Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzanka.h
30. mar 2012

ahojte kočky tak dnes ma bolí brucho ako na mrchu ☹ a trolilinku špiním dúfam, že to bude ok....

jajka1980
31. mar 2012

@bique Ahoj moja..Tak ako dopadol test??? Je to tam // ???Myslím na teba a držím moc moc palce..
Daj vedieť, ako to dopadlo..som netrpezlivá.. 😉

jajka1980
31. mar 2012

@jujulinka Ahojky..Tak ako ? Testovala si? Ako to dopadlo? Je to tam // ??Držím moc moc palce..aby boli // 🙂 😉
Informuj... 😵 😀

jajka1980
31. mar 2012

@zuzanka.h Ahoj..Neboj sa..bude to fajn..a ktorý deň si po ET, KET ? Možno je to zahniezdenie ambryjka / embryjok.. 😉

zuzanka.h
31. mar 2012

@jajka1980 ja dúfam. V utorok mi vkladali jedno pri KET 🙂

jajka1980
31. mar 2012

@zuzanka.h Tak držím palce..a mysli pozitívne. Všetko dobre dopadne.. 😉

jajka1980
31. mar 2012

Chcem sa opýtať, či musí špiniť každá, ktorá je po vklade pri zahniezdovaní..

boska74
31. mar 2012

@jajka1980 ahoj, myslim si, ze je to individualne , ja som napriklad spinila na neaky 8 den po vklade, pokial spinis slabo tak si myslim, ze je v poriadku, moja kamaradka sice otehotnela prirodzene a tiez spinila, neviem ci som ti pomohla, prajem stastie na dalsie obdobie...........

jajka1980
31. mar 2012

@boska74 Tak práve že ja nešpiním..Som 5.deň po ET s PK..a nešpiním vôbec, ani ma neboli bruško..len včera ma náhle začalo silno bolieť a po 20.minútach prestalo..a bolia ma prsia ..
Takže mám trocha obavy, lebo každá píše, že má od vkladu bolesti a niektoré dokonca špinia..
No vdaka za odpoved,.. 😉

jajka1980
31. mar 2012

@bique Ahoj moja...Tak ako dopadol dnešný test?? Je to tam? // 😉 Držím palce..a verím, že si tehulka.. 🙂

makovicka53
31. mar 2012

@jajka1980 no mna prsia bolia ale tak normalne ako pred mrchou...ja mam davkovanie 3x1 estrimax a 2x2 utrogestan rano a vecer....ja duphaston nemam vobec...hehe a uz som prisla na to....ja nechodim do splnu ale do heliosu 🙂 ale nevadi...vklad prebiehal myslim rovnako...a cakame taktiez narovnako...planujes aj testovat?

makovicka53
31. mar 2012

@jajka1980 ...a s tym spinenim sa netrap nie je to pravidlo....mozes a nemusis a tak isto je to aj s bolestami....

jajka1980
31. mar 2012

@makovicka53 No vdaka. Trocha si ma upokojila s tým špinením.. 😝
Testovať nebudem..nemám na to odvahu..ty sa chystáš testovať??Ak áno..budem držať palce.. 😉
A škoda, že nechodíš do SPLN-u..aspoň by sme pokecali, ked pôjdeme na krvičku.
A ako sa dnes cítiš??

makovicka53
31. mar 2012

@jajka1980 no neviem skusim odolavat testu....neviem ci budem trpezliva necham tomu volny priebeh...🙂 ...no veru skoda a do akeho mesta chodis? ...dnes sa citim celkom fajn..brusko stale pocitujem, to nachladnutie sa zmiernuje...inak pohoda...patrilo by sa mi uz aj trosku byt uhadzat...lebo cely tyzden som nic nerobila....len do prace a potom oddych pripadne nieco navarit.... 🙂 a ty sa mas ako?

jajka1980
31. mar 2012

@makovicka53 Ja sa cítim fajn..Dokonca aj z nosa prestáva tiecť..
Mimochodom..čo si tým myslela:do akého mesta chodím?? Myslíš SPLN? (Košice)
Variť nemusím, lebo drahý včera navaril..neskutočne ako ma obskakuje..stíha všetko...takže som spokojná a oddychujem..

zuzanka.h
31. mar 2012

ahojte tak dnes robila test je negatívny a začala som viac špiniť ....

bique
31. mar 2012

ahojte....ja som zasa netestla, strasne sa bojim ze tam bude / 😖 pockam do pondelka, to bude 10den po KET, ak tam nebude nic, pomaly sa psychicky pripravim na stvrtkovy vysledok z krvicky 😔 a mohlo by vyliezt slnko, lebo ide na mna kvalitna depka 😢 😠 @jajka1980 ja ked som otehu, vobec som nespinila, takze ked nespinis je to dobre...ja nespinim ani teraz ani v januari som nespinila, iba ms dosla na 3ti den po vysadeni hormosov 😲 kazda sme indivindi, takze sa ani s nikym radsej neporovnavaj, lebo ta to zbytocne stresuje 😉 🙂

makovicka53
31. mar 2012

@jajka1980 tak to je fajn...ano myslela som ze do akeho mesta chodis... 🙂 ...juuj sikovneho mas muzicka...moj sa veru tiez pekne stara a tiez mi navaril ale dnes sa to minulo cize ked pride daco ukuchtim ..drzkaj sa a oddychuj...ja sa tiez chystam 😉

bique
31. mar 2012

@jajka1980 inak ta bolest a ze ti horia prsia je fakt dobre znamenie 😉 😀 urcite je to tam 😀

bique
31. mar 2012

@bukvickaaa ahoj...ja som po prvom uspesnom IVF predcasne porodila pred rokom dvojicky v 26tt a uz ich mam medzi anjelikmi 😢 preto ten panicky strach z dvojiciek 😢 ale ked budu dve, uz sme inak pripraveny, lebo tentokrat mi to s prepacenim odsrali doktori ☹ mali ma zasit a mala som lezat...a ja som v nevedomosti, ze je vsetko ok chodila na prechadzky...bolo tam zanedbanie z viacerych stran, ale to uz neporiesim, takze idem dalej s nadejou, ze sa to podari opat 😉 😠

bique
31. mar 2012

@alibabaa ahoj, museli zasa rozmrazit 7, cize uz vsetky...ostali nam dve priemerne, tie mi aj vlozili....vo stvrtok idem na krvicku, tak zijem v tom, ze aspon jedno sa nam udomacnilo 😉 ty sa mas ako?

jajka1980
31. mar 2012

@bique Vdaka za odpoved..to pomáha a uteší..už som začínala mať obavy..no netestuj..je to v pohode a myslím si, že dobré rozhodnutie..
Ak sa na to necítiš, jednoducho sa na testovanie vykašli.. A na krvičku držíím moc moc moc palce..verím, že to dopadne podľa naších (tehu )predstáv.. 🙂

jajka1980
31. mar 2012

@makovicka53 Tak snaží sa..(môj drahý) a tiež veľmi túži po miminku..)
Tak sa nám hádam splní ten náš dlho ročný sen.. 🙂

jajka1980
31. mar 2012

@zuzanka.h Je mi to strašne ľúto..no ešte nevešaj hlavu...ktorý deň si po ET? Ešte je šanca..tak sa drž..

jajka1980
31. mar 2012

@bique Aby si mala moja pravdu..až by som ťa vybozkávala cez net, ..s tými prsiami..čo si mi odpísala.. 😀 😀 😀

alibabaa
31. mar 2012

@bique 7? ach jo.. ja mam len 3 snehuliacikov.. dufam ze sa mi aspon jeden ked nie dva rozmrazi tak, aby mali co vkladat..
drzim ti silno palce, zasluzis si to uz velmi aby sa ti konecne splnilo vase prianie. ja teraz este makam na danovych ale o chvilku bude po.. chvalabohu. i ked mam tu aj nejake odklady do 30.6... ale to uz postupne dobojujem.. nevadi. uz sa tesim na maj ked dorazi posledna mrcha tohto roka a aspon 1 snehuliacik sa zahniezdi v teplucku u maminky 😉

zuzanka.h
31. mar 2012

@jajka1980 ja som 5. aj s KET

bique
31. mar 2012

@alibabaa neboj, urcite sa rozmrazia 😉 ono, ked ich je vela, tak rozmrazuju kym nie je kvalita co najlepsia, alebo aspon ako tak pouzitelna, myslim, ze ked rozmrazia 3 a su nejake podla nich divne aj ked sa vyvijaju, tak rozmrazuju asi dalsie...ked mas len 3 a boli by aj slabsie, je velka sanca, ze sa aj tak chytia...vidis, my sme mali superkvalitu v januari a aj tak nic...a to nemame vobec ziaden problem okrem vajcovodov, sliznicu som mala vysokaaaansku, zdravo zijem, stravujem sa, nefajcim, nepijem, byvam v nadhernom prostredi, nemam stres, lebo som na PN a aj tak to nevyslo...a niektore kuria, piju, maju jedno nekvalitne a aj tak sa im chyti a porodia zdrave babo...poznam aj taku 😒 takze je to na vyssej moci a najlepsie urobime iba, ak tomu budeme verit, ze sa to podari...nic viac sa uz fakt neda 😖

bique
31. mar 2012

@zuzanka.h jooooj, to mas este skoro a spinit mozes, je to uplne normaaaaalne 😉 nebojaj, este je cas 🙂

bique
31. mar 2012

@zuzanka.h inak den KET sa nepocita, takze si 4dni po a to spinenie moze byt dokonca dobrym znamenim uhniezdovania, lebo mas cca taky cas...a test nemoze vyjst pozitivny, ked este nie je ani zahniezdene 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre