Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bettypo
1. dec 2011

@loriana na 8. deň po ET, je to dobrá hodnota

alex81
1. dec 2011

@moja72 noo ja som bola v stredu ... vysledok mi bol jasny po niekolkych dnoch krvacania ... a potvdrilo sa co som si myslela. Zajtra idem na konzultaciu a mozno v januari KET ... takze tak ...

alex81
1. dec 2011

@loriana ved to je supeeeer 😵

alex81
1. dec 2011

@moja72 mame zmrazenu 1 blastocystu, ale citala som tu na koniku, ze sanca na KET s blastocystou je minimalna ... ☹ hmmmm zase nic pozitivne tu necitam ... aaaach jo ...

annamary27
1. dec 2011

@alex81 mne teraz rozmrazovali 2 100bunkové blastocysty a boli krásne ,ked ich vkladali,dúfam,že zatra ťa poteším,že aj s blastocystou je úspešné Ket.

alex81
1. dec 2011

@annamary27 cmuuuuuuuuuuk ... dakujeeeeem ... 😵 😵 😵 uz teraz viem, ze ano ...

moja72
1. dec 2011

@alex81 to mi je ľúto ☹ prečo by mal mať KET s blastocystou minimálnu šancu? myslím, že skôr menej bunkové majú menšiu šancu. uvidíš že sa to určite podarí 😉

matiasko
1. dec 2011

@squella ahoj 🙂 no ja chodim tiez do GF ,ale sex vyslovene zakazali. tak neviem ci ho tam naozaj odporucaju 😉

loriana
1. dec 2011

@annamary27 a ako si na tom teraz? si tehotná, všetko je v poriadku?

jaja101
1. dec 2011

@loriana to je super hodnota 🙂 uz len nech ti stupa.drzim palce

gaganka81
1. dec 2011

ahojte baby, takže u nás to asi nevyšlo, začínam špiniť, som 13 deň po transfere, pred dvomi dňami som mala výsledok krvi HCG 17..... ☹

jaja101
1. dec 2011

@moja72 dakujem,si zlata.....dam ti jednu radu,skus,ak je to teraz mozne uplne kaslat na robotu.....proste sa hod na PN a venuj sa len tomuto,ja viem,ze nie vzdy to ide,ale toto je teraz priorita.ja som tiez spekulovala,som detsky fyzioterapeut,a jediny v nasom meste,tak ma to velmi mrzelo,hlavne koli tym detickam,aj tlaky z prace boli velke,ale potom som sa rozhodla....a nelutujem. 😉

jaja101
1. dec 2011

@bella1303 mne...ale este som len den po pozitiv.krvnom teste,tak nechcem predbiehat... 😉 neboj,podari sa.

gaganka81
1. dec 2011

@donlasbb držím paste, nech to výjde a si tehulka...

loriana
1. dec 2011

@jaja101 dakujéém!!

moja72
1. dec 2011

@jaja101 pri prechádzajúcich IVF som bola doma cca 5 dní, pri tomto IVF som sa rozhodla pre PN až do výsledkov z krvi, žiaľ nepomohlo 😒 začiatok roku mávam frmol lebo robím účtovníčku a sú tam uzavierky, ročné zúčtovania a podobné blbosti 😝 to by som na PN nemohla tak som povedala, že sa do toho znova pustíme tak apríl, máj tam by sa to malo znova ukľudniť 🙂 a ty si na PN dokedy?

loriana
1. dec 2011

@jaja101 dakujem Ti!

loriana
1. dec 2011

@jaja101 jááj, už som ti odpovedala aj dva krát 🙂))) A ty si ako na tom, čo všetko máš za sebou?

moja72
1. dec 2011

@gaganka81 neviem či to stačí alebo nie, záleží aj od toho či si mala PK alebo nie. a čo ti povedali na ten výsledokv centre? na kontrolnú krv ti nekázali príjsť?

deinad
1. dec 2011

@annamary27 ahoj, na zajtra drzim silno paste 🙂

deinad
1. dec 2011

@gaganka81 ahoj, skoda, je mi to luto 😔 drzim paste do dalsieho a urcite posledneho pokusu, lebo ten bude na isto uspesny 🙂 verim tomu...

gaganka81
1. dec 2011

@moja72 nemala som PK, v centre povedali, že asi tam "niečo" je. Mám ísť na kontrolný odber v pondelok... no neviem neviem či pôjdem 😢

bella1303
1. dec 2011

@jaja101 no dufam ze sa podari. my mame prvu konzultaciu 28. Decembra, mohla by si mi prosim napisat co sa na tej prvej konzultacii robi. Dakujem a gratulujem;)

annamary27
1. dec 2011

@loriana zajtra sa dozviem ako som na tom,ráno krvička a potej si volám o výsledky,to bude nervydrásajúci deň,bu bu bu 😵 😵 😵 😵

moja72
1. dec 2011

@gaganka81 len pekne choď, určite to bude v poriadku 😉 na tejto stránke si pozri hodnoti HCG podľa týždňov počatia prípadne poslednej MS
www.zbynekmlcoch.cz/informace/medicina/anatomie...

gaganka81
1. dec 2011

@moja72 ďakujem ti, no som s hcg v tabulke..

loriana
1. dec 2011

@annamary27 moc držím palce!!!

jaja101
1. dec 2011

@moja72 budem na pn urcite prve tri mesiace....platila som si to PN pripoistenie,takze mi PN vijde viac,ako plat...nemam sa kam ponahlat... 😉 😉

jaja101
1. dec 2011

@loriana včera som bola na krv a na sono,vysledky dobre...uz len dufat,ze to cele dobre dopadne....to tvoje hcg je dobre..v prvom mesiaci su hodnoty od 5 do 426,takze je to super 🙂 🙂

jaja101
1. dec 2011

@bella1303 ahoj,myslim,ze kazde centrum ma iny postup...kam idete?a uz si v stimulacii,ci este nic neberies?vysetrenia uz mate za sebou?ak nie,tak vsetko vam dohodnu na tej prvej konzultacii,vysetria vas a podpisete ziadost do poistovne...a to trochu potrva,kym to poistovna schvali....potom stimulacia,odber vajicok,oplodnenie,mozno PK-ako sa rozhodnete a az potom ET...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre