Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bella2016
21. júl 2016

@1veverica no to dufam, ze zabojuje 🙂 chcela by som vydrzat do kontroly co bude 01.08, horsie je ze mi vkladali morulu a nie blastocystu, vraj ranne stadium blasty ale na lekarskej sprave bola morula, neviem ci je tam sanca... uvidi sa som len na uplnom zaciatku, vsetkym snazilkam drzim moc moc palce 🙂

bella2016
21. júl 2016

@espritka29 aj aj drzim tebe, taj nam potom vediet ci su II ciarky 😀 😀 😀

1veverica
21. júl 2016

@bella2016 sanca je vzdy, urcite to nevzdavaj, drzim ti prsty aby si vydrzala netestovat do odberu, je to podla mna omnoho presnejsie, a zbytocne sa nestresuj testami, nie vsetky su citlive 🙂

espritka29
21. júl 2016

Žienky, testík 7 DPT 🙂

illinka
21. júl 2016

@espritka29 krasa..gratulujem aj ja som bola pred tyzdnom na et v heliose ale testik ma nejak nelaka

espritka29
21. júl 2016

@illinka dakujem a držím palce aj tebe 😉

illinka
21. júl 2016

@espritka29 dakujem.hadam nam starovecka vsetkym posunula tehubacilky 😊

espritka29
21. júl 2016

@illinka bola si tiež 14.7.?

illinka
21. júl 2016

@espritka29 ano...

illinka
21. júl 2016

@espritka29 ano E1 som bola...

dagaz
21. júl 2016

@espritka29 gratulujem😊 ja som bola v nedelu na ET ale nemam odvahu sa testnut a este je asi aj skoro

espritka29
21. júl 2016

@illinka tak to si šla hneď prvá, ja som bola až 6, šla som o 11:45 a pri KET bol Dr. Krajkovič 🙂

illinka
21. júl 2016

Ano prva..krajko ma robil pri predoslom ivf

espritka29
21. júl 2016

@illinka držím ti silno palceky, nech už budeme vsetky tehulky co najskor 🙂

19lilly
21. júl 2016

@dagaz pre srandu sa skus testnut ja som zvedava :D

dagaz
21. júl 2016

@19lilly 😊😊viac ako ja????😁a ty ako? Dufam ze neprisla!!! Ja nemam ani jeden test doma a nechcem byt sklamana uz teraz...este aspon par dni chcem verit☺

dagaz
21. júl 2016

@19lilly dnes som totizto plna energie...pokosila som celu zahradu. Navarila oprala upratala....no postihala vsetko...uz od siestej rana som hore.

19lilly
21. júl 2016

@dagaz vies ze mozno aj ano? :D ja som taky zvedavec od prirody :D no ja zatial testy negat a kramy nedosli dufam ze ani nedojdu.. 🙂 ale unavena som riadne a PMS mam paradne

dagaz
21. júl 2016

@19lilly no mne jedine rano zaskocila jedna vec. O pol siefmej som utekala na stavbu lebo nam doviezli bazen a ked som otvorila dom tak so zacitila taky nooo proste pach stavby a uz bolo ....oci cervene jak ma zacalo napinat...toto sa mi este nikdy nestalo..ale to mozno tymi hormonmi

19lilly
21. júl 2016

@dagaz nooo tehotenskymi :D ale toto si presne aj ja hovorim mi bolo v praci najprv teplo strasne a potom som chytila zimnicu + to PMS a kolegyne hned ze to vyzera dobre a tiez si hovorim vzdy ze to moze byt liekmi aby som sa moc nenamotala a nebola sklamana keby nevyslo

dagaz
21. júl 2016

@19lilly urcite nie. Na tehotenske priznaky by bolo mooooooc skoro😁to tie hnusne hormony. A pruser vratila sa mi kyselina
..asi od nervov ..prave ma nahneval muz 😕

19lilly
21. júl 2016

@dagaz tak nevies niekto ma priznaky hned a kedze mame obe dve bublinky tak to je dvojnasobne mnozstvo Hcg... ach ti chlapi... co spravil tvoj? ja som na mojho vcera dvihla hlas bo si robil srandu z toho ze som pribrala

dagaz
21. júl 2016

@19lilly 😂😂😂ale ten moj si myslel ze nieco spravil maly a ja som tvrdila ze maly to nebol...tak po mne zacal hukat no tak som sa nedala a poslala som ho do kelu....vies najviac ma nahnevalo ze syn tam nebol a on na 100% ze to bol on...no a na syna sa mi nesaha....to moje a tomu sa bezdovodne nebude pripisovat nieco co mozno ani nespravil a zjavne ani nespravil lebo uz som doma a opytala som s ho na to. A vies co mi este povedal? Ze sa to somno za tie 4 dni neda vydrzat...no chapes toto 😂ale mozno ze aj neda..co ja viem? Mozno si ani neuvedomujem a som protivna naladova😊

maminka1986
21. júl 2016

@espritka29 super!!!držim palce ja som bola presne 22.7 minulý rok na KET a na 9 den po vklade bola čiarka jemná 🙂) špinila osm akoby a to sa chcel spustit ms a nemohla ,no presne ako ty píšeš hnačky som mala..a potom už od 6 týžd mi bolo tak zle že som musela nieže nejest ale jest aby som vydržala ufff ...a už je tu náš bojovnik! tak sa držte!!!

19lilly
21. júl 2016

@dagaz no to hej ked si si 100% ista ze amly to nebol tak sa nanho veru nekrici... ale tak to su chlapi...

19lilly
21. júl 2016

@dagaz kratenie casu pred odberom krvi :D som si nasla zabavku

dagaz
21. júl 2016

@19lilly krasna sovicka😊

19lilly
21. júl 2016
14nunu10
22. júl 2016

Baby držím prsteky tie co ste po ET a KET nech máte na testikoch vytúžené // 😍

dagaz
22. júl 2016

@19lilly a to je ake pekne...nooooo takze sup sup za 9 mesiacikov to mozes zavesit do deckej izby😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre