Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miskab
3. sep 2016

Babulky prosim Vas pozerala som si v elektronickej poste ze mam schvalenu ziadost a lieky tam mam napisane tieto prosim vas kolko budem za ne platit ?
DIPHERELINE 0,1 mg, plv iol 7x0,1 mg + sol.
FOSTIMON HP 75 UT, plv iol 10x75 UT+solv.
MENOPUR, plv iol 10 amp+ solv.

denidi
3. sep 2016

@miskab fostimon stojí okolo 125 eur,ale ak ides cez poisťovňu,tak sa dopláca asi 35€, zvyšné neviem,lebo som mala inú stimulku

miskab
3. sep 2016

@denidi a to mam lieky zo vsetkeho jedno balenie vsak?

denidi
3. sep 2016

@miskab to neviem,ale tam by malo byť aj množstvo uvedené..Ja som stimulovali gonalom to som mala 2 perá,orgalutran,to bolo 10 kusov a fostimon jedna krabica v ktorej je 10 kusov,v yslo nás to 400€...ale gonal je dosť drahý.
Keď som pozerala za dipheteline sa dopláca okolo 1,65 za kus a menopur asi 66€ za kus,uz len zistiť koľko máš z každého kusov a vieš približnú cenu

nony6
4. sep 2016

@lenca9219 gratulujem, držím palce, nech všetko dobre dopadne.

lenca9219
4. sep 2016

@nony6 ďakujem v piatok pôjdem na krv tak som zvedavá ako to dopadne všetko 🙂

sonulienka13
5. sep 2016

Takze dnes vysledky s genetiky na jednotku!!!! Len vrodená Trombofilia. Ktorá neovplyvňuje počatie. Inac vsetko v poriadku.Takze je to len v tej imunologii a v tých pozitivitach protilátok voči ovariam.tak hadam Prednison zaberie ako ma emoticon Šťastná som baby!!!!! Juuuj emoticon v stredu do GF s výsledkami a ak sa nezadari prirodzene tak v novembri KET 😘😘😍😍✊✊✊✊🍀🍀

1veverica
5. sep 2016

@sonulienka13 drzim palceky, aby vyslo prirodzene 🙂 🙂 🙂

sonulienka13
5. sep 2016

@1veverica Dakujeem a silno dufam aj ja 🙂

baby24
5. sep 2016

@sonulienka13 ahoj super tesim sa s tebou určite aj všetky ostatné snazilky viem aky je to pocit mat super spravy kolko si cakala na vysledky z genetiky... Aj si platila nieco??

sonulienka13
5. sep 2016

@baby24 na vyšetrenie som bola 5.8 a dnes vysledky.objednali ma hned.a neplatila som ani cent 🙂

loriana
5. sep 2016

@espritka29 fuu, no to ma mrzí, že si sa takto natrápila! my sa máme super, ja som mala občasné špinenie, ale nič vážne a na kontrolu idem až o dva týždne, to už by sme mali byť 12.tt a tam sa aj robí také väčšie sono, či je všetko ok, tak sa neviem dočkať! mne býva iba zle, ale nevraciam, čo je čudné, lebo pri prvom tehu som vracala veľa! aj mne už vidieť bruško, hlavne, keď sa najem, už to na mne aj zbadala jedna známa, no čo narobím... dúfam len, že nám všetko dobre dopadne! držím palce!!! priebežne napíš čo nové 🙂

smoulinka13
5. sep 2016

Ahojte idem si po radu aj sem.nemate nahodou skusenost s ketom a kojenim? Dakujeem

baby24
5. sep 2016

@sonulienka13 aha super dakujem nam povedali 3 mesiace....

empathia
6. sep 2016

Ahojte dievčence. Dnes som 6dpt dvoch 5dnovych blastocyst , vcera som mala nenormalne krce, dnes uz nic necitim ani prsia nebolia, testik bol negativny, skusim este za 2dni testík

bobricek1979
6. sep 2016

@sonulienka13 teším sa s tebou ja čakám na tú imuno na testy sme boli 30.8este manzel musi ist na jeden test a mna caka este hematologia a pockame na vysledky a podla toho sa uvidí.Drz prsty a tebe drzím nech sato podarí spontanne nevidím dovod😉myslím najeba.pa

ssegra
6. sep 2016

Baby v telke davali ze stahuju z trhu prednison ci ako sa to pise a tusim tu niektore spominali ze ho uzivaju tak si skontrolujte sarzu a vraj sa naju vratit do lekarne

leelloo
12. sep 2016

Ahojte, chcem sa spytat, ci sa vam niektorej stalo, ze vam neprežili embrya rozmrazenie? Ja som mala zmrazené 2 blastocysty, ale v den vkladu mi volali, ze do rana neprežili rozmrazenie a den predtym boli este v pohode. Na konzultaciu idem az o 3 tyzdne, ale stale nechapem preco. Mate s tym niekto skusenost?

bella1303
12. sep 2016

@leelloo ajoj mne rozmrazovali dve a s toho jedno neprezilo.ale nevysvetlili preco.mozno bolo slabe

evkafi
12. sep 2016

Ahojte. Nepotrebuje niekto Utrogestan? Mam skoro cele balenie, resp 2tbl chybaju.

cmudlo
13. sep 2016

Mali ste niektorá macmiror počas stimulky? Som 5 DC a z vyteru mi niečo zistili...len neviem, či môžem počas stimulky...či to niečo neovplyvní..

maculicek1977
13. sep 2016

@sonulienka13 ajoj prosím ťa a kde si bola na genetiku v MT? Chcem sa aj ja objednať toto som našla....ĎAKUJEM

sonulienka13
13. sep 2016

@maculicek1977 Ahooj.v Trnave. Na druzbe u Mudr Labancova sa vola sa mi zdá 🙂 nemam papiere pri sebe 🙂

loriana
14. sep 2016

Ahojte dievcata, nema niektora z vas navyse jedine balenie utrogestanu? Moj gynekolog ma prave dovolenku a centrum mam daleko a potrebujem uz iba prave posledne balenie a aj to necele, niekto z okolia PN, prip aj BA? dakujem.

loriana
14. sep 2016

@evkafi evka prave citam tvoj prispevok, ja by som potrebovala necele balenie a odkial si prosim?

ssegra
14. sep 2016

@loriana zajdi do lekarne ze potrebujes liek a tvoj lekar ma dovolenku..mali by ti ho dat s tym ze prinesies recept dodatocne

dancura
14. sep 2016

@loriana aj ja mam, ak by si potrebovala. Zajtra cestujeme smer z BA do Terchovej po dialnici. Ak by ti to pomohlo, mohli by sme sa niekde na pumpe stretnut. Kludne mi napis do IP

nisa_666
20. sep 2016

Babule, dnes 6dpt a rano som spinila. Dufam, ze to bolo inplantacne krvacanie. Zajtra spravim test. Krv az pondelok

illinka
20. sep 2016

@nisa_666 drzim moooc palce nech ti to konecne vyjde

baby24
20. sep 2016

@nisa_666 drzim palceky moja...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre