Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

loginka
14. jún 2009

ja mam vsetky priznaky - ale to si nahovaram 🙂
(az na ten test 😒 )

kukulik30
14. jún 2009

vcera este mohlo byt skoro, niekomu sa ukaze aj neskor..mojej kmotre nevysiel pozitivny test ani v den krvi a bola tehulka 😉

kukulik30
14. jún 2009

logi, tak ak si nie si ista, este pockaj a neskor oestuj, zahniezdovanie moze byt aj neskor 😉

kukulik30
14. jún 2009

otestuj..pardon preklep 😀

loginka
14. jún 2009

krv mas tiez v piatok?

kukulik30
14. jún 2009

ja mam krv az 22. 6...o 14 dni po transferi 🙄 tak dlho musim cakat

loginka
14. jún 2009

rychlo ti to prejde, ak sa budes utvrdzovat kazdy den pozitiv. testikmi 🙂

kukulik30
14. jún 2009

to hej..to cakanie je stale najhorsie

marsula
14. jún 2009

ahojte kocky moje. Joooj to vy este mate casu. Ja idem zajtra na krv. Kies by sa stal zazrak a ja by som konecne na 3 x pocula nieco ine ako lutujeme. Pred tym som to pocula po IUI 2x. Toto je moje prve IVF.
Ale to by musel byt fakt zazrak. Ked som mala mrchu. Mne to vyslo dost blbo ze som mala transfer uz tesne pred mrchou. 😖
Co sa tyka periznakov, moze byt na ne este fakt moc skoro. Vravi sa ze priznaky su vacsinou az okolo 6tt.
A vcera ma utesovala moja segra, i ked to som prave nechcela, ze ona sa testovala 2 tyzdne po sexe 😀 a nic. A az po 4 tyzdnoch sa jej ukazali dve carky. U kazdej baby to je rozne. Nie kazda vylucuje hormony rovnakym sposobom. A tiez boli pripady ze test ukazal pozit. a babulka nebola tehotna. Treba vyckat na krvicju a to bude na 100 %. Urcite bude vsetko dobre baby. Ved nemyslim akurat v mojom pripade, ale ak nie teraz tak next time.

katica1
14. jún 2009

Dobre rano...kocky tak pozeram,ze dobre spravy,,,uz nacase.... 🙂 Matelko supeerr!!!drzim prsty....aj Kukulik...aj ostatnym....Marsula ja tiez mrcha 4dni klasika....ale pojdem k Dr,aspon na kontrolu,ci je vsetko okk... 😔

luly3
14. jún 2009

marsula držím palečky 😉 😉 😉

katica1
14. jún 2009

Lulu 3 blahozelam,,,tichucko,,,ale hcg neklame,,,, 😉

katica1
14. jún 2009

Ked vas tu tak citam,mam chut ist do dalsieho Ketka....a to som chcela mat v lete pauzu...zeby nieee???
😉 😉 hmmmm

bittka13
14. jún 2009

ahojte kocky, ja stale rovnako... 😒 boli ma brucho aj krize a rano som trosicku spinila...takze asi dnes mrcha pride ako som sa obavala.... 😔

katica1
14. jún 2009

Bittka nezufaj este....ved priznaky su rozne....ved spinenie tu malo kopu dievcat...a bolo tehu.. 😉

luly3
14. jún 2009

bittka so špinenia si nič nerob aj ja ho mam a na krvičke som mala
hcg 239 😉 špinenie je vraj jeden s príznakou tehotnosti teda
ovšem ked nekrvácaš velmi

luly3
14. jún 2009

katica ani ja som natoto ketko nechcela íst ale dokina mna prehovorila
a vidíš vyšlo to vraj je najlepšie ketovat hned zasebou vtedy to ma velky uspech
no a mne sa to potvrdilo 😀 😀 😀

katica1
14. jún 2009

Joj tesim sa...potrebujem povzbudenie!!!! 😉 😉 ....Uvidim kedy tam maju dovolenku....a idem dalej,,,keby sa dalo tak jul.... 😎 😎 inak to sa da ketovat zasebou bez prestavky vkuse???? 😕 😕 ci mesiac pauza sa da...

katica1
14. jún 2009

Sice ked su mrazaciky tak asi ano....hmmmm

julietka
14. jún 2009

ahojte babenky, ak mozem tak sa vam sem trosku pomiesam 🙂 , rada by som povzbudila katicu aby sla hned dalej 😉
katica zo svojej skusenosti to vrele odporucam, minuly mesiac som bola na soft stimulke ale mala som na testiku slabu ciarocku na 10 den a mimco to napokon vzdalo a doki mi povedal ze ked je to soft stimulka nemusim robit ziadne prestavky a tak som sla tento mesiac do dalsej stimulky no a dnes je len 8 den po ET a ja som na testiku nasla dve ciarky. este sa sice vopred netesim, lebo sa bojim aby sa neopakovalo to co minule, ale chcem tym poukazat na to ze teraz ked je telo nastartovane a nabudene hormonmi z predoslej stimulky je pravdepodobnost ze to vyjde vyssia 🙂

kukulik30
14. jún 2009

katica..tak ako radia babenky, treba ist hned na KET, telo je nabudene..u nas to stale sestricka odporuca v centre 😉 drzim palceky 🙂

bittka, este nezufaj, ak je to len spinenie...hlavne, ze nekrvacas 😉

katica1
14. jún 2009

Julietka diky..... 🙂 tak neni co riesit!!! 😉

katica1
14. jún 2009

Kukulik dik....no zajtra volam,,,ze co dalej.... 😎 😎 aj ked uz som 4den mrchy,,,tak to uz je asi neskoro...ale ak by sa dalo tak jul... 😉

bittka13
14. jún 2009

diki kocky, je prijemne pocut povzbudenie... 🙂 stale este v kutiku duse dufam....

luly - nie este nekrvacam, len take slabe spinenie zatial...

julietka
14. jún 2009

katica mozno ani nie je neskoro ved KET sa robi cca na 15 az 20 den podla sliznice, a mozno ju mas peknu a skusis v prirodzenom cykle. Poznam tu viac babeniek co maju krasne babatka z KETu v prirodzenom cykle bez tabletiek

katica1
14. jún 2009

uhmmm...tak uvidime...zajtra zavolam,,,ved dr mi uz povie ako dalej... 😎 😎 diky.....

gilly
14. jún 2009

ahojte, kedze ste uz po transfere asi mi budete vediet poradit. Zajtra mam ist na transfer do FC a teraz si nie som ista, ci rano este mam uzit utrogestan alebo nie...pamatate ako to bolo ? 🙂 diky

julietka
14. jún 2009

gilly rano pre ET sa neuziva nic, takze nic nevkladat 😵

katy7
14. jún 2009

babenky tak ja po minulodnovych "uspechoch" so slabuckou ciarkou, dnes som si urobila iny testik a tam nie je vobec nic ☹ a od vecera ma zasa zacalo tahat v brusku ako po transfere, proste jeden velky zmatok ...

kukulik - drzim palceky nech to je stale silnejsie

marsulka - drz sa zajtra na krvicke, mrazaciky zasa nemam ziadne ☹

katica - urcite chod na KET cim skor

bittka - drzim palceky , spinenie vobec nevadi 😉

loginka
14. jún 2009

ani ja nemam znova mrazacikov, lepsie by sa cakalo s tym vedomim 😖
bittka, spinenie (niekedy ani krvacanie) fakt nevadi
katy - a urobila si si iny druh testu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre