Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

snazivecuztata
24. feb 2009

chruminka tak tak boli sme minat taske grose

bobjan
24. feb 2009

Dievčatá, už špiním....ak sa to rozbehne na mrchu, mám utroš vysadiť, alebo ho zapíjať??

chruminka
24. feb 2009

bobjan mne povedali v GF ze ak zacnem spinit tak ho ma zapijat.

bobjan
24. feb 2009

Chruminka, ďakujem.

chruminka
24. feb 2009

nie je za co 🙂
Bobjan kolky den si po ET alebo KET ?

bobjan
24. feb 2009

dnes som 8. po ET

janula13
24. feb 2009

snazivec, ked my sme taki lenivci, ze skor nakupime tu za drahsie, ja nerada moc autom, po tej havarke, ale budem musiet, ked budu krpci na svete...

snazivecuztata
24. feb 2009

Janula ja to beriem mate na to dovod, ale casom to prejde a ked zistite, ze usetrite kopec peniazkov tak Vas uz nic nezadrzi

pahu
24. feb 2009

Chrumi, a ja spinim uz druhy den a nikto mi nepovedal ze mam zapijat utros... 😉

Ahoj Babulka a snazivec 😉 🙂

A zdravim aj vsetky ostatne, tusim je to o mne bezo mna 😀

dicinka1
24. feb 2009

vy utros beriete ustne?ja som ho davala do pisulky..vecer 😵 😉

luly3
24. feb 2009

ak začneš špinit utroš sa ma užívat ústami 😉
to vrvia v GF pri prepúštani po ET, KET

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu no ajoj, ze sa aj ukazes. No troska sme ta tu popreberali.

dicinka1
24. feb 2009

pahu?takze testiuk pozitivny? 😕 😵

luly3
24. feb 2009

dici ajoj 😉

dicinka1
24. feb 2009

luly avoj 😵 😵 😵 😵 😵 😉

pahu
24. feb 2009

Dicinka, vcera tienik, dnes nic... 😉
No teda, tak mam zacat zapijat ten utros? Nic tym nepokazim? 😨
Snazivec, ahoooj 😉 Vy ste teda nakupili 😀

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu sme robili predvoj na zajtra aby si mala cerstve informacie 😉

pahu
24. feb 2009

Dakujem, 😀 Vy ste taki zlati 😀 Zajtra budem aj v robote chvilu, tak rozmyslam ze ak sa budem dobre citit, tak by som ti isla cez den pozriet tvoju pipinku do Somoria 😀

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu ty uz mas tu tehotensku demenciu ved sme dohodnuty ze ideme do Gyoru nakupy, obedik a kavicku nepamatas?

janula13
24. feb 2009

pahu ved ty si hviezda vecera, tak co uz, si pod drobnohladom.. 😀

pahu
24. feb 2009

Snazivec, no este neviem ako to vsetko stihnem.. A vy ste dnes neutratili vsetky peniazky??? To stale myslite vazne ze este chcee ist aj zajtra? 😉

Janulka... Hviezda vecera 😀

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu peniazky este nejake ostali, ale babulka sa tu tvary nejak unavene a tak neviem neviem a ked nie pojdeme sami hlavne zober tu kartu od draheho 😉
Uvidime zajtra ako na tom draha bude a ked nie pojdeme na buduce, ale prist pozriet nas mozes do Somoria

janula13
24. feb 2009

Pahu, ked sa krvaca, am sa zapijat, neviem nakolko silno spinis, ale aby ti tie ucinne hormony z neho s tym spinenim nevyplavilo, tvoje deticky ich teraz potrebuju...tak hadam zapijat, neopkazis nic, len zatazis zaludok...co takto zavolat si do GF a spytat sa?

dicinka1
24. feb 2009

baby,tak davajte na seba pozorik..pahu ak by nieco napis.neboj sa... budu // 😵 😵 😵

snazivecuztata
24. feb 2009

Babulka hovori, ze spinit moze aj z utrosa a tak skusit zapijat a pockat co sa bude po nejakom case diat. Babulka brala zospodu aj ked spinila

pahu
24. feb 2009

Snazivec supis, tak ja sa zajtra ozvem oki? Cca o 11,00 musim ist do roboty, potom skocim s kolegymi na obed a potom by som zduchla. sak ak bude Babulka unavena, tak ju len pozdravim, dam si jeden cajik a pojdem naspat do BA.. A aspon sa vyvencim 😀

Janulka, to spinenie je minimalne, trochu hnedeho, stacili by mi nejake 2 minivlozky za den, len sa citim lepsie v cistuckom uplne 😀 Nevyplavuje sa mi nic... Teda ten utros 😀

Dici, jasne, ozvem sa, cmuk.

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu neboj nebude unavena a ked ano tak sa ulozis vedla nej a budete pekne tehotensky vegetit.

snazivecuztata
24. feb 2009

Pahu a budem si Vas vykrmovat spravim nejake bryndazky a budete len sediet a papat a pit a podobne

maciatko31
24. feb 2009

Ahojte vsetci, ani vas nestiham citat. Podelim sa s vami o info od nas z centra. Mne Utros kazali vkladat 2-0-2 a v pripade, ze by bola mrcha alebo ine problemy tak papkat 1-1-1

maciatko31
24. feb 2009

Pahu, ty takto lietas kade-tade? 🙄 Ani si vobec nebola na PNke po transfere?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre