Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ssegra
26. júl 2016

@lin34 pri prvom ivf z 3 zostali dve a pri druhom z 9 zostalo 6

blackrose
26. júl 2016

@bella2016 malo by to byt to iste. Ja som strasne nafuknuta z toho ☹

pinguinka
26. júl 2016

@lin34 my do reprofitu do brna.Takze vk stvrtok by si mala mat vklad.Si presne tyzden po mne 🙂 neboj to bude ok.drzim palceky aby vydrzali vsetky 😊 a ten utrogestan ti nekazali vkladat??lebo mne tak povedali ze je to lepsie,ked hk budem zapijat tak z nich byva zle.

blackrose
26. júl 2016

@ssegra ahoj, ako sa ti dari?? Uz 11tt sa mi verit nechce 🙂

lin34
26. júl 2016

@ssegra jeeej, super, a ako vidim tak sa vam aj podarilo 🙂.

lin34
26. júl 2016

@pinguinka ano idem vo stvrtok. Kazali, ale to som bola akurat na obed na odchode, tak som to zapila a nebolo dobre 🙂. Inak vkladam.

ssegra
26. júl 2016

@blackrose ahoj noo pomalicky uz koncim 11 akosi rychlo to ubehlo 🙂 a inak sa citim vyborne, nevolnosti zmizli a uz mi je dobre. V pondelok idem na velky utz tak som zvedava aj na malicke ako sa mu dari 🙂

leelloo
26. júl 2016

@blackrose mne to dali kvoli sliznici. Ale je to mozne, ze je ti zle z toho, predsa len su to hormony, ak to bude trvat dlhsie, tak by som zavolala do car, ci je to ok.

blackrose
26. júl 2016

@ssegra super, super!! Taketo spravicky su uzasne! 😵

ssegra
26. júl 2016

@lin34 hej podarilo ale neboj aj tebe sa podari 🙂

blackrose
26. júl 2016

@leelloo uvidim, ako sa budem citit zajtra, ked tak zavolam, lenze estrogen sa nemoze len tak vysadit, alebo znizit, lebo zacnem krvacat, tak to radsej asi pretrpim 🙄

lin34
26. júl 2016

@ssegra snad hej, chceli by sme este surodenca jedneho, ale bude ako bude. Nebudeme uz viac skusat, ak to nevyjde.

ssegra
26. júl 2016

@lin34 mate posledneho mrazacika ci isli ste do toho celeho znova?

lin34
26. júl 2016

@ssegra nie, synceka mam prirodzene len stimulaciou clostilom, potom dve mmt, tak inak sa neda. Sme samoplatcovia, nakolko uz mam 39, mala som len ivf soft. Uvidime ci nam ostane nieco.

ssegra
26. júl 2016

@lin34 drzim paste aby zostalo to prave, ktore sa uchyti a bude s tebou dalsich 9 mesiacov 🙂

lin34
26. júl 2016

@ssegra dakujem 🙂. Ja som neskutocne vdacna za to ze jedno dieta mame, tak to nebudem brat tragicky, keby to nevyslo. 6 rokov sme sa snazili, kym sa nam narodil syn vdaka uzasnemu lekarovi MUDr. ELIASOVI.

ssegra
26. júl 2016

@lin34 hej clovek sa s tym lahsie zmieri ked uz jedno dietatko ma vtedy je to o kus jednoduchsie

bella2016
26. júl 2016

@blackrose ja som tiez riadne nafuknuta, prsia ta nebolia? ty si este pred vkladom, ci uz po?

blackrose
26. júl 2016

@bella2016 este len pred. Ale ked som bola po ET, tak ma prsia poriadne boleli. Ale ja som mala len progesteron a den pred mrchou ma aj prestali.

dagaz
26. júl 2016

@19lilly ako?

19lilly
26. júl 2016

@dagaz mrcha jak vysita intenzitou krvacania aj bolestami :( a ty?

dagaz
26. júl 2016

@19lilly presne tak isto aj ked nemam taku silnu ako obvikle...a dokonca ani take silne bolesti.

loriana
26. júl 2016

@espritka29 ako espritka?? bola si dnes na krv, alebo ako postupujete? ja ráno volám pozitívny test a potom neviem, ako ďalej, uvidím, čo mi povedia

19lilly
26. júl 2016

@dagaz tak to mozno nie je u teba stratene 🙂 no ja mam svoju obvyklu cize na milion percent to bude zajtra negat

dagaz
26. júl 2016

@19lilly 😕 aj u mna...mne sa tam v podstate ani nechce ist..naco...a este k tomu budem po 24 hod.sluzbe v praci a este sa trepat do centra len aby mi povedali to co uz viem.

19lilly
26. júl 2016

@dagaz tak ani mne sa nechce ale aspon viem vysledok a nezosypem sa v praci ked tam budem volat..

19lilly
26. júl 2016

@dagaz a kde vlastne robis?

dagaz
26. júl 2016

@19lilly operacky

19lilly
26. júl 2016

@dagaz my vam dodavame krv :D

espritka29
26. júl 2016

@loriana Ahoj. Idem vo štvrtok ráno k svojmu gynekológovi. Ciarka nám pekne silnie. Drzim ti palce u dr. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre