Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

xxxena
15. júl 2016

@sonulienka13 nedepkuj, mysli na to , že bublinka je tam, a v stredu budeš mat hcg vyššie, a ďalšie dni bude len a len stupať!!! tu gučku ako si to nazvala možeš mať aj s utrogestanu, ja som to mala tiež. držim palce, aby to bol aj tvoj prípad!!!! mysli pozitívne!!!!

leelloo
15. júl 2016

@sonulienka13 podla mna je to na dobrej ceste, niekomu stúpa pomalšie, nic sa neboj, hlavne ziadny stres, bude to dobre, uvidis 🙂

sonulienka13
15. júl 2016

@leelloo @xxxena dakujeeem babulky.a nejde to az moc pomaly?ked si zoberiem ze dnes 9den po ET a 5dnova blasta???Dakujeem za podporu.lebo je mi vselijako.neisto.

xxxena
15. júl 2016

@sonulienka13 kazda pocitujeme neistotu.
U kazdej stupa hcg pomalsie, nie sme každá tabulkova. Neriad sa tabulkami. Ver,ze to je na dobrej ceste!!!

leelloo
15. júl 2016

@sonulienka13 su to len tabuľky, hlavne, ze to rastie 😉

miskab
15. júl 2016

@sonulienka13 ahoj neboj to bude v poriadku , HCG bude kazdy den stupat , bud kludna a oddychuj vsetko bude v poriadku drz sa 😉 je to na dobrej ceste 🙂 ja som mala tiez nizke HCG a pekne stupalo ale uz si nepamätam ake som mala , len viem ze mi povedali ze som tehotna ale ze HCG je este nizke a na dalsej kon trole pekne vystupilo drz sa moja 🙂

sonulienka13
16. júl 2016

@miskab nooo dufam teda.na krv ideme v stredu.tak dufam ze bude vsetko v poriadku a ani mrcha nepride.dnes som 29cyklu.tak som neista,lebo bolesti ako na mrchu.ale strasne.a dakujeeem 🙂

sonulienka13
16. júl 2016

@miskab a neni zle znamenie ze uz ma aj prsia nebolia tak strasne??

ssegra
16. júl 2016

@sonulienka13 mna nebolia vobec, len ich mam take plnsie ale inak nic

14nunu10
16. júl 2016

@sonulienka13 nie,aj mne zmizli bolesti pŕs tiež len občas cítim také pichanie ale skôr sú plnsie ako píše
@ssegra

sonulienka13
16. júl 2016

@14nunu10 zlatko,ja ich mam este bolave,ale nie az tak.a take tazke su 🙂 a vacsie 🙂

14nunu10
16. júl 2016

@sonulienka13 to s tym hcg je nízke,nebudem klamať...do 5 je hcg ako negatívne ..malo by byť okolo 150-200UI/ml..ale všetko záleží ako sa bude znasobovat,nikdy nieje erelevantna jedna hodnota vždy sa musí porovnať s druhou hodnotou ...veľa šťastia prajem moja

14nunu10
16. júl 2016
14nunu10
16. júl 2016

@sonulienka13 teoreticky si na dolnej hranici moja tfuj tfuj tfuj nech to dobre dopadne ..cmuk 😘

sonulienka13
16. júl 2016

@14nunu10 dakujem dakujem dakujem dakujeeeem.aj ja verim.a neskutocne 🙂

miskab
16. júl 2016

@sonulienka13 neboj sa moja dobre to bude ja som mala tiez bolesti , a jedna bublinka sa uchytila 🙂 neboj vsetko bude dobre hlacne oddychuj nemylsi na to aj ked viem ze to sa neda poznam to....drz sa a mysli na to ze si tehulka 🙂 som mooooc rada ze sa ty to podarilo davaj na seba aj bublinku pozor 🙂

sonulienka13
16. júl 2016

@14nunu10 takze ked mam 6,7 som na tom celkom dobre.ze??? 🙂

14nunu10
16. júl 2016

@sonulienka13 zatiaľ áno,všetko záleží ako bude hodnota stúpať..😍

sonulienka13
16. júl 2016

@miskab Noo ja mam dnes take silne bolesti v podbrusku ze az.tlaky.ale snazim si to nepripustat.ano.beriem to tak.ako tehotna.a verim ze to pojde krasne hore.a dakujeeeem zlatko 🙂

14nunu10
16. júl 2016

@sonulienka13 snaz sa oddychovať teda keď máš bolesti bože len nech je za chvíľku potom a bolesti ustanu..myslím na teba a musí to byť dobre

sonulienka13
16. júl 2016

@14nunu10 nooo su to take tlaky ako na mrchu.chvilu silnejsie,potom chvilku nic a tak.dakujem.si zlaticko.

loriana
16. júl 2016

ahojte baby, včera som absolvovala KET a neviem, či je to vôbec možné, ale od obeda mi je na zvracanie, mám štandardnú tehotenskú nevoľnosť, znie to čudne, ale viem, o čom hovorím, je to po 4 rokoch moje druhé tehotenstvo a vtedy som mala nevoľnosti tiež, ale začali sa až štandardne okolo 5-6 týždňa, takže toto mi príde absolútny extrém, ale pocity sú naozaj rovnaké! Môže to byť psychika, neviem čo, hlavne chcem povedať, že som veľký jedák a aby som ja od raňajok ešte o tomto čase nechcela jesť, dokonca sa mi dvíha žalúdok pri pomyslení na čokoľvek, je naozaj síce neuveriteľné, ale je to tak... je to možné???

espritka29
16. júl 2016

@loriana ahoj. Bola som vo štvrtok na ket a včera som mala tiež také pocity. Dnes som úplne v pohode. Verím, že tie pocity sú tie správne a výsledok bude pozitívny. Držím palce ✊✊✊

loriana
16. júl 2016

@espritka29 Naozaj?? si ma potešila, lebo som si práve vytiahla správu, ktorú mi dali keď som odchádzala a tam píšu, že pri zdravotných komplikáciách alebo zväčšení brucha, pocitu nechutenstva a nútenia na zvracanie treba konzultovať telefonicky tento stav s lekárom. Následne je tam pripísané tel. číslo, ale nepíšu kedy môžem volať. Predpokladám, že cez víkend nie. Ja som bola v Iscare MT a ty?

espritka29
16. júl 2016

@loriana bola som v Heliose v MT. Ja som to nejak nepovažovala za také akútne, aby som im volala, len mi to bolo zvláštne, že hneď v 1 dpt a cítiť akoby morskú nemoc by bolo príliš skoro. No dnes je už dobre.

sonulienka13
16. júl 2016

Babulkyyyyy ☹ prosiiim.troska som si zdriemla.isla som na wc a na intimke taky hnedy vytok.zatial len raz.co mam robit?zavolat do centra?ze co a ako?je to zle?ale pravdu prosim.spusti sa mi mrcha.ze
??☹ nestastna som.

loriana
16. júl 2016

@espritka29 No tak ja veľmi dúfam, že to prejde, lebo to je strašné! Ak to neprejde, ja im určite v pondelok volám... tak uvidím. držím všetkým palce 🙂))

jana954
16. júl 2016

@espritka29 ahoj ano boli sme v Heliose..... dakujem aj ja ti drzim palce... som rada ze si napisala, aspon viem ze nebudem sama cakat na dve ciarky 😒

bianitka996
16. júl 2016

@sonulienka13 nie výtok môže byť , podľa mňa si tehul a tie bolesti to mám aj ja občas ešte teraz

maminka1986
16. júl 2016

@sonulienka13 neplaš sa ešte ja som takmala v den očakávaneho menzesu plakal som a nešťatsna bola...rano som robila test a tam dve čiarky 🙂)a už je vedla mna moj synček 3 mesačný ...tak držim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre