Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aluska1404
6. júl 2016

@14nunu10 Joj dakujem dufam ze ano po 7 rokoch cakania a skusania dufam ze ked 6 dnove embyjko prezilo rozmrazenie tak dufam ze moje telo zabojuje uz konecne😊😉dakujem za povzbudenie😊😊😊

1veverica
6. júl 2016

@aluska1404 ahojky, ja som nemala nic vynimocne, sem tam ma pichlo v podbrusku, ale inac vobec nic 🙂

vevericka53
6. júl 2016

@leelloo musíme dako vydržať moja, je to nápor na psychiku ale o to väčšia odmena ked nám to vyjde😉

14nunu10
6. júl 2016

@aluska1404 držím moc moc prsteky aby to konečne vyšlo ✊

vevericka53
6. júl 2016

@aluska1404 aj ja držím palce nech to uz vyjde...

aluska1404
6. júl 2016

@vevericka53
@14nunu10
@1veverica Dakujem mam zvlasne pocity tesim sa ale aj bojim dufam a verim ze bude dobre😊

1veverica
6. júl 2016

@aluska1404 bude dobre, ziadne vahanie, az po testoch uvidis, co a ako, zatial sa tym fakt nezatazuj 🙂

aluska1404
6. júl 2016

@1veverica Ja normalne fungujem sem tam polezim ale myslim ze som vyrovnana a kludna oproti et😊.Niak sa nezatazujem myslinkami hlavu mam uplne cistu a som v pohode😊

1veverica
6. júl 2016

@aluska1404 uplne skvele, presne tak, aj tak to uz nezmenis, cize nechat tomu volny priebeh, bude to dobre uvidis 🙂

boba245
6. júl 2016

@leelloo nevesaj hlavu. niekedy ma clovek pocit, ze to vyslo a nevyslo to a niekedy zase, ze nevyslo a vyslo 🙂 . a clanok je pekny i ked aj smutny 🙂

miskab
7. júl 2016

@vevericka53 Ahoj ja som na tom podobne ako ty tiez som dnes testovala a nic, v pondelok idem na krv som z toho nestastna ze nic ani duch :( ale @1veverica ma potesila co ty napisala ze hcg pri dievcatkach stupa pomalsie to mi aj kamoska hovorila , tak hadam to vyjde, a tebe drziiiiim mooooc palceky aby si bola tehulka.

leelloo
7. júl 2016

@boba245 ano, niekedy to tak byva, uz som to trochu predychala, vcera to bol nejaky skrat 🙂 takze cakam a verim 🙂

vevericka53
7. júl 2016

@miskab dakujem pekne moja, tak musíme veriť ze aj nám to vyjde 👍 No este do pondelka ďaleko uz sa testovať asi nebudem.... Si človek robi len nervy a smútok na duši a to chcem momentálne najmenej .... Prajem krásny den 😘

miskab
7. júl 2016

@vevericka53 aj ja som si povedala ze uz testovat nebudem, ale to cakanie to je hrozneee :/ aj tebe pekny dnik 🙂

vevericka53
7. júl 2016

@miskab a ako sa citis?

miskab
7. júl 2016

@vevericka53 ja som mala take pichanie prve dni , to som mala aj pri prvom a dopadlo to dobre, len vcera som dostala strasne krce do brucha az do ladvin mi to vyrazalo tak to neviem ci uz je dobre a uz necitim vobec nic ani pobolievanie brucha ani pichanie nic tak preto si myslim ze to nevysolo ale aj tak v kutiku duse dufam ze to vyslo lebo kazde tehotenstvo je ine no uvidime a ty ako sa citis?

vevericka53
7. júl 2016

@miskab no ja som na druhy den po transfere mala občasne pichanie ako keby v oblasti pravého vaječníka a cítila som aj podbruško niekoľko dni, aj som mala citlivejšie prsia ale včera dnes nič... Občas pocítim podbruško ale skôr nič... Človek nevie co si ma myslieť...

aluska1404
7. júl 2016

Baby ja mam tiez bolenie brucha aj krize vecer som ani spat nemohla aj dnes boli menej ale citim.Minule som nic necitila tak je to na dobrej ceste myslim.Citim ze tam nieco je😊

vevericka53
7. júl 2016

@aluska1404 no vidíš moja to je dobre znamenie 😉👍

miskab
7. júl 2016

@vevericka53 to som mala pri prvom to je dobre znamenie 🙂 presne taketo priznaky som mala 🙂

miskab
7. júl 2016

@aluska1404 to je urcite dobre znamenie, 🙂

aluska1404
7. júl 2016

@vevericka53
@miskab V to dufam ze dobre no vcera to bolo ze fakt dost dnes iba poleziavam este pobolieva ale ozaj uz menej tesim sa 😊

lucka_220809
7. júl 2016

@vevericka53
@miskab
@aluska1404
baby ja len na povzbudenie... ja som vzdy po vklade mavala postupne dost vyrazne pred-kramove pocity, aj brucho, aj prsia, a klasicky sa tak pred mrchou citim.... a teraz som to mala uplne tiez tak... takze som si bola ista, ze to slo do haja...testovat som mala v pondelok (15 den po ET) a uz zo soboty na nedelu som to prerevala v noci v posteli, co som si bola ista, ze nic z toho nie je opat... v pondelok rano som sla o 5tej rano robit test uz len z povinnosti, uz som brala,ze mrcha pride kazdu minutu, tak v uplne rezignovanej nalade som len pre povinnost testla...a skoro ma vykotilo na tom wecku,ake kolajnice tam boli.

To vam tym chcem povedat - ze tie nase pocity hore-dole mozu byt kadejake a to telo si to riadi a zbytocne je to tak velmi analyzovat, ci to co citite,je ono alebo nie... proste vobec sa z toho neznechucujte. Nebudem vam ani hovorit, ako mi pocity lietali potom prve tyzdne a cely prvy trimester tehu... raz naliate prsia a nafuknute brucho, potom zrazu zo dna na den nic, akoby vsetko splaslo..a ja zakazdym panika a depka , ze sme o babo prisli. Naozaj dobrych 10x som bola seriozne prelaknuta, ked ma prestali zrazu boliet prsia alebo mi zacalo byt nejako inak... baby, fakt to nase telo nevieme tak vyhodnotit.
Takze to len chcem povedat, ze tie pocity mozu a nemusia znacit nic, a mozu a nemusia znacit vsetko ... ale netreba sa nimi prilis riadit a nechavat sa zlomit pri tom cakani, ktore je aj tak na nervy. Drzte sa!!!!

vevericka53
7. júl 2016

@lucka_220809 ďakujeme Lucka, ver mi sú to velmi povzbudivé slova, sme ako na husenkovej drahe....raz hore - raz dole a sú to extrémy... U mna je to uz štvrte ivf, a zakaždým som mala iné pocity, raz som bola presvedcena ze uz to vyšlo a práve v den odberu som dostala menzes... No čo ti budem hovoriť des .... No nevzdávam sa a VERIM ze aj ja raz budem ta stastna s kolajnicami na teste a o 9 mesiacov s dieťaťom v náruči .... ❤️😘❤️😘❤️

1veverica
7. júl 2016

@lucka_220809 velmi pekne napisane, a gratulujem 🙂 urcite si babam dodala sebavedomie, a zdvihla naladu

ereska
7. júl 2016

Ahojte babulky bola som dvakrat na ivf raz to aj vyslo no nedopadlo to dobre mam anovulacne cykli mam pco .inzulinovu rezistenciu protilatky proti spermiam a kade co ine . Obcas dostanem menzes tak raz za dva za trivmesiace . Teraz som nemala od aprila merala som si obcas aj bazalnuvteplotu a trnto mesiac som mala aj hlienik vseliaky biely pred tyzdnom som mala troska hnede na papieri ked som bola na wc no bolia ma duhy tyzden prsia a picha ma pri vajecnikoch raz vlavo raz v pravo stale cakam ze menzes aj ked ja nemavam bolesti pred menzesom teplota sa zatial drzi na 36,9 co myslite co tie bolesti myslote ze by to mohlo vyjst len tak ze zazrak testik zatial negativny a na tretie ivf planujeme jesen zima 2016

miskab
8. júl 2016

@miskab
@aluska1404 Ahojte babulky ako sa citite ? ja som dnes zacala spinit :( dnes som mala dostat menzes :( a vy ako?

miskab
8. júl 2016

@vevericka53
@aluska1404 Ahojte babulky ako sa citite ? ja som dnes zacala spinit :( dnes som mala dostat menzes :( a vy ako?

vevericka53
8. júl 2016

@miskab ahoj moja, to este nič neznamená , pokial je to len spinenie, je to ok😉 mna dnes okolo obeda začalo pobolievať podbruško ako keby pred MS, ale to ustálo a momentálne je to ok.... Kedy ideš na odber? Ja mam v pondelok....

bobricek1979
8. júl 2016

@aluska1404 alusik tak tie krize su fakt dobre znamenicko drzim silno potichucky verim ze to ten mrazacik nevzda a uz sa tam poriadne prisal:-*drz sa 🙂pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre