Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cora41
24. júl 2012

Baby poradte, mame s manzelinom dovolenku zarezervovanu uz 3 mesiace do Francuzska na tyzden, co znamena letiet lietadlom a potom more.. Co by ste mi poradili? Este tu teplotu a opalovanie si viem zariadit ( budem v chladku a od 10.00 do 15.00 budem dnu), no to cestovanie neviem. Na druhej strane ist autom si neviem predstavit, je to najmenej 18 hodin cesty...Poradte mi prosiiiiim. budem akurat na zaciatku 8 tyzdna - ak Boh da - a mala by som mat uz info o srdiecku.. Ak to nebude pozitivne - vysledok je jasny, avsak ak to bude vsetko v poriadku - tak neviem...

nelynka
24. júl 2012

@kuspitka
@cora41 bohuzial tu vela veci rozhoduje sestricka..doki
o vela veciach ani nevie co ona robi.
Kolkokrat sa tam ani nedostanem k nemu cez nu ked len
taketo banality riesim ako pn a podobne.
Chodim na myslavu k Janovskemu,on je ako dr super ale
koli nej uz dlho uvazujem ze ho zmenim,len neviem za koho

nelynka
24. júl 2012

@cora41 ak ti to lekar dovoli ja by som sla. Baby
bezne v tehu lietaju lietadlom..

bella1303
24. júl 2012

@cora41 ja viem to cakanie je hrozne, ale aj potom do toho 12 tt nemame klud. Ja sa bojim, sem tam zaspinim ked sa utrem ale nie moc. Vcera som bola na poradni a nevenoval tomu pozornost. Akurat mi povedal, ze je vsetko ok, srdiecko bije a mame 1 cm. Dalsia poradna az 14. 8;( dovtedy to nevydrzim. A neboj u teba bude tiez srdiecko toto leto je plodne;))

kuspitka
24. júl 2012

@nelynka tak ju by som asi poslala kade laksie kravu jednu..
@cora41 podla mna mozes ist na dovolenku ,porozpravaj sa aj z lekarom a on ti povie viacej,ked si budes davat pozor a nemas nejake vazne veci tak mozes ist.

bella1303
24. júl 2012

@cora41 mne lekar zakazal teraz letiet

kuspitka
24. júl 2012

@bella1303 mas nejaké problémy?mne zakazal ist aj na dovolenku v sobotu co uz máme zaplatenu a je to na slovensku

nelynka
24. júl 2012

@kuspitka tak ja na to nemam ju niekam poslat,je to
starsia zena a ja mam respekt a je to aj neslusne a
nechcem si ju pohnevat este viac jak ma ma v zuboch

kuspitka
24. júl 2012

@nelynka ale nechapem ,ako moze byt taka hrozna..

nelynka
24. júl 2012

@kuspitka ani ja..proste

annamary27
24. júl 2012

@kuspitka ahoj,skúsila som ťa trošku čítať dozadu,čo som tu nebola,ty si už po vklade a čakáš ešte na výsledky krvi?

kuspitka
24. júl 2012

@annamary27 na krv idem az v piatok...
stae test pekne // a uz nekrvacam.aj sono budem mat v pietok uvidi ci tam budu dve..

bella1303
24. júl 2012

@kuspitka nemam nic, len sem tam spinim, ale to s tym nesuvisi, lebo o tom lietani mi hovoril hned na zaciatku. V prvych mesiacoch sa nema lietat ani potapat

kuspitka
24. júl 2012

@bella1303 aha,,,tak ja som krvacala a preto ma nechce pustit na dovolenku..

annamary27
24. júl 2012

@kuspitka tak držím palce,ja som doma vôbec netestovala,ušetrila som pár eur 😀 😀 😀

kikuskina
24. júl 2012

@nelynka tak drzim palceky nech to super dopadne

kikuskina
24. júl 2012

@kuspitka a ako si na tom v ktorom si tyzdni,

nelynka
24. júl 2012

@kikuskina dakujem, dufajme 😒

cora41
24. júl 2012

@kuspitka skvele🙂 🙂 🙂 🙂

cora41
24. júl 2012

@nelynka poradim: Dr. Hoppan - na Jazere, alebo este jeden - meno Ti dam zajtra, lebo neviem priezvisko 🙂

nelynka
24. júl 2012

@cora41 dakujem 🙂

cora41
24. júl 2012

@nylenka: a ten druhy sa vola Dr. Erik Benovsky a ten je v nemocnici na rastislavke

bella1303
24. júl 2012

@kuspitka tu hovoria kazdej, ze sa nesmie lietat na zaciatku tak by som to neprovokovala

kuspitka
24. júl 2012

@kikuskina este neviem.az v piatok idem na kv ani neviem ci su dve..
@bella1303 aha to som nevedela
@annamary27 a kedy bude krv?

nelynka
24. júl 2012

@cora41 no..popozeram si ich,.. ten Benovsky by mi viacej vyhovoval, na jazero to mam celkom daleko...
a skusim uz nieco poriesit..bo toto sa uz fakt neda..

inak som to vymyslela tak, ze zajtra jej tam poobede odnesiem papier s tym ze som sa musela na ocne preobjednat na piatok, takze na kontrolu nepridem a ze ked chce nech mi ju da na stredu, ze moze rovno aj HCG urobit ked sa jej zda byt male to co jej nesiem na papieri (lebo to sa jej urco bude zdat male) 😀 😀

kuspitka
24. júl 2012

@nelynka a kolko más HCG?

nelynka
24. júl 2012

@kuspitka mojko zajtra idem na krv..

jaja102
24. júl 2012

@nelynka ahoj,nemoze ti ukoncit PN,ani ak bude krv pozit.mne moj dr vravel,ze sme vsetky rizikove a aj ked je vsetko ok,do prace az po 10-12tt.iba ak na tvoju ziadost,ak mas dobru nenarocnu robotu.inak aj moj dr ma sestricku taku sekeru,este aj on sa jej boji 😀 😀 .aj my,pacientky vždy s respektom dnu ideme,ze zaco nas zase sfukne 🙂 🙂

nelynka
24. júl 2012

@jaja102 no ona skor ked bude krv negativna ze mi okamzite ukoncuje PN, hlavne ze som jej vravela ze to vyzera dobre..
ale ona nie, ze som doma uz dlho a ze ona uz ma doma nenecha,,,
a zajtra bude krv nizka, si myslim ze viac ako 100HCG mat nebudem tak bude pindat ze to je nizke, ze to nevyjde tak jak minule ked som otehu..som sla po dvoch dnoch meskania MS a mala som 150HCG a ona ze to je nizke, ze z toho nic nebude..tak som sla o 4dni na krv a tam 1100HCG ta sklapla..
ale uz som asi nasla niekoho kam prejdem..ale vyzera to tak ze asi az od septembra sa tam dostanem,,
ale to je uz jedno...hlavne ked viem ze uz budem prec,..
len musim volat ci beru nove pacientky ale to zriesim zajtra ako uvidim vysledky krvi a co mi ona povie...krasavica..

jaja102
24. júl 2012

@nelynka no tak ti budem veeeeeelmi držať palčeky a netrpezlivo čakať výsledok,samozrejme pozitivny 😉 .ja som dnes bola u dr,tiez ma tak sokoval,ze teraz neviem,co mam robit..... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre