Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

isabellita
26. jún 2016

@dadka0110
@ssegra ta bolest neni silna, len citim podbrusko, obcas taka intenzivna bolest, tlak. Áw zas nie uplne stale. Pijem 2l vody a 2l toho ananasoveho dzusu uz od transferu, aj Nosifol uz 3mesiace a kys.listovu. Dufam, ze tie mierne bolesti budu predzvest pozitovnej spravy🙏😊 Amen❤️

isabellita
26. jún 2016

@dadka0110
@ssegra ta bolest neni silna, len citim podbrusko, obcas taka intenzivna bolest, tlak. Ale zas nie uplne stale. Pijem denne 2l vody a 2l toho ananasoveho dzusu uz od transferu, aj Nosifol uz 3mesiace a kys.listovu. Dufam, ze tie mierne bolesti budu predzvest pozitívnej j spravy🙏😊 Amen❤️

dadka0110
26. jún 2016

@isabellita to urcite bude pozitivna sprava neboj 😉

isabellita
26. jún 2016

@dadka0110 amen❤️😉👍

ssegra
26. jún 2016

@isabellita tiez si myslim ze to bude dobre 🙂

boba245
27. jún 2016

@isabellita ahoj. ja som mala bolesti v podbrusku podobne menstruacnym od ET ... i ked prvy den som to pripisovala tomu vkladu, takze si myslim, ze sa mozes potichucky tesit na pozitivnu spravu 🙂 ...inac tie bolesti mavam doteraz :D ... co ale beriem za dobry znak, lebo viem, ze tam mrňús/mrňúsi sú 🙂 ... bolo pár dní keď sa bolesti neobjavili, alebo som si ich mozno len nevsimla, ale ked prisli na dalsi den tak ma to ukludnilo, ze je vsetko ok... to som uz mala potvrdene tehu. ale urcite je to u kazdej individualne.

aveeva72
28. jún 2016

@isabellita Ahoj ja som 6.den po ET a obcas citim pobolievanie a tlak v podbrusku, mam aj nafuknute brucho. Myslim, ze to je dobry znak, nieco sa tam deje🙂

bianitka996
28. jún 2016

Baby vcera 7 den po ET a test positivny slabulinka ciarka ale bolo to tam a dnes 8 den po ET ciarka zosilnela tak sup sup testovat

1veverica
28. jún 2016

@bianitka996 gratulujem, ale nezabudni ze aj injekcie vraj nejaku dobu ukazu pozit.test,preto radia testovat az po 10dnoch

ssegra
28. jún 2016

@bianitka996 gratulujem len nech dalej silnie 🙂

bianitka996
28. jún 2016

@1veverica viem ale pregnyl som si pichala uz 12.juna a ten sa drzi v tele nejakych 10 dni.

1veverica
28. jún 2016

@bianitka996 ja len ze som citala ze sa baby velmi tesili z testu, a nakoniec krv im to nepotvrdila. Nechcela som tym nic zle napisat, velmi ti drzim palce

bianitka996
28. jún 2016

Dakujem ja viem, ratam s tou moznostou vo stvrtok si v praci zoberiem krv, to by uz malo nieco ukazat ci???

cmudlo
28. jún 2016

@bianitka996 To je poriadna koľajnica. Určite si tehu!!! Držím palce 😉

isabellita
28. jún 2016

@aveeva72 aj ja som dnes 6den po ET. Teraz prave sice necitim podbrusko, ale tak doterz ano. Uvidime ako sa to bude vyvijat ta moja "situacia" 🙂 stale pijem vela vody aj 2l ananasoveho dzusu denne. Niekedy uz fakt nebirujem :(

isabellita
28. jún 2016

@bianitka996 toto uz su riadne kolajnice! Super na 8den👍 Kebyze len duch, tak ok, mozeme polemizovat, ale tu je to jasne. Drzim ti palce, aby sa vsetko vyvíjalo tak ako ma❤️

isabellita
28. jún 2016

Baby, po kolkych dnoch od ET prisla MS vam tym, co bohuzial transfer nebol uspesny:( az po vysadeni progesteronu, ci normalne v case ocakavanej MS? Niekde dom citala ze doktorka z Heliosu pisala, ze MS chodi na 8-9 den po ET, ak nedojde tak je tam velka sanca, ze zena je tehu. Mate s tym skusenosti?

deni73
28. jún 2016

@isabellita Ahoj, no mne nevyšli 2 ET ( až 3. bol úspešný), a MS prišla až po vysadení progesteronu, a aj to po 10-15 dní, pamätám si, že dlllho som čakala.

sono2
28. jún 2016

@isabellita ako máš lutealku každý má inú dĺžku. Ja mám 16 takze mínus 5 ms čakám na 11 den po et. Alebo môže utroš blokovať ako komu.

blackrose
28. jún 2016

@isabellita my sme tu boli tusim 3 v jeden cas a vsetkym nam nabehla ms na 8 den po ET, ale nie je to pravidlo. Tak isto, ako ked krvacas, stale mozes byt tehu. 😉 Takze jedine krv ti da jasnu odpoved.

dadka0110
28. jún 2016

Baby tak dnes sono ok a hodnota hcg 3329 😊😊

ssegra
28. jún 2016

@dadka0110 super gratulujem 🙂 ake velke mas uz malicke? a ktory tyzden si?

isabellita
29. jún 2016

Dievcata, dnes som 8dni po ET (vcera som si ubrala 1den 🙂 ). No rozhodla som sa netestovat a vydrzat do krvi. Normalne mam fobiu z bielych testov. Tak budem cakat. 🙏❤️

blackrose
29. jún 2016

@dadka0110 gratulujeeeeeeem velmiiiiii 😵 😵 😵
@isabellita jasne, cakaj 😉 aj mna tie testy akurat stresovali 😀

dadka0110
29. jún 2016

@ssegra no sranda je na tom ze som mala tolko otazok pre doktora prichystanych a nakoniec som sa nic nespytala 😒 😒 😒 ...neviem co sa stalo 😀 😀 😀 ...jedine co mi povedal ze maternicu mam trosku v zadu a vak ma 5mm....ale este som nestudovala co to znamena....nabuduci tyzden isem zas tak hadam uz sa aj nico popytam 😀 😀 😀 .... nerviem ako sa to rata po KET ale ak od prveho dna poslednej MS tak mi to dnes vychadza na 5+1tt

dadka0110
29. jún 2016

@blackrose dakujem 🙂

linda243
29. jún 2016

@xxxena ďakujem. Teraz si dám pauzu a na ďalší vklad pôjdem až v septembri.

1veverica
29. jún 2016

@dadka0110 gratulujem, hodnota dost vysoka, zeby dvojicky? 🙂

dadka0110
29. jún 2016

@1veverica dakujem 🙂 ...no ako aj mne sa to zda nejak vela ale spadam do tabuliek co som kukala 😀 😀 😀 ....no vkladali nam len jedno tak by malo byyt len jedno 😀 ...mozno je to preto dost lebo nebola som na 14 den na krv ale az na 16... (tym sa ukludnujem 😀 😉 )

1veverica
29. jún 2016

@dadka0110 tak tehu si to bezpochyby 🙂 , ale vies o tom ze aj to jedno sa este deli, a mozu byt dve, tri, .... 😀 Ale tak to sa dozvies az cca o mesiac ked pojdes na sono, mozno uz uvidi aj bit srdiecko. Tak uz len si v klude uzivat, krasny slnecny dnicek 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre