Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dukokatka
2. nov 2013

@adriana_dg som stastna

adriana_dg
2. nov 2013

@dukokatka tak drzim palce aby to bolo dobre aby si bola tehu viem co prezivas ja som sa uz ties sklamala.Mam bolesti uz 3 den boli ma brucho ako pred menstruaciou a ide mito az do chrpta ms mala bit teraz 26 ale este nic chvala bohu tak neviem bojim sa teraz mi bol manzel kupit test ale bolo tam napisane zesa testuje len s ranneho mocu ale ja som ho urobila a zadny duch ale nebojim sa verim velmi boha zemi dopomoze buyt matkou drzim plceky 😀 😀 😀 😀 😀

dukokatka
2. nov 2013

@adriana_dg ak uzivas utrogestan menstruaciu nedostanes,ale verim ze sa budes tesit a budes tehotna je to krasny pocit.

linn32
3. nov 2013

@dukokatka ja som menstruaciu dostala pocas uzivania utrogestanu..moje telo je silnejsie ako hocijake lieciky 🙂 Ale vela bab tu dostalo az po vysadeni..držte sa @adriana_dg

magdus999
3. nov 2013

@linn32 no ja som bola pár dní v Miláne, načerpať energiu na nový KET, popíjala vínečko na dobrú maternicu a psychicky sa pripravovala 🙂

adriana_dg
3. nov 2013

@linn32 Dakujem aj ty sa drz 😉 Dnes som robila zase test ale ukazuje mi len slabucke ciaricki jedna silna a ta druha slabulinka neviem cito este furd moze bit ta injekcia ovitrelle??? Utorok idem na krvicku dnes som 9den po et

nancsy
3. nov 2013

Ahojte,kedy ste po neúspešnom ET dostali ms? Ja som mala ET 2.10, 10.10 dvojdňové spomenie a odtvtedy nič. Stale ma boli brucho ako pred ms, len sa mi to nejako nespusta. Máte s tým skúsenosti? Vďaka....

adriana_dg
3. nov 2013

9 Den po ET.Vidite toho ducha aj vi alebo sami iba sniva prosim o pomoc kto stimto ma skusenost ozvite sami cijeto tehu alebo ta injekce ovitrelle dostala som ju 20 dnes je 14den po. Ach keby dal boch abi to bolo tehuuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉 😉 😉 😒 😒 😒 😒

sasa1983
3. nov 2013

Si!

linn32
3. nov 2013

@adriana_dg ja ho vidim!

linn32
3. nov 2013

@magdus999 komu je lepsie🙂 Dobre si urobila..a co pekne si si kupila? Inak ja mam pocit nafuknutia..neviem,ci som to mala aj po prvom IVF,ale teraz je to dost neprijemne..nemestim sa do nohavic..

dukokatka
3. nov 2013

ja tam vidim 2 ciarky gratulujem

denulka85
3. nov 2013

@adriana_dg podla mna si tehulaaaaaaaaaaaaaa 🙂

sanday
3. nov 2013

@adriana_dg ver tomu

adriana_dg
3. nov 2013

@denulka85 Dakujem keby to bolo tak tak hej ach chcem sa tak tesit zebi som to vikrikla do celeho sveta ale v kutiku sa bojim ale verim ze to bude dobre znamenie a boch spravi zazrak.Mozes mi napisat spravila som si mozno ze hodinu do zadu test a neukazalo mi nic vobec sneho bile bolo ale moc som mala biely ako stena a prosim ta o radu to sacko malicke sa dava do mocu lebo jasom ho teraz dala vies co myslim?

zelenagw
4. nov 2013

Ahojte kedy sa chodí po ET na krv 10 či 14den lebo mne hovorili že 14 den?? ako to ze baby chodia 10ty ???

magdus999
4. nov 2013

@linn32 boli sme tam behať po pamiatkách, boli letenky v dobrej cene, tak sme šli 🙂
Už je lepšie s tým nafúknutím? Mne len po poslednom KETe narástli prsia 🙂 nič iné 🙂 alebo to robí vínko, ktoré popíjam každý deň za pohárik na výstelku 😀

denulka85
4. nov 2013

@adriana_dg ake sacko do mocu? nejak nerozumiem 😒 neboj sa ale to zalezi aj od toho ci si mala zriedeny moc ak si pila vela vody tak sa necuduj ze tam nic nebolo alebo len slabe... kedy ides na krv?

adriana_dg
4. nov 2013

@denulka85 Ahoj nerop si uz stoho nic cosom vcera pisala ano pila som vela vodi.Ale Dnes som 10 den a visiel mi takito vysledok pozri ddam foto jak somto videla rozplakala som sa od radosti ale este zajtra idem na krvicku tak nech boch da nech bude tak aby bolo dobre 😉 😉 😉 porovnaj vcerajsie testiki a ten dnesny budem ti vdacna cosi otom myslis.A ty ako cakas alebo uz si tehulka????

adriana_dg
4. nov 2013

@denulka85 Dnes Rani Moc pozri jetam rozdel midzi vcerajsie a dnesne???? Zebi neboch dal zebi este injekia OVITRELLE? mala som ju 20 dnes je uz 4 cosi myslis ty?

denulka85
4. nov 2013

@adriana_dg no jA SI MYSLIM ZE TO TAM JE.-- 😀 😀 😀 😀 uvidis a zajtra ti to uz len potvrdia... ja som teraz par dni pred ket-om tak uvidim ako teraz dopadnem ... zajtra urcite daj vediet ze ci ti mozem uz aj hlasno gratulovat 😉 😉 😉 😉

adriana_dg
4. nov 2013

@denulka85 Dakujem ano urcite dam vediet ako som dopadla 😉 A tebe prajem sceleho srdiecka tak ties babo 😉 😉 Jeto moje uz 2IVF,Drzim ty palce aby vsetko dobre dopadlo moja 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
4. nov 2013

@adriana_dg moja ja mam 1ivf a toto uz bude 4 ket, jedno sa len ujalo a to balo anembryomola budem cakat a hlavne dobre spravy

dorotka66
4. nov 2013

ahojte, takže moje ďalšie KETko 0,01.....držte sa. My pokračujem ďalším IVF až na jar.....

linn32
4. nov 2013

@dorotka66 to je skoda..drž sa..ja tiez dalsie ivf asi na jar..

bella1303
5. nov 2013

@adriana_dg zamiesam sa vam do debaty🙂 urcite to tam je...ja som si po ET robila test a vysiel duch za 2 dni som robila a nic tam nebolo takze to som mala len s injekcie,ale kedze u teba ciarka tmavne je to tehu 🙂)) a stupa ti hcg😉 tes sa!! 🙂

magdus999
5. nov 2013

@dorotka66 veľmi ma to mrzí, fakt som verila,že sa ti to podarí :( :( zlý deň, proste zlý..... 😠

netilka
5. nov 2013

@magdus999 Ahoj, tak, uz mam embryjko u seba. Teraz uz len cakat nekonecne dva tyzdne. Kedy ides na transfer?

magdus999
5. nov 2013

@netilka no ahoj 🙂 tak silno-silno držím palce!!!!!!!!!!!!! aj na nohách 😀 mňa to čaká v nedeľu

adriana_dg
5. nov 2013

Tak dievcata dnes som bola na krvicku a testi su pozitivne som tehulkaaaaaaaaaaaaaa velmi sa tesimmmmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a prajem vsetkim vam pozitivnu krvicku a silu HCG 120 stvrtok zase na krvicku jeto obre to HCG?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre