Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

84matulik
7. mar 2012

@jajka1980 čiže ako ďalej budete pokračovať???? hmmm??? píš...
No my sme fajn...rastieme🙂))) hih....mám strašné chute na sladké....hrúza....

jajka1980
7. mar 2012

@84matulik Tak zajtra budem múdrejšia, lebo mám prísť ráno na UTZ a na krvičku..no asi začneme papať hormony..Hádam to všetko konečne dopadne dobre..
Je dobre, že sa máte fajn..a stými sladkostiami to nepreháňaj... 😀 😀 😀

84matulik
7. mar 2012

@jajka1980 Aha, tak potom daj vedieť🙂)))No snažím sa to nepreháňať....dávam si pozor, ale niekedy je to hrozné....

bique
7. mar 2012

@jajka1980 ahoj...mne mrska dorazila dnes, takze zajtra tiez uzv 😀 uz som volala do splnu 😀 tak predsa nemaju dovolenku 😀 a asi fakt budeme uplne rovnako 😀 chichi...tentoraz nam vsetko vyjde...takze zajtra sa asi stretneme 😀 😀 😀 😀

jajka1980
7. mar 2012

@84matulik Dám vedieť, čo a ako..a potom výsledok..hádam bude pozitívny..nie, ?Ved by bolo na čase..

jajka1980
7. mar 2012

@bique Tak to je super..A dovolenku nemajú..no zajtra sa možno stretneme..Budem mať na sebe čiernu bundu adidas.. 😀 😀 😀 😀

84matulik
7. mar 2012

@jajka1980 jasné, že bude pozitívny🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bique
7. mar 2012

@jajka1980 xi...tak si ta omrknem 😀

jajka1980
7. mar 2012

@84matulik ACH...Keby si mala pravdu..... 🤐

jajka1980
7. mar 2012

@bique A teba ako spoznám? Teba čaká tiež všetko od znova? Alebo máte mrazáčikov??

bique
7. mar 2012

@jajka1980 a ja hnedo kremovu sportovu kockovanu vetrovku s kozusinkou na kapucni 😀 ked sa velmi neotepli 😀 ...ak ano, este musim nieco vytiahnut zo skrine 😀

84matulik
7. mar 2012

@jajka1980 jasné, že mám pravdu, to aké myšlienky máš zase????

bique
7. mar 2012

@jajka1980 my mame este 7 mrazakov 😀 tak dufam, ze sa dobre rozmrazia, lebo v januari museli rozmrazovat az 7 😒 mali sme este 14....takze KET...ale to mi uz mozte vsetky dopredu gratulovat, lebo teraz to urcite vyjde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bique
7. mar 2012

no nic baby...idem ja vypit kavicku do zahradky, nech nachytam trosku bronzu do tvare po tej zime...lebo som biela ako sneh 😀

jajka1980
7. mar 2012

@84matulik Ale tak nie...ale kedže sa to blíži...trocha mám myšlienky rozlietané..ale inak v pohode..a verím v pozitívny výsledok 😉

jajka1980
7. mar 2012

@bique Tak to máte super..len si nenapísala, ako ťa spoznááám..a ten bronz..to je veru super nápad.. 😉

pufa
7. mar 2012

@martineluska ahoj, gratulujem 🙂 mozem sa opytat na kolky den od ET si mala hcg 170?

jajka1980
7. mar 2012

@bique Inak je fajn, že k tomu pristupuješ pozitívne...
😀 😀 😀 😀 😀 😀

84matulik
7. mar 2012

@jajka1980 no musíš jednoznačne, sa tak musíš naladiť....a tak celý čas pozitívne myslieť...neboj dopadne to dobre....A inak to ti budú normálne vkladať už oplodnené , že??? prednison neberieš, keď už bolo toľko neúspechov????

jajka1980
7. mar 2012

@84matulik Tak ako stále myslím pozitívne..len sem tam..také myšlienky...všelijaké..
Ja mám za sebou 2.UIU a 1.IVF september- neúspešné..
Vkladať budú oplodnené vajíčka..zatial neberiem nič, no zajtra mi povedia, od kedy nasadiť lieky a injekcie..Tie už mám doma..

84matulik
7. mar 2012

@jajka1980 jasné, ved sem-tam preblesknú hlavou aj negatívne myšlienky....no jo....je to tak....Jasné, takže cca do dvoch týždňov ideš na vec, že? perfiš....držím päste 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajka1980
7. mar 2012

@84matulik Dr. mi predpísal: 2x Pregnyl (injekcie)
3x Bravelle (injekcie)
3x Duphaston (tablety)
1x Estrimax (tablety)
1x Utrogestan (tablety)
Tak hádam to konečne zaberie..
Lebo pri prvom IVF som mala len 1x Pregnyl.

jajka1980
7. mar 2012

@84matulik Tak počítam, že o 2 týždne budem čakateľka na výsledok... 😀 😀 😀 a pozitívny výsledok... 😀

zojaaa
7. mar 2012

baby pripajam svoj kontrolny test z dnesneho rana 🙂))) 😀 😀 😀 😀

brita
7. mar 2012

@zojaaa Super, parada 😉 😉 😉 😉 😉

jajka1980
7. mar 2012

@zojaaa To je parááááda..supeeeer..Fakt úúúúžastnééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bique
7. mar 2012

@jajka1980 napisala som, ako ma spoznas 🙂 mam dlhe cierne vlasy 😉 a budem mat hnedokremovu kockovanu vetrovku s kapucnou s kozusinkou 😉 ty na ktoru ides? mne kazali na 8,30 😀

bique
7. mar 2012

@zojaaa kraaaasa kraaaasa...to mas iste 😀 drzim palce na krvicku a potom na cele tehu, nech len pekne rastiete a ste zdravucki 😉 🙂

bique
7. mar 2012

@jajka1980 jasne ze na pozitivny 😉

bukvickaaa
7. mar 2012

@zumike1 dakujem pekne za podporu a drzim aj tebe palceky, aby ti to tentokrat vyslo a vsetko bolo v poriadku 🙂 to je pravda, sme mlade a uz mame taketo problemy :( je to strašné na psychiku :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre