Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gelinka75
30. máj 2012

@mortiiss ahoj, prosim ta ten embryoskop ste si rezerovvali dopredu? alebo kedy sa to hlasi, asi ho tiez vyskusame ak bude volny 😉

kuspitka
30. máj 2012

@gooobi aha.talk uvidím čo urobíme...
@mortiiss gratulujem

mortiiss
30. máj 2012

@gelinka75 ahojky, kočka. Mne ho lekar navrhol hned pri prvej kontrole v stimulke, a hned som suhlasila. Myslim, ze to aj niekde zaznacil, lebo pri dalsich kontrolach lekari vedeli, ze ho budeme mat.
Uz Ti to zacina, tusim v nedelu, vsak? Tak drzim palce, nech prvu vcelku pichnes bez trasucich ruk, a vela, vela pohody, kludu a smiechu.

gelinka75
30. máj 2012

@mortiiss dakujem ti pekne, budem ta nasledovat coskoro 😀 dufam teda 😝 😝

mortiiss
30. máj 2012

@gelinka75 budes, neboj nic. 😵

jajka1980
30. máj 2012

@bique Ahoj moja..Tak držím ti veľmi veľmi palce a čakám na // 😉 Verím, že teraz to bude pozitívne..tak sa drž a informuj..teším sa s tebou... 🙂 😀

bique
30. máj 2012

@jajka1980 @chrumkaxy babulky, dakujem za palceky, budem ich potrebovat 😕 urcite budem infoskovat, co a ako? a vy? ako sa mate?

bique
30. máj 2012

@cora41 ahoj ahoj...tak to si budeme vymienat dojmy a pocity a haluzit spolu 😀 niekedy si uz pripadam riadne sibnuta, ale vsak je nas tu takych sibi-ryby viac 😀 takto sa to lahsie znasa, tak budeme znasat spolu 🙂 drzim prstiky

jajka1980
30. máj 2012

@bique Ahojky..Tak ja sa mám celkom fejn. Na budúci týždeň idem na gyndu, na nejaké vyšeetrenia..Tak som zvedavá, čo zisti moja gynekologička.
A ty ako? Inak všetko v poriadku? Dúfam, že sa do boja púšťaš s pozitívnou náladou a myšlienkami.
Teraz tam budú //..verím tomu.
Tak sa drž a čakám na správičku s //. 🙂 😵

kuspitka
31. máj 2012

Ahojte.dievčatá,ako ste na tom boli po ET ležali ste aj hore nohy?

ursula5
31. máj 2012

@kuspitka neležali sme hore nohami, normálne na gauči v kľude a v pokoji 😉

kuspitka
31. máj 2012

@ursula5 dúfam,že sa mi bude dať ležať aspoň kus...
koľko si mala embrii a koľko ti vložili?

sally2401
31. máj 2012

Držte dnes päste keď prídeme z práce budem testovať 14 deň po ET. Už si robila tajne bez partnera pre 2 dňami test bola tam taká slabučká // tak uvidíme dnes, zatiaľ nekrvácam ani som nešpinila, iba pobolieva brucho........ všetko je vo hviezdach.

ursula5
31. máj 2012

@kuspitka mne vložili len jedno 🙂 viac sme nechceli, po PK mi ostali s 8 oplodnených 3 kvalitné, jedno vložené pri ET sa neuchytilo, druhé pri KET nosím teraz v brušku a jedno je ešte na Sibíri 😀 😀 😀 😉
držím moc palce nemusíš stále ležať len sa opatruj, mysli na niečo iné, hlavne sa stále nepozoruj, nájdi si záľubu čo ťa baví, ja som prečítala spústu kníh a sledovala som kriminálky 🙂 na 6 deň som cítila ako sa drobček zahniezdil a potom so vedela, že už som tehu 😅 držím Ti moc palce

ursula5
31. máj 2012

@sally2401 držím moc palce ak tam bola slabunká čiarka to je super, ja som testovala na 12 deň a mala som už riadne koľajnice 🙂

kuspitka
31. máj 2012

@ursula5 tak super moja.tak ja mám malú tak sa nebudem nudiť...
chcem si dať potom od pc aj pauzu aspon 3dni.
ja si chcem dať zas vložiť dve.aj pri malej som mala dve ,ale jedno v odislo co uz.
pri malej som lezala jeden den hore nohy a potom som už fungovala a j okna umyvala.. 😀

kuspitka
31. máj 2012

@sally2401 ty si si dala koľko vložiť?

sally2401
31. máj 2012

@kuspitka 2 som si dala vložiť.

sally2401
31. máj 2012

@kuspitka ako čítam tak ty si si dala tiež dve a jedno odišlo, začala si špiniť alebo ako sa ti to prejavilo?

kuspitka
31. máj 2012

@sally2401 moja nijako sa to neprejavilo,ani som nešpinala nič ma nebolelo..jednoducho mu prestalo byť srdiečko

sally2401
31. máj 2012

@kuspitka aha to som práve nevedela ako sa to prejaví keď zostane z 2 iba jedno.

kuspitka
31. máj 2012

@sally2401
pri dvojvaječnich jedno zanikne to,ževraj je normalne,že sa to stane.
neviem,mala je ok možno to druhé malo nejakú chorobu,ale bolo to hrozné,keď sa to stalo..

ursula5
31. máj 2012

@kuspitka tak už ako sa rozhodneš, myslím že čo má byť to bude 😉

kuspitka
31. máj 2012

@ursula5 len ci sa rozhodnem dobre...chcela by som zas vložiť dve,len manžel nechce.

ursula5
31. máj 2012

@kuspitka no musíš si byť istá tým rozhodnutím 😉 a hlavne to potom nebanovať alebo ľutovať, urobte si pre a proti 😀

kuspitka
31. máj 2012

@ursula5 joj moja.ja by som priala aj dve,ale viem čo sa stalo pri malej môže sa to stať aj teraz..

melisska
31. máj 2012

Prosim nemate nahodou zvysny fostimon aOrgalutran, potrebujem surne dakujemmmmm

cora41
31. máj 2012

@melisska sorry melisska, nemam...

brita
31. máj 2012

@kuspitka Ahoj, my sme dali vzdy vlozit dve, raz sa chytilo iba jedno,a le v 6tt MA, raz sa nechytilo ani jednoa teraz sa chytili obe a zatial sa drzime a babulky sa hraju v brusku. 😉 Tak tazko povedat, ono je to vzdy o stasti, o osude... a tak podobne.My sme ale vzdy obaja chceli vlozit dve, nikdy nie iba jedno. Tak drzim palce. 😉

kuspitka
31. máj 2012

@brita joj ja zas by som dala dve,ale manžel ak budú mať známku 1 tak chce len jedno..a mala si ISCI?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre