Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

melisska
30. júl 2012

@foryou25 bolo by mi luto keby ti nepomohli aj babu, ale drzte sa

melisska
30. júl 2012

@jankaknm mrchu nemam, brusko prestalo boliet,ale 10 den, uz musi byt //

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melisska
30. júl 2012

@jankaknm nie, lebo ja som bola tehotna raz+4x mimomater. tehu prirodzene a 2x po IVF a zda sa mi ze hysteroskopia je na to ci sa moze embryjko uhnezdit v maternici

kikuskina
30. júl 2012

baby ja som 10 den po KETE nemam mrchu,mala by sa dostavit zajtra ale stale ma napina a je mi tak na zvracanie,mam aj sem tam tocenie hlavy.test som nerobila

bettypo
30. júl 2012

@melisska mne sa uhniezdilo 2 x a mala som polyp. lulu mala prepážku a to jej spôsobovalo problémy. A na sone samozrejme nebolo nič vidno
@foryou25 máš IP

makovicka53
30. júl 2012

@foryou25 drzim palce nech je vsetko v poriadku 😉

porinka
30. júl 2012

@foryou25 moja, drzte sa, posielam objatie! Nech je drobcek silny!!!

slavka_2012
30. júl 2012

@foryou25 myslim na teba a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo....drzte sa 😉

foryou25
30. júl 2012

dakujem kocky snazim sa mzsliet pozitivne, snad vsetko dobre dopadne

cuculik1
30. júl 2012

@jankaknm aj mne po jednom neuspesnom et odporucili hystero a citala som o tom pricom sa uvadza ze pri tom zakroku sa aj tak toho vela neodhali ze dnesne moderne ultrazvuky dokazu o stave maternice vela povedat aj bez hystero....tak som sa rozhodla ze po jednom neuspesnom et na to nejdem.....

melisska
30. júl 2012

@bettypo polypy a miomy vidiet cez dobry utz-moja svokra bola teraz u mojej dr. po 30 rokoch a nasla jej dva polypy aj myom 7mm 😉 pre mna zbytocna operacia aj ked jednodnova

lienka_1
30. júl 2012

@foryou25 Drzte sa! Obidvaja! ;)

deinad
30. júl 2012

@jankaknm ja som hysteroskopiu absolvovala kvoli 2 MA, tento zakrok sluzi na to, aby sa zistilo, ci stav sliznice zodpoveda danemu dnu cyklu, v ktory sa zakrok robi, cize ci nahodou nie je posunuty cyklus oproti menzesu, tiez pri tom zoberu vzorku sliznice a skumaju, v akom stave je..snad som to vysvetlila spravne 🙂, okrem toho vidia, ci nie su na maternici nejake "nezrovnalosti"...anesteza je ako pri opu, cize velmi slaba a nic po tom neboli, podla mna vysledok dost napovie, ale samozrejme to je na tebe, ci to absolvujes ci nie 🙂

deinad
30. júl 2012

@foryou25 drzim palce, nech ste obaja coskoro v poriadku..

deinad
30. júl 2012

@kikuskina moja tak jedine urobit testik alebo pockat na krvicku 🙂, skus pit viac tekutin, drzim paste

kikuskina
30. júl 2012

@deinad
no ja radsej pockam na krvicku testikom neverim uz som sa poucila
tebe drzim zajtra paste ides na krvicku 🙂

deinad
30. júl 2012

@kikuskina dakujem pekne,veru zajtra a bojim sa...apropo preco neveris testom? Aj ja ti drzim paste, ty ides teda piatok..

bique
30. júl 2012

@melisska ty len pekne na krv chod, lebo mna boli ako na mrchu uz mesiac v kuse aj po ET zacalo na 6ty den a som tehotna....takze tie bolesti nemusia este vobec nic znamenat...a ked sa ti uchytilo iba jedno mimi, tak na 10den po KET mozes mat test este kludne negativny aj ked si tehu...a su baby, ktore maju testy neg a krv pozitivnu...urob preto vsetko co mozes a to posledne je ist si to na 100% potrvdit na krv...drzim palceky 😉

bique
30. júl 2012

@foryou25 mojaaaa....drzim silno silno palce, nech to len dobre vsetko dopadne ☹

kikuskina
30. júl 2012

@deinad

dva krat mi ukazovali ano a nic z toho nebolo,iba sklamanie ja idem v pondelok na krvicku
dakujem pekne aj ja,potom daj vediet ale drzim silno palceky 😉

deinad
30. júl 2012

@kikuskina dakujem tak si budeme navzajom drzat paste, inak tamto mi je luto :(, ja nerada testujem, lebo aj ten jediny raz, co som mala test pozitivny, to neskoncilo dobre, hoci neklamal, krv je 100%...

bique
30. júl 2012

ahojte...zajtra prvy ultrazvuk .... velmi verim, ze uvidime bit srdiecko 😅 bojim bojim 🤐 a tesim tesim...dnes ani nezaspim 😝

foryou25
30. júl 2012

@bique aj mna brutalne boli brucho ako na mrchu, a ked som to poveedala na vizite, netvarla sa velmi nadsene , ze nevie ci sa mimi udrzi, no uvidime zajtra ake bude hcg

karkana
30. júl 2012

@melisska zas negatívne? bože to ma tak mrzí ,ach moja, 😒 čo ideš dalej robiť, dr.nech niečo vymyslia 😠 ,držkaj sa

jaja102
30. júl 2012

@foryou25 drzim ti velmi palce,drzte sa obaja.aj mna boli brucho,od zaciatku,a som tehu.neboj,hlavne sa skus trosku ukludnit,aj ked viem,ze to mas tazke a prihovaraj sa malemu.ono ta počuje,ukludni sa aj ono...drzkajte sa

melisska
30. júl 2012

@karkana ani neviem ale asi sa uz vzdam, budeme bez deticiek, asi to tak ma byt 😔

melisska
30. júl 2012

@bique neboj moja je to nieco krasne... 😵

lubanka
31. júl 2012

@melisska tak to máš ako ja... ja už sa tiež pomaly zmierujem, že budeme bez detičiek, že nám to asi nie je súdené ☹ My sa síce snažíme "iba" 10rokov (ty dlhšie cca 15r), ale tiež mám pocit, že asi už nieje nič, čo by sme nevyskúšali a stále je všetko zlé. Naposledy, keď sa zadarilo to skončilo katastrofálne, už horšie ani asi nemohlo... 😢 a tak isto si vravím, kašlem nato, nevládzem... ale potom ma niečo nakopne a pripomenie mi, že kto nič neriskuje, nič nemá! A keďže sa nechcem v starobe dožiť toho, že si budem vyčítať, že som neurobila maximum... tak dokiaľ môžem nepopustím a nevzdám sa... ten hore predsa musí vidieť, ako bojujeme, tak sa určite zľutuje a pošle nám to najkrajšie, nejmilšie, najmúdrejšie a hlavne najzdravšie dieťa!!! Dúfam, že som ťa aspoň trošilinku nakopla a keď rozdýchaš neúspech, hor sa bojovať... čo keď už to malé je nachystané a ty teraz rezignuješ? 😉 Držím nám palce, aby sme si tu čoskoro navzájom gratulovali 😵 😉

melisska
31. júl 2012

@lubanka 😵 pomohlo 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre