Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobricek1979
24. máj 2016

@meli8412 paráda nemám slov<3

meli8412
24. máj 2016

@bobricek1979 A v ziadosti mozte potom napisat, ze ste si nasli psichologa, ale to vam povedia. Nie len psichologicke testy budete robit, ale aj IQ test. Drzim palce.

bobricek1979
24. máj 2016

@meli8412
Ereska neboj bude aj naše verím ale ja sa tiež nebránim dať domov aj deťom ktorý ho nemajúMeli si úžasná že chceš aj adoptované@ereska

meli8412
24. máj 2016

@bobricek1979 Dakujem. Aj vy budete mat veeela deti, ci vlastne alebo adoptovane, ja hovorim, ze zo vsetkych treba vychovat dobrych ludi.

bobricek1979
24. máj 2016

@meli8412 ďakujeme skúsime aj takou cestou ísť

meli8412
24. máj 2016

@bobricek1979 Kym budete robit testy a cakat za ten cas mozte skusat mat vlastne.

bobricek1979
24. máj 2016

@meli8412 tak veru pravdu máš

meli8412
24. máj 2016

@bobricek1979 Vela stastia 🙂 🙂 🙂

bobricek1979
24. máj 2016

@meli8412 och ďakujem veľmi pekne

1veverica
25. máj 2016

@chevron tak ze jej zelame uz len to dobre, zlym uz presla, tak teraz uz fakt iba sa tesit z drobceka 🙂

mikema
25. máj 2016

@hranoska no myslím že som dotestovala, je to jednoznačne 😍😍😍😍 ty ako dnes? Ako sa cítiš?

1veverica
25. máj 2016

@meli8412 tak ja som si fakt myslela ze to len tie prve mesiace sa tak viac chodi, a ja prve mesiace nic pohodka, a teraz fakt doslovne ako pises, z pohara vody aj tri krat idem, uz sa zo mna moj smeje, ale tak co mam robit, ked treba tak treba. Joj co by som ja zato dala byt uz v tvojom tyzdni, a o chvilocku mat malicke domka, tak v dobrom ti zavidim 🙂

dadka0110
25. máj 2016

Baby tak ja som vcera (8 den po ET) zacala spinit....dnes je toho uz dost vela....sem tam krv ....takze nam to asi nevyslo....pondelok krv ale uz sa zmierujem s tym ze tentokrat asi nic nebude 😏

1veverica
25. máj 2016

@dadka0110 ahojik, este nehadz flintu do zita, ja som tiez na zaciatku mala sem tam spinku, zatial vydrz, mozno to je len nejake precistovanie. Moja segra dokonca spinila az do 6mesiaca. viem ze to je slaba utecha, ale este pockaj

1veverica
25. máj 2016

@mikema gratulujem 🙂 vyzera to fakt super, tam by uz nemalo o com, jednoznacne tehu 🙂

mikema
25. máj 2016

@1veverica ďakujem, teraz už len vydržať do uzv 😀😀😀 nekonečných 20 dní ešte.

hranoska
25. máj 2016

@mikema ahoj moja 😘 mne este stale nic nie je,akurat ked idem spat,tak prsia tlacia..mam stale tie mini bolesti v podbrusku a to je cele 😊 snad je vsetko ok,ale co citam,tak sa babam vsetko rozbehne vacsinou 6-7tt..tak mam este cas 😉 ja este spravim posledne tri testy a koncim 😆 ty mas riadne silne tie testy!!!! Ja dnes takto:

1veverica
25. máj 2016

@mikema fuha, tak to fakt dost, ale test hovori jasne, takze pekne v klude si uz pockaj, je mi jasne ze to je strasne tolke cakanie. Ja si tiez hovorim ze uz by moholo zacat kopkat, aby som si bola istejsia ze je vsetko ok, bo teraz stale iba na poradnu cakam, kde mi urobi sono, aby som si bola ista, ze je vsetko ako ma byt. Takze presne viem co ti hlavou beha 🙂

mikema
25. máj 2016

@hranoska jej nádhera 😍😍😍 tiež už riadne koľajnice 😀 no neboj, ono sa to ešte rozbehne. A moja švagriná je v 14 tt a nemá skoro nič. Tak aj také šťastie majú niektoré. Mňa zas prsia bolia menej. A vcera na bruško bolelo až večer a tiež už nie tak strašne. čoskoro máš už krv tak aspoň budes vedieť že je všetko OK 😘
@1veverica no ja mam na stastie stále kopec na práci, tak aspoň čas uteká. Ale je pravda, že to tehotenstvo je len o čakaní 😂😂😂

blackrose
25. máj 2016

@mikema @hranoska tak krasne kolajnicky baby mate 🙂 pri @hranoska vidim dni po vklade ale prosim ta @mikema ty si kedy mala ten prvy test robeny?
Ja som dnees 8. den a negativny 😔 este malicko dufam, ale skor si myslim, ze to nevyslo

1veverica
25. máj 2016

@blackrose podla mna pockaj este take dva dni 🙂

hranoska
25. máj 2016

@mikema veru, uz ani nie tyzden 😉 ak mi spravi utz, uz by mohol aj nieco vidiet si myslim..ked bude vsetko potvrdene, budem ovela kludnejsia 🙂 hlavne sa snazim nemysliet na zle veci...skor sa zamestnavam tym, ze vymyslam ako komu oznamit, lebo povodny plan ma znacne medzery 😀

1veverica
25. máj 2016

@mikema neboj zbehne to raz dva, ked mas kopec prace tak ani na to nemas cas mysliet, ono predsa len po tom sone si budes uz uplne ista, drzim prsteky, a prajem nech ti to skoro zbehne 🙂

hranoska
25. máj 2016

@blackrose mikema je odo mna den popredu, takze ona je dnes 14DPT..este nerob zavery, nic to nemusi znamenat, moze ti pomalsie stupat hcg 😉

blackrose
25. máj 2016

@hranoska @1veverica uz by som mala najradsej ms, nech uz viem na com som, lebo toto je nervak! 😠

hranoska
25. máj 2016

@blackrose ja uz mam aj po termine ms, ale aj tak je to nervak 😀 asi to bude cele tehotensto 🙂

1veverica
25. máj 2016

@blackrose ja ti uplne verim, ale este nic nezahadzuj, pri babach hcg stupa pomalicky, a moze z toho este nieco byt, kym nemas krce a klasicke krvacanie, tak este mysli pozitivne, beries este lieky?

1veverica
25. máj 2016

@hranoska tak s takymito "recami"hned prec 🙂 Tehotenstvo si musis uzivat, sa hovori, ze ked ma mamka strach a starosti prenesie sa to na babo, takze vsetko pekne hodit za hlavu, a pozerat sa ako je vonku krasne, slniecko nas hned rozosmeje 🙂

mikema
25. máj 2016

@blackrose prvý test je 7 deň po vklade, potom 8,9,10,12 a 14.
@1veverica ďakujem, áno verím ze všetko bude super 😍
@hranoska aký bol pôvodný plán??? 😀 no ja neviem co robiť, uz sa ma každý pýta. Asi pojdem s pravdou von. Však je to moja rodina 😉

hranoska
25. máj 2016

@1veverica ved zase nemam ze cierne myslienky, ale obcas sa vyskytne obava, ze co ak..mozno keby nebolo MK, tak ma take skarede veci ani nenapadnu..ale vzdy sa hned snazim taku myslienku zahnat a hned poviem babatku, ze ho lubim 😉 myslim, ze po tej krvi to bude lepsie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre