Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

benqa
12. apr 2010

A skusalasi viackrat alebo len raz testovat.Ja som skusila aj vcera aj dnes a ta ciarka tmavne.Aj ked je slaba.No ved uvidime.Ja sa nejako na ms necitim.Tak som zvedava

aaddeell
12. apr 2010

mala som ciarku aj na 10 den po ET no moc netmavla
ani ja sa necitim na MS ☹

benqa
12. apr 2010

mozno aj ja si len nahovaram ze tmavne.Ktovie?Ale zda sa mi.Dokonca aj ovulacne testy mi ukazali //,vraj to funguje tiez.

maryah
12. apr 2010

čaute baby, adel, to mi je ľúto, ale ešte počkaj na výsledky krvi...
sonu, mne kedď došla mrcha po IVF tsk to bola hrúza, ja som zvyknutá na slabú a kratku mrchu a toto bola silná a dlhá...
sobka, tz špinís alebo si dostala mrchu?
heriet, tak teraz budeš mať najväčšie nervy, ale ubehne to a dozvieš sa super zprávu...
benqa, hlavu hore, základ je, že tam niečo je a tie čiarky tam máš 😉 ... zatiaľ sa tíško teš... a keď nedajbože sa niečo pokazí tak to rieš potom, teraz si užívaj krásny test 😵 😵 😵

zuuuzana7
12. apr 2010

ahojte baby, adel, je mi to velmi luto ☹ ale este pockaj na krv ... pokial je to len spinenie tak este tam nadej je

sobka uz som citala temu co si zalozila, super ides na to z tej spravnej strany 🙂 raz to proste urcite vyjde, kazdej!!!!!!

zbytok bab ahoj a palce drzim stale 😉

maryah aj ja som mala strasne silne krvacanie, a este vlastne aj mam ani neviem ako dlho to ma trvat ...
a tie bolesti co som mala uf ...

maryah
12. apr 2010

nooo, ja som krvácala nejakých 8 dní... bol to des a hrúza... bolesti som nemala našťastie, ale tolko vložiek čo som minula teraz tak normálne som minula asi na 3 mrchy ak nie aj viac 😀 😀 😀

aaddeell
12. apr 2010

zatial je to iba spinenie na vlozke nic nemam iba ked sa utriem
sobka aku temu si zalozila?

maryah
12. apr 2010

každopádne počkaj na výsledky z krvi a hneď napíš keď ti zavolajú

aaddeell
12. apr 2010

prave mi volal lekar je to negativne

christie
12. apr 2010

tak nabuduce to vyjde, nebudes si robit testiky, pockas na krva a ta bude pozitivna. uvidis.

maryah
12. apr 2010

to ma mrzí adel, pevne som dúfala, že to predsa len bude pozitívne ☹ ...

sonulienkas
12. apr 2010

čaute 🙂
aaddeell- je mi to strašne ľúto ☹ , som dúfala ,že sa ti to určite podarí.
čau maryah, a ja že to len mne sa zdá, že skoro nestíham vložky meniť a to asi tie hnusné homony, fuj. 😠

sonulienkas
12. apr 2010

dievčatá , že vraj testovať pred 10. dňom nemá zmysel -v tele je vraj ešte Pregnyl a ten je čistý Hcg hormon,tak neviem.... 😒

maryah
12. apr 2010

sonu, to je prevda s tým testovaním... Pregnyl obsahuje veľké množstvo HCG hormónu... ja nechcem testovať, hlavne preto lebo mám strach...

benqa
12. apr 2010

ja som skusila aj 2.ET ci mi ukaze este pregnyl a test bol negativny, takze podla mna az tak dlho v tom tele nie je.

zuuuzana7
12. apr 2010

adell, ale nejake hcg bolo nie ? ... je mi to strasne luto ... drzim palce, aby ta operacia dopadla na jednicku a aby ste sa uz coskoro mohli pustit do snazilkovania ... a ani nemysli, ze to moze tou operaciou nieco ovplivnit, moje sestra ma tiez konizaciu a doma uz dve roztomile dievcatka 🙂

benga aj ja som treti den skusala a testos negativny, az na piaty mi ukazalo ducha, a to uz bolo "moje" hcg

zuuuzana7
12. apr 2010

maryah ani netestuj, ani sa tym nestresuj, vychutnavaj si uz pekne tehulkovanie 🙂
ja som vcera draheho presvedcila, aby sme pri kete vlozili dve blastulky tak suhlasil ale boji sa dvojok o sto sest 😉 joj tak nam ich prajem 🙂))

sobka
12. apr 2010

ahojte, stražim u setry malého drobca, akurát sa pokakal, pekne sme papali, tak asi z toho...má 6,5 mesiaca, je strasne dobré dieta, tak sa vytešujem, že mám aspon jeho....jas som mala vcera rano asi po vytekaní utrosu taku nahnedlu smuhu, potom už nic a dnes je slipka viac ako biela, ale nekrvácam, len také smuhy zatial tmavo žlté, ale na papiery zatial nic, cistý a biely,...ale to nic neznamená, každemu sa rozbieha mrcha inak a mne to zadržiavaju hormony.....zuzi, dakujem za povzbudivé slová, založila som temu 3.IVF neuspesné, ideme ako samoplatci, kedže nás to cakaá, chcela som sa podeliť s babami co maju také pocitz ako ja.... adel, veeeeelmi ma to bolí za teba ☹ viem, ako sa citiš, napísem ti potom IP, idem malého uspať, pa

maryah
12. apr 2010

zuzana, tak to máme rovnako, môj sa tiež strašne bál dvojičiek... tak sme nakoniec dali vložiť len jedno... 🙂

aleluli
12. apr 2010

aaddeell - je mi to take moc lito, musi to byt obrovske zklamani. Hlavne to nevzdavat a jit zase do boje, ikdyby to melo trvat dlouho.

Ahojte holky,

tak dnes mi volali z Gennetu. Gravidita potvrzena z krve. Namereno 850 HGC 13-ty den po ET. Myslite, ze by tam mohli byt dva mimisci?

herriett
12. apr 2010

alelu gratulujem 😵 Adel velmi mi je to luto-ale neboj, urcite to nabuduce vyjde. Na operaciu drzim palceky 🙂 maryah ten moj zase by strasne chcel dvojicky 😉

maryah
12. apr 2010

aleluli, no konečne si sa ozvala, už som sa nemohla tej správy dočkať... kukni si môj album, dám tam nejakú tabulku kde sa merá to HCG...

denda1301
12. apr 2010

ahojte babulky 🙂 aleluli gratulujem si tehotnááááá teším sa s tebou. 😵 😵 😵
adel nezufaj ideme dalej ja hovorím do tretice všetko dobre.
Zuzi čaf 😉 ako sa mávaš?
maryah ty sa tiež drž hladkaj bruško a mysli pozitívne
inač zdravím aj všetky nové 😎 držte sa,chcela som vam napísať z prace po 3 a 1/2 mesačnej PN,ale nedá sa mi prihlasiť(asi chcu aby sme len makali a ničím sa nerozptylovali 😅 😅 😅 inac to bolo o držku uf už nech je víkend 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
12. apr 2010

denda, čau pracant... no, to ti verím, že sa ti nechcelo, ja budem rovnaká 😀 😀 😀 , ani na to nejdem myslieť 😠
ozaj, páči sa mi tvoja pozitívna energia a nálada 😉

denda1301
12. apr 2010

maryah ty mysli na to kde si budeš kupovať vä
čšie oblečenie lebo TY budeš už iba rááááásťťťť 😀 😀 😀
pozitívnu energiu mávam už veru málokedy a trvá krátko ☹ dnes sa ma všetky kolegyne pýtali na to isté prečo som v robote??? bolo mi veru smutno,že mi to nevyšlo ale čo mám roibiť.Teraz som čitala o novom ISCARE v Martine a všetci tam chvália Mudr.Tomáša.No a ja som a rozhodla že veru zmením santorium Helios za FN v Martine,tak uvidím. 😵

herriett
12. apr 2010

denda neboj sa, urcite budes aj ty kupovat vacsie oblecko 🙂 budes tu vypisovat a potichucky priberat 😉 Raz to predsa musi vyjst.

maryah
12. apr 2010

denda IP

maryah
12. apr 2010

väčšie oblečko??? hmmm, znie to dobre 😵 😵 😵

aaddeell
13. apr 2010

ahojte baby , uz som sa vyspala a na vsetko zabudla, teraz budem riesit operaciu to je prvorade a potom uvidime co bude
aleluli gratulujem tak aspon jedna z nas je uspesna 😉

zuuuzana7
13. apr 2010

adel, zobrala si to zo spravneho konca, drzim velmi palce aby operacia dopadla na jednicku 😵

aleluli aj ja gratulujem, teda to je hcg aj na dvojky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre