka gratulujem ja som na tom podobne dnes je 11 deň od ET .Zajtra mám dostať ma
rchu tak dúfam,že ma z ďaleka obíde.Držím moc palce všetkým

aklama
24. jún 2013

aj ja gratulujem Adriana..a nam ostatnym drzim este prsty..ja som bola rano na krv.o druhej mam volat ze co..ale velku nadej tomu nedavam lebo aj dnes krvacam a strasne ma bolelo brucho rano☹(

aklama
24. jún 2013

@linn32 no co uz vies???ja o pol hodiny ☹

vivien13
24. jún 2013

@aklama tak co aky je vysledok?strasne drzim palceky.ja som mala rano negativny test stale krvacam no oie tak silno ako na mrchu zajtra idem na krv a sono aj tysi bola na sono?

aklama
24. jún 2013

@vivien13 ja som bola len na krv...sme volali tak ze je tam gravidita ale ze je nizka hladina hcg tak mam prist stredu aby mi skontroloval hormony..vobec nechapem ze co to znamena 😒

andrea_82
24. jún 2013

@aklama Tak to je dobré, nie? Ešte je tam nádej. Predpokladám, že v stredu budú zisťovať, či HCG rastie. Držím palce.

linn32
24. jún 2013

@aklama mne uz volali, ze je to negativne..uz som sa aj objednala na konzultaciu/ako dalej/..tebe velmi moc drzim paste,nech HCG rastie..spinis este ci uz nie?

vivien13
24. jún 2013

@aklama neboj to bude dobre ja este stale krvacam nie silno ale predsa uz som v koncoch neverim ze by to mohlo byt pozitivne:'(

amonda
24. jún 2013

@andrea_82 Bud v pohode, ak mas test pozitivny, je to super, ja som tiez 4 dni spinila - jeden den celkom dost, takze len klud pohoda 🙂

bella1303
24. jún 2013

Ahojte baby,sem tam sem nakuknem,lebo min.rok som tu bola varena-pecena.len vam chcem dodatnadeje.ja som po ked tiez spinila,dokonca s prestavkami az do skoro4 mesiaca a vsetko bolo v poriadku.teraz sa mi ten nas maly zazrak gula v ohradke.takze hlavy hore a pozitivne mysliet spinenie vobec nic neznamena.drzim vam palce!!!

aklama
24. jún 2013

@linn32 tak to mi je luto.myslim na teba v dalsom ,,kolotoci,,.hej spinim este a strasne ma aj boli brucho tak neviem..joj ta nevedomost je strasna..zase cakat do stredy 😖

aklama
24. jún 2013

baby dakujem ze drzite prsty..snad stredu uz budem vediet presne ze co a ako... 😝

aklama
24. jún 2013

@andrea_82 a zajtra cakame tvoje vysledky a verim ze budu len pozitivne 😀

aklama
24. jún 2013

@vivien13 samozrejme a od teba cakame pozitivny vysledok zajtra 😀 kazdy pise ze krvacanie nic nemusi znamenat tak uvidis bude to ok.

linn32
24. jún 2013

@aklama poviem ti pravdu, nezavidim ti..velmi ti zelam,aby to bolo pozitivne bez dalsich ale v tu stredu..lebo ked ja som bola rano na sono,tak doktor povedal,ze mam vysoku stielku maternice,cize este veru uvidime,co povie krv..myslel to v dobrom..aj on urcite dufal..a ja dostala novu nadej a cakala..ale ked bolo pred tretou,tak si hovorim..nech sa to dnes rozhodne,lebo cakat znova a ist na krv a sono,mat nadej..tak to je velmi silna kava pre mna..cize presne viem,co citis..stale nadej ostava..a ja dufam,ze pre tvoj klud v dusi preklopi sa do reality a budes tehotna! Uz za to cakanie!

vivien13
24. jún 2013

@aklama v kutiku sa ukludnujem ze nemam ziadne bolesti ako ked ma dojst mrcha

linn32
24. jún 2013

@mistisa co je s tebou? Si v poriadku?

mistisa
24. jún 2013

@linn32 ajoj micus ano ano. dnes som bola na krv a negativne ☹ ani nie 0,1 hcg. rano som sa vyplakala a uz je dobre uz sa tesim na august mame dalsie KET 🙂 🙂 🙂 🙂 chvalabohu som optimista 🙂

linn32
24. jún 2013

@mistisa uz som sa bala, ze sa ti nieco stalo..to mas super,ze mas mrazacikov..hlavu hore a uzi si jul naplno..ono za chvilu tu bude september a to uz budes tehu a na tento maly neuspech si ani nespomenies..drž sa!

mistisa
24. jún 2013

@linn32 tak tak moja.dakujeeeem moc moc moc ze si na man myslela moc si to vazim 🙂 nastastie som optimista tak je uz teraz dobre a neviem sa dockat augusta 😀 😀 a ty ako moja? ako si dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre