Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annastasia22
8. aug 2012

@melisska ahoj mne zostali 4 prasky menopuru a asi 10 rozpustadiel k tomu potom difereline a fraxiparine

jaja102
8. aug 2012

@melisska ahoj,ostali mi 2x menopur a 3x diphereline,k tomu 5 rozpustadiel...

melisska
8. aug 2012

@jaja102
@annastasia22 jeeeeeeej moja zlate posiela m IP 🙂

melisska
8. aug 2012

@kuspitka nezda sa ti, je to tak 🙂))) kraaaaaaaaasa 😀 😀

kuspitka
8. aug 2012

@melisska joj moja už len pockat do zajtra

melisska
8. aug 2012

@kuspitka to je to najmenej 😵 😵 😵 budeme sa zase spolu s tebou vytesovat 😀

foryou25
8. aug 2012

predvcerom hcg 2919, dnes na 22den od Et hcg 5371, teskam strasne moc
zatial vsak stale v nemocke minimalne aj do buduceho tyzdna, chcu pockat tyzden na utz aby videli babatka nielen vacky

melisska
8. aug 2012

@foryou25 nadhera moja 😵 😵 😵

kuspitka
8. aug 2012

@melisska nejako to uz zvladneme
@foryou25 joj moja super tesim sa..

miskalevica
8. aug 2012

@foryou25 fantasickeeeee hodnoty, tak buduci tyzden uvidis uz aj fazulkyy, juhuuuu, supeeeeeeer 😵

alex81
8. aug 2012

@foryou25 paraaaaada 😵

deinad
8. aug 2012

@radina ideme aj s mm 24.8. Mame si doniest so sebou vsetky doterajsie vysetrenia, ze im to dost pomoze, aby nam navrhli dalsie postupy, takze si pojdem pre vypis zo zdravotnej dokumentacie z centra. Oni napriklad robia aj nativ aj soft protokol, co je menej zatazujuce pre organizmus a ich cielom je ziskat hlavne kvaltine vajka nie ich kvantitu, na SK soft nerobia, vraj mali nizku uspesnost, podla statistik co som citala na ich stranke je uspesnost nizsia, ale mozno prave toto potrebujem ja, takze to urcite vyskusam a aj cenovo je to dostupnejsie ako podstupit IVF na SK ako samoplatca..

annamary27
8. aug 2012

Tak v brušku vidieť zatiaľ jednu bambuľku 9mm s bijúcim srdiečkom/s mm ešte dúfame,že druhá sa ukrýva za ňou/,sme šťastní.Zajtra kontrola na hematológii.

alex81
8. aug 2012

@annamary27 Naaaaadherneeeeee. Tesim sa s vami ... 😵

radina
8. aug 2012

@deinad Budem moc drzat palce, a keby si mi mohla potom poskytovat infosky , lebo aj ja uvazujem nad Reprofitom.
Ja si tiez myslim, ze ak to nevyjde , treba skusit iny postup. A ked si to uz clovek plati, tak radsej ist do cz.

annamary27
8. aug 2012

@alex81 dakujeme 😀

deinad
8. aug 2012

@annamary27 wow, nadherna sprava, tak nech ste vsetci zdravi aj drobec ci drobci v brusku aj maminka 🙂

deinad
8. aug 2012

@radina jasne, urcite poradim a napisem, co tam zistime, na co prideme a co budeme robit dalej 🙂 ale dufam, ze Ty to potrebovat nebudes 😉. Kedy ides na krvicku?

radina
8. aug 2012

@deinad v pondelok, uz sa to krati ! ale som rada, lebo ta neistota je desna. ... asi piatok testnem. Nastastie to uz zvladam vydrzat, chodim do prace , potom sa flakam s kamoskami ,tak uz ani nestresujem a dokonca mam uz v utorok naplanovanu posilku s kolegynou. 😝 ..... zacali ma boliet cici, a paradoxne tlaky na mrchu prestali. tak neviem. dnes som 29 DC a 9 den po ET.

deinad
8. aug 2012

@radina u mna to bolo tiez zvlastne, kratko po ET ma cici tiez boleli, brucho nic, potom to na tyzden preslo a potom zacalo zas, pobolievanie vajecniky, podbrusko a cici este viac ako predtym a to trvalo dalsi tyzden a paradoxne pri prvej kontrole po 14 dnoch mi nebolo nic 😀, to asi zo stresu...ty si len pekne neplanuj ziadnu posilku, lebo tam nepojdes 😉
robota je na toto dobra, ze myslis na kopu veci, ze na seba zabudnes, ale nezabudni vela pit a brat lieciky 🙂 a v pondelok ocakavam len pozitivnu spravu. pripadne aj v piatok ak testnes, kup si mamatest, ten mi uz raz 2 ciarky ukazal, teraz som testovala takym od Dr.Max a ten bol 2x negativny, doktor povedal, ze tymto testom neveri, lebo som aj tu citala, ze uz ukazoval pozitivitu a krv negativna, tak to je ina haluz..

foryou25
8. aug 2012

@annamary27 super blahozelam k srdiecku, a kolko dni od Et si?resp
v ktorom tyzdni si?ako oni pocitaju tehu tyzdne po ivf?

radina
8. aug 2012

@deinad kamoska mi radila , ze jedine ponorny test jej vychadzal ..... a ostatne nic a to uz bola urcite tehotna, lebo uz jej davno mrcha meskala. Dnes som bola taka zazrata do prace, ze som si davala lieky po 1,5 h neskor 😖
Inak, ked si mala predtym po ET, po kolkych dnoch ET ti zacala mrcha, alebo kolkaty den cyklu?

melisska
8. aug 2012

@annamary27 supeeeeeeer 😵 blahozelame 😵 😵 😵

annamary27
9. aug 2012

@deinad dakujeme 😵
@foryou25 dakujem,mne tam šupla moja gyn termín poslednej ms a povedala ,že som 7tt+1 a že na ultrazvuku vyzerá bambulka 6tt+6,do centra idem až 14.8.,tak uvidím,že oni mi aký týžden povedia.Vklad som mala 8.7.po predlženej kultivácii.
@melisska dakujeme 😵

bique
9. aug 2012

@annamary27 jupiiii....tesim s s vami🙂 hlavne nech ste zdravucki a nech si babebenka v brusku hoveju pekne do terminu🙂 nas caka Srdiecko v sobotu🙂

bique
9. aug 2012

@annamary27 ja so mala vklad 9.7.:) vypocitali ti tt asi dobre, lebo mne to tiez takto nejako vychadza🙂

foryou25
9. aug 2012

@bique
@annamary27
Tak mne to podla poslednej menstruacie nevychadza to by som bola uz v 8 tyzdni, kedze poslednu ms som mala 10.6, , vklad som mala 17,7 po Pk, tak ako teraz to je?
Inak baby mna dnes strasne boli brucho ako na kramy, stale chodim na wc ci nekrvacam, povedala som to aj dr. na vizite a nic mi nato nepvedala

bique
9. aug 2012

@foryou25 nestresuj..je to normalne. Maternica sa pomalicky zacina prisposobovat, babulky sa budu napajat na tvoj krvny obeh, niektore baby spinia...mna tiez tak boli bruako ako na mrchu od sameho zaciatku...a jed si chces vyratat poslednu ms, tak odi dna Opu odrataj cca 10 dni...Opu sa berie ako cca cas ovulacie, ta je v normalnom cykle na 14 dc...mne to tak vychadza...drzim prsriky, budee ok🙂

ria191
9. aug 2012

@foryou25 neboj sa ak čakáš dvojičky tak je to normálne, lebo sa ti rozťahuje maternica 🙂. Všetko bude v poriadku aj keď ten strach tam bude asi stále, ale aj to prekonáš 🙂

kuspitka
9. aug 2012

AHojte.čakáme len jedno druhé odišlo a bije krásne srdiečko.potom dam aj fotku.ďakujem vám za všetko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre