Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobricek1979
5. jún 2016

@gabika2015 och strasne silno drzim palce daj hned vediem myslim na teba hned ma informuj posielam silu nech to je uspesne az do konca juj potichu sa teskam s tebou:-*

xxxena
5. jún 2016

@maculicek1977 Ahoj .dakujem krásne za prianie☺
Mala som po punkcii 7vajíčok, len 2boli na druhý deň zrelé a z tých dvoch sa oplodnilo len jedno. Na tretí deň mi robili Et.
Nejedla som nič specialne, len to že som sa snazila jesť čo najpravidelnejsie, spávať a aj vstavat som chodila v približne rovnakom čase. A po punkci som pila veľa čistej vody aj tri litre a k tomu každý den jeden liter ananasoveho džúsu . A lezala som,sem tam malá prechádzka, na zahrade babke pomahat, na nákupe. Inak nič výnimočné.a hlavne nikomu sme to nepovedali, takže žiadne otázky z okolia na mňa nevplyvaju.

gabika2015
5. jún 2016

dievcata, pred krvnym testom da sa pit a jest? idem az na 11. hodinu a neviem ci vydrzim bez svojej cokoladky 😀

xxxena
5. jún 2016

@gabika2015 fuuu to ti neviem ja povedať či môžeš jesť. ja keď chodím na krv tak nalačno, iba vodu pijem. ale odber robia od 7:15 do 8:30 tak to je v pohode. to prídem domov a najem sa.

maximiliana
5. jún 2016

@gabika2015 podla mna pokial nejdes priamo na cukor, alebo cholesterol, tak kludne mozes jest...neverim, ze cokolada ti ovplyvni hladinu hcg 🙂 iba ak endorfinov

gabika2015
5. jún 2016

@maximiliana 😀 dakujem

macicka52
5. jún 2016

@gabika2015 Ahoj pred odberom krvi na hcg sa môžeš napapať, jedlo jeho výšku neovplyvňuje. Držím palce, aby bolo hcg vysoké a bábätko v brušku 🙂

hranoska
6. jún 2016

Ahojte baby,tak ma konecne vysledok z krvi a je pozitivna 😊 Vo stvrtok sono,uz by daco malo byt vidiet 😉

boba245
6. jún 2016

@hranoska to je super správa , gratulujem 🙂...aj ja mám novinku. prave cestujem domov z Brna. uchytilo sa nám jedno embryjko ktorému pekne bije srdiečko 🙂. Dr. vsa povedal že embryjko je na týždeň v ktorom som menšie ako by malo byť, ale že to ešte nič neznamená. tak sa modlim nech všetko pokračuje ďalej pekne ako má a verím, že drobec to dobehne 🙂. jo a som v 6tt+6dni.

gabika2015
6. jún 2016

@macicka52 Ahoj, dobre som sa cestou najedla 😀 Vysku HCG este nepozname, zial vysledky budu az zajtra, dovtedy budem ako na ihlach. 😒

gabika2015
6. jún 2016

Ahojte, ja som dnes bola na krvi, ale vysledky budu zial az zajtra 😒 Rano som si robila test, este stale tam bola len velmi slaba ciarka, neviem ci to staci na 11. den od vkladu, uvidime. Dakujem vam za podporu a cokoladku som si dala 😀

boba245
6. jún 2016

@gabika2015 držíme ti päste 🙂

bobricek1979
6. jún 2016

@hranoska este nám tu chýba jedna tehuľka vieš tá tvoja spolubojovníčka aj jej držím prsty🙂

bobricek1979
6. jún 2016

@boba245 držím prsty🙂

hranoska
6. jún 2016

@boba245 tak to je skvele 😍 Neboj,malicke to dobehne 😉 Tesim sa s tebou a drzim palce nech to pekne ide dalej 😉

hranoska
6. jún 2016

@bobricek1979 ano, myslis @mikema .. Ona si este trosku pocka,ale hned tu potom na nas vybali fotku z utz a srdco bude uz isto bit ako zvon 😉

gabika2015
6. jún 2016

@boba245 dakujem 🙂 aj ja Tebe 🙂

bobricek1979
6. jún 2016

@hranoska
Hej hej mikema a aj boba no drzim a nech krasne tehulkujete🙂@-}--@boba245

mikema
6. jún 2016

@hranoska tak krv ti len potvrdila čo sme všetky vedeli. Super 🙂 no ja už jen týždeň čakať. Normalne sa mi to zdá málo po toľkom čakaní 😂😂😂

mikema
6. jún 2016

@bobricek1979 ďakujem za držanie palcov 😉

hranoska
7. jún 2016

@mikema a veru som mala vselijake obavy, mne stale nic nie je :O ale ten cas ozaj rychlo bezi..jak sa nam to zdalo daleko a uz je to tu ♥

krkoskova33
7. jún 2016

@hranoska dievčence moc gratulujem a držím palušky by ste to dotiahli do krásneho konca 🙂

misenaf
7. jún 2016

Ahojte dievčatá. Nezostal Vám náhodou Gonal? Prosím píšte IP. ďakujem

gabika2015
7. jún 2016

tak baby, podarilo sa to 🙂 Prave mi potvrdili, ze som tehotna, na 11. den po KET bol HCG 207 🙂 Este stale tomu nedokazem uverit po tolkych rokoch snazenia a trapenia, na 5. pokus nam to vyslo 🙂 Dufam, ze uz vsetko bude OK. Vsetkym snazilkam zo srdca prajem, aby to tiez mohli zazit a uz nemuseli dlho cakat!!! Velmi pekne Vam vsetkym dakujem za podporu, brutalne ste mi pomohli!!! Keby ste neboli, uz by som lezala v cvokarni, ste fantasticke!!! 🙂

krkoskova33
7. jún 2016

@gabika2015 JEEEEJ z celého srdca gratulujem a držím paluchy by to už len sama radosť bola 🙂

gabika2015
7. jún 2016

@krkoskova33 velmi pekne Ti dakujem 🙂 Ver mi, ze aj Ty sa dockas. Mne to ked vravievali, neverila som nikomu, ale predsalen mali pravdu. Vzdy som myslela na to, ze ked sa to podarilo tej 70 rocnej Indke, tak to musi vyjst aj mne 🙂 Musis byt vytrvala a urcite sa Ti to podari, velmi Ti budem drzat prsty!!!

krkoskova33
7. jún 2016

@gabika2015 moc dakujem Gabrielka, veľmi tieto povzbudenia pomáhaju, poznám Vás len chvilku ale viete človeka správne nakopnúť by s rozumom prečkal toto trápenie, ta 70 ročná Indka ma pobavila 😀

bebe133
7. jún 2016

@gabika2015 velmi ti gratulujem lebo na piaty krat, to je klobuk dole. Ja som tiez po styroch neuspesnych vkladoch a jedno prirodzene tehu tiez nebolo uspesne, tak si viem predstavit tu radost ze po tolkom cakani a dufani sa sen naozaj stal skutocnostou. Ja uz som si tiez co to preskakala a tiez nebudem uz tomu ani verit, ked sa to podari ale ked vidim ze sa to stale da, tak to ma doplna a nabija nadejou. Prajem ti krasne tehulkovanie 🙂, uzivaj kazducky den :-*

liu
7. jún 2016

@gabika2015 gratulujem z celého srdiečka, veľmi som Ti držala palčeky 🙂

ssegra
7. jún 2016

@hranoska gratulujem k pozitivnej krvi...nemas vobec ziadne priznaky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre