Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
7. apr 2016

@datelinka31 zaklad, aby hodnoty sa zvysovali. 12ty den 96, 13ty den 192 a 14ty moze byt 392. Potom daj vediet.
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

cicikmicik
7. apr 2016

@bella1303 ahoj tak ja som o babo prišla... krásne kolajnice, včera v centre vraj obdivuhodna hodnota v krvi a dnes masívne krvacanie,.. nebola som s tých štastnejších:(...

cicikmicik
7. apr 2016

ahojte ja sa chcem opýtať kedy možem isť na dalšie KET-ko, dnes mi odišlo v 4 tt, včera ešte nadherne hodnoty v krvi, a dnes krvavé zrazeniny a veela krvi, po akej dobe ste ostatne absolvovali Ketko? nemusim čakať pol roka však??

datelinka31
7. apr 2016

@meli8412 aha, takze kazdy den dvojnasobok, ja som myslela, ze kazdy druhy den.. Diky

meli8412
7. apr 2016

@datelinka31 nemas zac. Ako si videla, bola si v tabulke, nech rastie.

meli8412
7. apr 2016

@cicikmicik je mi to luto. Ked si sa pekne vycistila, podla mna mozes aj o 2 mesiace, ale to ti v car povedia. Mas to uz potvrdene na 100%, ze ti odislo mimi?

cicikmicik
7. apr 2016

@meli8412 tak odisla velka zrazenina a zacala zo mna liať krv, len včera som sa dozvedela že som tehotna, som sa ale dlho tešila však:(.. volala som do car a tam mi povedali že mam ešte pokračovať v liečbe, ale krvacam stale..

stanulka30
7. apr 2016

@cicikmicik nemusíš čakať pol roka, jedine ak by si mala kyretaz doporučujú 3 mesiace a viac...ale mozno ti praskol len hematom, alebo cievka...ja som mala to iste, krvy zo mna lialo ako z vodovodu a po par hodinách to prestalo a vsetko bolo ok...ale to bolo az v 8 tt...
...ak ti aj v care povedali, aby si pokračovala v liečbe, tak by som ich poslúchla...

cicikmicik
7. apr 2016

@stanulka30 určite ich posluchnem to je najmenej brať lieky,,,ale zo mna vypadla aj cca 10 cm zrazenina..a to už dobre nevyzera

meli8412
7. apr 2016

@cicikmicik sice som bola uz v 12tt, ale tiez som zacala krvacat a zrazenina tiez cca.10cm-trova vypadla, nastastie to dopadlo dobre. Musis dufat, viem, ze je to tazke, ale je mozne, ze sa ti ta zrazenina uvolnila. Kludovy rezim a kup si kludne aj magnezium. Ake lieku beries?

bella1303
7. apr 2016

@cicikmicik ale nie!!😢a vies urcite,ze ro nebolo len tou zrazeninou a babatenko si pekne labuzi v brusku?!

1veverica
8. apr 2016

@datelinka31 podla mna na spodnom teste je silnejsia, ale tak to zalezi aj na citlivosti testu 🙂 Ja si myslim ze ti mozme gratulovat 🙂

bebe133
8. apr 2016

@cicikmicik treba este dufat. Mozno to bol naozaj len hematom alebo cievka. Drzim palce 🙂

cicikmicik
8. apr 2016

@meli8412 esstrimax,, progestron a teraz aj dycine ci ako sa to vola proti krvacaniu, neviem idem do car v pondelok nech pozrie či som sa cela vyčistila... ach aj so mna taka zrazenina, ale nevérim ci by sa to udržalo, a teraz so mna ide take hnede špinenie znova,, pre teba to muselo byť hrozne v 12 tt, vy ste sa už riadne tešili, my sme sa stihli tešiť iba chviločku,,,

cicikmicik
8. apr 2016

@bella1303 ja ani neviem či som mala zrazeninu, neviem ci to nebolo všetko ten gestačny vačok a tak..vpondelok idem do car ale tam ja už neverim žeby ma prekvapili tym že som tehotna ešte

meli8412
8. apr 2016

@cicikmicik prave, tesili sme sa a stale sa tesime, ta zrazenina este nemusi to najhorsie znamenat. Ja som este skoro mesiac spinila, kym sa hematom vycistil. Budes mat dlhy vikend, az do pondelka cakat. Drzim palce!

meli8412
8. apr 2016

@cicikmicik v 4tt gestacny vak nie je taky velky. Bud v klude, momentalne to mozes spravit. Ked zo mna vypadla zrazenina, vyzerala ako pečienka.

datelinka31
8. apr 2016

Ahojte, takze dnes, 14 den je hcg 330 (96 pred 2 dnami 🙂 zatial to vyzera na normalne tehotenstvo🙂 trosku mi odlahlo, ale len trosku 🙂 najhorsie je, ze clovek sa nemoze zacat tesit, pretoze vsetko je stale neiste, ked tu citam, co vsetko ste si zazili.. Ale som aspon kludnejsia. Dakujem vsetkym za podporu.
@meli8412 skoro si to presne uhadla tu hladinu 🙂

1veverica
8. apr 2016

@datelinka31 gratulujem 🙂 stesim sa stebou, tak uz len nech to dobre pokracuje 🙂

bebe133
8. apr 2016

@datelinka31 super. Gratulujem 🙂. Neboj, vsetko dobre dopadne 😉

meli8412
8. apr 2016

@datelinka31 super, kvoli tomu je najlepsie ist az na 14ty den na krv, neviem ze v niektorych car preco robia tak skoro. Tisko gratulujem, o 2 tyzdne ides na uzv?

22erik
8. apr 2016

@1veverica tak nakoniec tehu test úplne super az do dnešného dna ked mi oznámili ze dieťatko sa prestalo vyvíjať 😞

22erik
8. apr 2016

@datelinka31 ahoj kam ty chodíš do kar ?

stanulka30
8. apr 2016

@cicikmicik no vidis, super! Gratulujem 🙂 Hlavne sa setri, aspom teraz na začiatku, ked si krvácala...kázali ti aj zvýšiť dávky utrogestanu, ci ani nie? Este vlastne špiníš, ci uz ti uplne preslo?

cicikmicik
8. apr 2016

@meli8412 tak isto aj zo mna, ako pečienka, taka 10 cm a potom krvacanie včera do večera a dnes nic trochu špinenie a to je všetko aj tak nejaké 3 kvapky ak nie menej... ani bolesti nemam akurát tak trošku ma vaječnik pobolieva...v ponelok idem car

cicikmicik
8. apr 2016

@meli8412 Velmi sa opravedlnujem, ja som si zle prečitala ja že si mala zrazeninu a nedopadlo to dobre... tak ti velmi gratulujem že to vydržalo a určite ti vydrží do konca🙂prajem zo srdiečka🙂

stanulka30
8. apr 2016

@cicikmicik Boze prepáč! Som tie spravy nejako poplietla ☹. Prajem ti pevne nervy do pondelku a hlavu hore, naozaj to este neznamená koniec...ja špinim a priebežne krvacam od začiatku tehotenstva a vsetko je ok...musis byt hlavne psychicky v pohode...pokial nemas silne bolesti, malo by to byt ok ...drzim palce

cicikmicik
8. apr 2016

@stanulka30 nevadi, ne nemam nejaké velke bolesti včera som mala trochu vaječniky ale tak vypadlo to zo mna ta zrazenina, krvacala som a večer som prestala, teraz len špinim, ale slabo...neviem ale už tomu šancu nedavam

stanulka30
8. apr 2016

@cicikmicik nádej vzdy je! Musis byt silná a naprogramovať sa tak, ze to dobre dopadne. Ja som v 12tt zacala tak krvácať v potravinách čírou červenou krvou, ze som myslela, ze je koniec...toľko krvi som nemala ani za 4 mesiace dokopy... A bol to hematom...do večera to prestalo, akoby utalo a odvtedy stále špinim...doktor mi to vysvetlil tym, ze niektore ženy maju proste citlivejšie telo...takze pusti si nejaky dobry film a oddychuj...ked uz nekrvacas, myslím, ze je to dobre znamenie...a ze to bola bud cievka, alebo ten hematom...

cicikmicik
8. apr 2016

@stanulka30 no bodaj by si mala pravdu,,ale neviem no.. aj zo mna to lialo a potom akoby utalo, len so mna taka velka zrazenina vyšla, a to ma položilo,tak neviem,, dala by som zato všetko možne ale musím byť aj realstka, uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre