Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

krkoskova33
13. jún 2016

@maximiliana no mojka neviem či to bude o strese, bo sa človek snaží byť v kľude a aj tak sa to nepodarí, takže neviem o čom to je. a "nádejný otec" ak ho to bude zaujímať sa určite ozve.

krkoskova33
13. jún 2016

@ssegra toto už je také krásne čakanie 🙂

gabika2015
13. jún 2016

@ssegra gratulujem 🙂 to je perfektna sprava 🙂 drzim palce, aby HCG bolo pekne vysoke 🙂 potom nas ale pls informuj 🙂

maximiliana
13. jún 2016

@krkoskova33 on si podla mna mysli, ze ked dotrucujem, doleziem a inak sme vsetci ok...ale nie sme..
A dr. mi tiez velmi nepomohol, kedze mam dalej uzivat progesteron, vraj aby sa nepovedalo ze sme nieco zanedbali...ale naco? Nevyvija sa to, tak aky to ma zmysel...

gabika2015
13. jún 2016

@hranoska ahoj moja, ako sa citis? mas nejake priznaky? Mna pobolieva podbrusko ako pred MS, obcas ma aj brutalne pichne bud na jednej alebo na druhej strane.

blackrose
13. jún 2016

@maximiliana joj mrzi mat to, velmi 😢

blackrose
13. jún 2016

@ssegra gratulujem krasne, konecne nejak super sprava 😵 dobre sme to tusili 😵 😵 😵 hlavne teraz pokoj, ziadny stres a prajem veeeeela veeeeela zdravicka nasledujuce mesiace 😵

blackrose
13. jún 2016

@gabika2015 ako sa mas? robila si este testiky? To ze picha, to je dobre 🙂

gabika2015
13. jún 2016

@blackrose dakujem, mam sa fajn, az na to, ze ma pobolieva brucho. Stale sa sledujem a aby som sa trosku upokojila, kazdy den testujem, dnes rano mi digitalny ukazal znamienko + a cislice 2-3 a to aj sedi 🙂 Ty sa ako mas?

blackrose
13. jún 2016

@gabika2015 to je super 😵 tesim sa, tes sa aj ty a uzivaj si tehu. Brusko este bude boliet, to je uplne normalne. Drzim ti silno palce aby si buduci rok drzala krasne zdrave babatko v naruci 🙂

bobricek1979
13. jún 2016

@maximiliana tak to mi je luto☹a tak stres je velky nepriatel dufamto bude ok s polovickou drzim prsty

ssegra
13. jún 2016

@blackrose veru tusili sme dobre a este ked mi stale ta mrcha nechodila tak uz som si myslela aj ja, ze vy to mohlo konecne vyjst 🙂

ssegra
13. jún 2016

@gabika2015 vysledky budem vediet az zajtra okolo 14:00..inak to pekne dlho nechaju cloveka cakat :D

blackrose
13. jún 2016

@ssegra to je zvlastne, mne volali za vysledky hned na obed 😕

ssegra
13. jún 2016

@blackrose my sme neboli v centre nam kazali urobit si len mocovy a potom za 2 tyzdne na sono ak bude pozitivny, ale chcela som vediet aku mam hladinu HCG a ci je to tak ako ma byt a tak som isla k svojmu gynekologovi

blackrose
13. jún 2016

@ssegra aha a kam chodis do centra, ze si nebola na krv? Do Brna?

ssegra
13. jún 2016

@blackrose hej do RF som pocula ze tam chodia na krv, ale neviem preco nam povedali ze si mam urobit doma..aj na sono co tam pojdem za dva tyzdne mi povedali ze mozem ist k svojmu gynekologovi ale ak chcem mozem prist aj do brna..tak neviem ci nas nechce prehanat hore - dole

krkoskova33
13. jún 2016

@maximiliana a to už maš definitívne potvrdené že sa to nepodarilo? keď ti ešte povedali že máš brať lieky, mne ich hneď vysadili. a priateľ no asi to chce čas. ale držím palušky by to dopadlo ako ty chceš

saska6867
13. jún 2016

ahojte, idem sa podelit o pozitivnu novinku, som 14 den po ET v Gynfiv a mi dnes potvrdili tehotenstvo 🙂 Drzim palce vsetkym

xxxena
13. jún 2016

@saska6867 gratulujem.☺ake so mala hcg na 14 deň?

maximiliana
13. jún 2016

@krkoskova33 no vraj to nerastie...0,32 cm je nic... Dalej som nezistovala a neverim, ze sa stane zazrak .. Ja som mala taky pocit uz davno, ze to nebude ok... O uz stava sa

illinka
13. jún 2016

@ssegra supeeer gratulujem

boba245
13. jún 2016

@maximiliana ahoj. je mi to luto :( ... drzim palce pri dalsom pokuse a nech sa podari 🙂

boba245
13. jún 2016

@ssegra gratulujem 🙂

boba245
13. jún 2016

@saska6867 gratulujem 🙂

maximiliana
13. jún 2016

@boba245 dakujem, len neviem ci na dalsi pokus nebudem musiet najst dalsieho chlapa 😉

ssegra
13. jún 2016

@saska6867 gratulujem 🙂

boba245
13. jún 2016

@maximiliana no ano, docitala som sa to az v dalsom prispevku. no mozno s dalsim chlapom nebude problem otehotniet. ci problem je na tvojej strane ? pozeram vsak, ze 1 dieta uz mas.

krkoskova33
13. jún 2016

@maximiliana jaj tak to ma moc mrzi, ale hadam to bude uz len lepsie, zatial sa tes z dietatka ktore uz mas. A ostatne pride samo

saska6867
14. jún 2016

Dakujem velmi, sa tesim z toho a sme si povedali s manzelom ze po tolkych rokoch snazenia budem doma az do minimalne tretieho mesiaca. HCG som mala 550 a za tri tyzdne mam prist na ultrazvuk, juuj tak si velmi prajem aby to bolo vsetko v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre