Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
23. aug 2012

@kuspitka ahoj,to je super,aj my sme boli včera,malinké aj zakývalo a malo 2,17cm 😀

cuculik1
23. aug 2012

@annamary27 juj diky moja, este skusim zajtra ale som z toho nervozna....

annamary27
23. aug 2012

@cuculik1 ja osobne som za netestovanie,lebo sú z toho ešte väčšie nervy a nie je to na stopro ako krv...už som tu zažila prípady negat.test a pozitív.krv a naopak.

bique
23. aug 2012

@cuculik1 na test je skoro mojo...aj ja som sa tak zbytocne stresovala...ale ked to sa neda vydrzat🙂 nevesaj vsak hlavu,lebo je to fakt velmi skoro;)

cuculik1
23. aug 2012

@bique skoro? ved dnes je 6 den po 6 dnovej PK, vsade citam ze na 5 den aspon daco a to po 5 dnovej PK...to je 12 den po oplodnení a nic ☹

bique
23. aug 2012

@cuculik1 nestresuj, je to skor! musis ratat aj s tym, ze mozno sa uchytilo iba jedno babanko a to ja som mala tiez ET po 6 dnovej PK a test mi ukazal ciarku az na 10ty den 😉 na 13ty nebola tiez bohvieaka silna a na 14 som mala z krvi hcg 1000...takze ani tym testom sa velmi neda verit....musis verit iba babatkam, ze su silne a pekne sa drzia, ale este zatial iba tajne 🙂 chcu ti urobit prekvapko 😀 psychika je 90%, to ti povie hoc aky doktor, takze iba pozitivne mysli a zbytocne sa nestresuj negativnymi testami 😠

bique
23. aug 2012

@cuculik1 vsak pozri do mojho albumu 😉 ako vyzerali testy pri hcg 1000 na 14ty den po ET, cize 20ty den po oplodneni....

cuculik1
23. aug 2012

@bique a to ake testy si mala? myslim ci 10, 20.... ja neviem ako je to s tymi hcg hodnotami, mne test 10 zachytil ked som mala z krvi hodnotu 0.055 neviem v akych jednotkach to bolo, ale na teste uz bol pekny duch....

cuculik1
23. aug 2012

@bique ale na 7 den ti tam uz vidim ducha....ja som dnes uz pokojnejsia, kriza bola vcera, dnes mi ani slzicka nevysla, zamestnala som sa, vytvarala som si dekoriacie do bytu..... a diky ti, ty sa pekne drz

makovicka53
23. aug 2012

@bique ahojky ...tak od vcera mam bublinku v sebe a zmrazili sme ich 6 ...uz len pozitivne mysliet 🙂 ..picham si fraxiparin ale ten je uz v poho...a tebe sa ako dari? 🙂

cuculik1
23. aug 2012

@makovicka53 tak sa len drz lepsie ako ja, bez nervov, bez testov 🙂

fliacik
23. aug 2012

@makovicka53 Ako sa citis? Si doma na PN? Straaašne Ti držím palčeky...

cuculik1
24. aug 2012

dnesne ráno, ziadna zmena, no ja uz to po dnesku fakt ruzovo nevidim- 😒

bique
24. aug 2012

@cuculik1 ja som mala 10 jednotkove 😉 takze momentalne najcitlivejsie, co je na trhu...drzim palceky 😉

bique
24. aug 2012

@makovicka53 super super, pekne nech sa zahryzka bublinka 😀 drzim palceky, urcite sa jej u teba bude pacit 😉 testovat sa chystas? my sa mame fajn, okrem obcasnych nevolnosti, rastuceho bruska a neustaleho spania a unavy ani neviem, ze som tehotna 😀 😀 😀 😀 3.9. mame prvy ultrazvuk s meraniami, tak sa uz velmi tesim 🙂 potom informuj, co a ako...a davali ste jedno embryjko, ked som dobre pochopila?

bique
24. aug 2012

@cuculik1 ale ty stresmanka 😅 pockaj, kym budu vysledky z krvicky, az potom je to definitvne...niekomu testy neukazuju vobec a krv je pozitivna...a su pripady, ktorym aj ukazu a aj tak je nagativna...tak ty len bublinky pekne hladkaj....ja viem, to cakanie je hrozne, zazila som ho 4x, ale nic ine ako pozitivne myslenia neostava 😉

cuculik1
24. aug 2012

@bique aj ja mám 10- koberec testy. A máš pravdu, stresmanka som

cuculik1
24. aug 2012

pisem cez manzelov i phone a ten si ako som si vsimla na mojom vyssom prispevku opravuje slova ako sa mu chce... cize nejake "kobercove" testy.... 🙂 🙂 🙂

makovicka53
24. aug 2012

@fliacik zatial je to OK..mierne pobolievanie podbruska a ano som na PN ale od pondelka idem do prace...musiiim 😒

makovicka53
24. aug 2012

@bique juuj na testovanie je este skoro..ale uz sa zacinam pozorovat vrrrr...neskutocne stavy...mozno skusim test na 9 den uvidime...trosku ma pobolieva podbrusko...chystam sa aj do prace...juuj strasne krasne pocity musis mat...budem na vas mysliet 🙂

makovicka53
24. aug 2012

@fliacik a dakujem ti si zlata ...

makovicka53
24. aug 2012

@cuculik1 dakujem aj ty sa drz 🙂 ...a kolky den si po vklade?

cuculik1
24. aug 2012
jaja102
24. aug 2012

baby čo na mikózu v pošve,dr mi nič nedal,ze pockame,ze to asi z utrošu,co poviete na probio tampony ellen,mohli by pomoct?

makovicka53
24. aug 2012

@cuculik1 a ako sa citis? este pockaj zo 3-4 dni a skus testik zopakovat 😉

fliacik
24. aug 2012

@jaja102 S tymto skusenosti nemam, ale asi najlepsie zabera Candibene vaginalne tablety aj masticky, ale ak chces radsej nieco prirodne, mne minule v akutnej faze celkom pomohol sedaci kupel zo sody bicarbony rozpustenej vo vode (recept starych mam) 🙂 Snad to skoro prejde, je to neprijemne, dobre viem... ☹

deinad
24. aug 2012

@cuculik1 ahoj, naozaj sa nestresuj, ja som sice teraz posledne PK nemala, no aj na 13-ty den bol test negativny a 14. den bola krv pozitivna. 😉

deinad
24. aug 2012

@jaja102 existuju rozne gely, zajdi do lekarne, su na volnopredaj, tiez rosalgin pomaha-to sa vyplachuje posva s takym roztokom, prip. probiotika ale cez usta, v tamponoch som to este nepocula a kedze tam je mikoza, tak podla mna nie je dobre tam este vkladat nejaky tampon, kde sa mozu tie bakterie este viac mnozit v tom teple, chapes ako zivna poda pre bakterie 😒

jaja102
24. aug 2012

@deinad tie tampony su probio,ked si ich das,postupne sa ti v pošve uvoľnuju tie ucinne latky.mna to akoze nesvrbi,co sa cudujem,lebo mikozu som uz par krat mala a vzdy to hrozne svrbelo.kebyze mi nepovie,ze mam,ani neviem....len dufam,ze to babu neublizi nejak ☹ .

jaja102
24. aug 2012

@fliacik skusim,dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre