Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

natalie78
27. sep 2013

@kathrin17 Jeeeeeeeeeej, blahozelaaaaaaaam. ste kraaaasnuckiiiii. malilinki ale je tam, fantazia 🙂.
ja som akurat dostala vysledky. hcg o dost mensie ako ty. 289.... ale je 🙂)))). dufam, ze to do pondelka pekne porastie.

kathrin17
27. sep 2013

@natalie78 jeeeeej srdecna gratulacia aj tebe.....ved to je skvele......ja som dnes uz 19 DPO, tak mam vyssie HCG, kolky dpo si ty?Si myslim,ze tak 14?Neviem presne......buduci tyzden stvrtok idem znova na kontrolu, lebo mam dost velku cystu na vajecniku 6x3cm, tak to chce dr skontrolovat a potom si mam ist o dalsi tyzden pre potvrdenie srdiecka a prepustaciu spravu 😀 juj ako sa na to strasne tesim 🙂

natalie78
27. sep 2013

@kathrin17 myslis teda?? dakujeeeeem 🙂)))). DOP znamena dni po ovulacii? vidno , ze som tu prvykrat 🙂. injekciu na ovulaciu som si pichala 10teho a punkciu som mala 12teho. Tak neviem ako to vyratat...
tvoja fotocka je genialna. uz je to naozaj take realne. nemozem sa prestat usmievat 🙂.
inak aj ja mam velu cystu na lavom vajecniku. teda mala som pred nejakou dobou. takze predpokladam, ze je stale tam. tebe ta kontrola hadam dobre dopadne.
no a potom to sono, co bude s kraaasnym zvukom 🙂 supeeeeeer 🙂

natalie78
27. sep 2013

@kathrin17 v laboratoriu mi povedali, ze ak to bude v pondelok cez 700 , bude to super. tak ja musim este cakat do pondelku na krv a do pondelku po piatej vecer na vysledok. ale uz teraz tomu verim. a chcem verit 🙂

bella1303
27. sep 2013

@kathrin17 gratulujem tehulka!!! Vidis ja som ti to vravela🙂

kathrin17
27. sep 2013

@natalie78 ano je to pocet dni po ovulacii 🙂 takze si 15ty den po ovulacii, lebo den punkcie sa berie ako ovulacia....no a kazde dva az tri dni by sa malo HCG zdvojnasobit....takze to tak zhruba vychadza....neboj urcite narastie 😀 takze budem patrit k junovkam ako ja 🙂 perfektne 🙂

kathrin17
27. sep 2013

@bella1303 dakujeeeeem 🙂 dobre si to odhadla moja.....teraz drz palceky aby som to dotiahla do takeho stastneho konca ako ty 🙂

natalie78
27. sep 2013

@kathrin17 jupiiiiii. dakujem za povzbudzujuce spravy 🙂. budu to teda maliii bliiizenci 🙂

kathrin17
27. sep 2013

@natalie78 veru ano...blizenci ako vysity 🙂

tekla3010
27. sep 2013

@kathrin17 @natalie78 Dievcata, moc vam gratulujem! 🙂

natalie78
27. sep 2013

@tekla3010 Dakujem 🙂))). Dakujeme 🙂. A tesime sa, ze sa k nam za par dni pridas 🙂

tekla3010
27. sep 2013

@natalie78 jooj kiezby... ja uz sa tak pozorujem 🙂 citim trochu pocity ako pred ms a pobolievaju ma krize... vsak to bude ono? vsak, vsak? 🙂

kathrin17
27. sep 2013

@tekla3010 jasne 😀 inak mne sa strasne naduli prsia, to bolo u mna prve a brucho mam riadne nafuknute.... 🙂

tekla3010
27. sep 2013

@kathrin17 prsia citim aj ja, su aj dost bolave... ale to mavam aj pred ms... i ked mozno nizsej intenzity

natalie78
27. sep 2013

@tekla3010 prsia, pichanie v podbrusku, krize..... je pravda, ze kazda sme ina. viem, ze som moc "mudra" teraz, lebo uz tak nemusim cakat, ale skus sa co najmenej pozorovat. aj ja som skusala 🙂

kathrin17
27. sep 2013

@tekla3010 mna tiez vzdy boleli prsia, ale teraz to bolo ine, amm ich samu zilu a bolia ma bradavky aj cele prsia, predtym len prsia....bradavky nic

tekla3010
27. sep 2013

@natalie78 @kathrin17 ved ja viem, ze je to individualne a clovek si aj vela vsugeruje ked treba 😀 aj vy ste boli take nervozne, ked ste mali pred sebou este tyzden cakania? 😅

natalie78
27. sep 2013

@tekla3010 ja som sa snazila na to nemysliet. casto som hovorila s nasimi, bola som vonku s kamaratkami. ale je pravda, ze kazdu chvilku som si na to spomenula. 🙂. inak machrujem tu, ale aj ja musim este do pondelku vecera cakat , aby som to mala na sto percent potvrdene, ci sa hcg bude zvysovat 🙂

tekla3010
27. sep 2013

@natalie78 ale kludne machruj, dobre je 🙂

bella1303
27. sep 2013

@kathrin17 drzim 🙂) urcite dotiahnes!! A o par mesiacov budes drzat vonavy uzlicek

kathrin17
28. sep 2013

@bella1303 dakujem......baby ste strasne zlate, ze mi to tak prajete 🙂 inak ani si nevies predstavit ako som sa ukludnila, ked konecne cakame babo....uz som byvala dost zla a zatrpknuta....

bella1303
28. sep 2013

@kathrin17 prajem to tu kazdej ! Inak aj somnou to bolo na nevydrzanie🙂

sonkaj
29. sep 2013

Vidim ze tehu syndrom sa tu rozrasta,drzte sa,ja som si dala urobit este odbery na protilatky a v decembri by som sla znova do toho.snad 7.ivf ako sedmicka bude stastne.keby niektora z vas mala zbytky gonalu,puregonu hoci aj v načatom pere,budem rada,zacinam si zhaňat .dakujem

ivanka0210
29. sep 2013

Na 10 den po vklade test negativny :'(

nelinka1111
29. sep 2013

ahojte. som tu nova. chcela som sa spytat kolko ste mali odobranych vajicok a kolko sa oplodnilo. ja som isla na prve IVF a mala som 6 a iba jedno sa oplodnilo. zajtra ma caka vklad a teda stres a smutok ma zasiahol. nic na zmrazenie nie je a nechapem preco sa tie dalsie neoplodnili tiez :( . predtym som mala 4 IUI a aj som zostala tehotna, ale bohuzial som potratila.
mal niekto tu iba jedno vajicko oplodnene a aj po vklade vsetko pokracovalo dobre?
dakujem

ame
30. sep 2013

Baby, prosim vas, mate nejake rady co robit (jest, pit...), aby sa mi uchytilo embryo po KET. Absolvujem to uz x-tý krát a stale nic. Blastocysty su ukazkove, expandujuce alebo az hatchujuce jednotkove a stale nic. Uz som zufala. Transfer ma caka o 4 dni. Je to moje 3. IVF. Dakujem za kazdy prispevok. 😉

alikaxx
30. sep 2013

@viaven ahoj, ty si mala vklad 20-teho? Prepacte, ze sa vam motam do debaty. Ja som bola 21.9.

viaven
30. sep 2013

@alikaxx ahoj, ano mala som 20 ☹ zial, test biely a pochybujem, ze sa tam ešte nieco zjavi ☹ ty si uy testovala? Kde si bola na vklade?

lulu77719
30. sep 2013

@ame skus maliny , malinovy caj ,kyselinu listovu , obycajny celaskon , Ecko a po vklade aj magne B6

amonda
30. sep 2013

@ame Mne odporucili v den vkladu nemat na sebe ziadne parfemy (aj manzel mal zakaz ), nejest grepy, rajciny, tonik, plesnive syry (bolo toho cosi viac ale toto si najlepsie pamatam ). Verim, ze ti to vyjde, ale ak by nahodou nie, skus na buduce vklad na 3 den (t.z. nie PK). Ja som mala 1.ivf s blastocystami - nevyslo, 2.ivf boli 3dnove emryjka a chytili sa. Drzim palec.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre