Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

danutta
31. máj 2011

Ahojte,neostal Vam niektorej nejaky Menopur.Velmi by ste mi tym pomohli.Ak piste do IP.Velmi pekne dakujem.

boncusik
31. máj 2011

gabinkaa tak si to to blíži, držím palce ako sa citis? 😅

annamary27
31. máj 2011

@gabinkaa ahoj,nech je šťastná sobota,držím palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elise
1. jún 2011

včera môj prvý test hcg 66 a som tehotná druhý test v pondelok, dufam že to potvrdí, to čakanie je najhoršie a trvá to dlhšie ako pichanie😀

chmurkaxy
1. jún 2011

Ahojte baby, chcem sa spytat, ci ste niektora po ET krvacali. Som 8. den po ET po predlzenej kultivacii a uz vcera som spinila. Dnes je tu aj krv, zatial nie nejak masivne, ale predsa len je. Mam vobec zivit nejaku nadej, ze v piatok na 10.-ty den mi nieco zistia? Vcera mi na pohotovosti robili krvny test a hodnota bola 2,41 na 7. den po embryotransfere.

danielkabn
1. jún 2011

ahoj @chmurkaxy,ja som začala špiniť 10 deň po ET,ale na kontrole 13 deň som mala myslím vyše 10 hcg,ale aj tak mi maličké odišlo,nepomohol ani utrogestan ani duphaston,a to som iba ležala,vlastne od prvého dňa po ET.
Tiež som mala PK a vkladali mi piaty deň expandovanú blastocystu.Na kontrolu by si mala ísť 14 deň,nie tak skoro,je možné,že dopadneš lepšie,ako ja..nekázali ti zvýšiť utrogestan na 3x 2 tbl?Držím palčeky 😉 😉

boncusik
1. jún 2011

chrumkaxy kolto ti vkladali embrý? je možné že jedno odišlo, ale aj ja som som špinila a mam teraz 1,5 pol ročného chalaniska 😀

chmurkaxy
1. jún 2011

danielkabn a boncusik, vkladali mi 2 embyja, ale neviem, zacinam byt nejaka skepticka. Od zaciatku beriem Utrogestan 3x2 tabletky, takze uz v podstate ani nie je co zvysit. Ked som bola na pohotovosti, lekar mi povedal, ze do pol vlozky denne krvi je to ok, ale zda sa mi to prehnane. Asi predsa len budem musiet pockat na ten piatok a akekolvek zvysenie oproti tym 2,41 jednotkam vcera bude uspech. Ale podla mna krvacam viac ako by som mala, takze mozno len prisla menstruacia :( ach jaj, ja viem, ze to vsetko za to babatko stoji, len zacinam byt unavena z tolkych hormonov, uz by som strasne chcela drzat v naruci vysledok 🙂

boncusik
1. jún 2011

chrumkaxy daj tomu ešte šancu do piatka e neboj aj ty budeš mamina 😀

gabinkaa
2. jún 2011

@annamary27 ďakujem, len neviem či pomôžu, mám už nejaké divné pocity.... ☹

boncusik
2. jún 2011

holky ja som dne 9.den čakania po kET a takúúúúúúúúú máááááááááám nervozitu 😝

makovicka53
2. jún 2011

@mabumi ahoj moja dnes mi KETko zrusili koli nizkej sliznici...cize o mesiac z vyssou davkou skusime ☹ a ty sa mi mas ako?

mabumi
2. jún 2011

@makovicka53 to mi je luto ☹ . ale lepsie to zrusit ako vyplytvat jednu moznost. buduci mesiac sa to podari 😉 .

ja sa nemam o nic lepsie ☹ . vcera som bola podpisovat novu ziadost. uz som bola taka spokojna. naplanovala som si pekne leto (stavba - praca, oddych, mozno nejaka mala dovolenka a HLAVNE ziadne lieky a lekari 😎 ) a na jesen znova do boja. ale sok nastal ked mi urobili sono a nasli tam zuriacu endometriozu (popri PCO). musim ist cim skôr na operaciu ☹ ☹ ☹ . a cele leto je v prdeli. bojim sa ze pridem o vajecnik a nevedno kde to este najdu ☹ . takze tak, neveselo. ale vydrzime vsetko 😖

renattka24
2. jún 2011

@mabumi To ti teda mali co najst.Ja mam endometriozu.A mala som ju vsade( na maternici, vajecnikoch a aj na mocovom mechury) ale neboj ked ti to beru vsetko bude to lepsie.Chvilku bude trvat kym sa zotavis ale lepsie bude ak sa das uplne do poriadku a potom pojdes do toho.Ale ved ziadost sa Ti zatial moze schvalovat,nie?Tak drzim paste nech Ti vsetko dobre dopadne.A mysli pozitivne.Vysledok bude stat za to 😉

mabumi
2. jún 2011

@renattka24 len ked ja som uz bola na takejto operacii. ocividne nepomohla na dlho ☹. a este mam aj to PCO. aj oni povedali, ze to je skôr rarita aby mal niekto oboje 😠 . kazde samo o sebe je problem. aj to cakanie na ziadost som si predstavovala trochu prijemnejsie 😖
ale nevadi. zvladneme vsetko, len aby ten vysledok stal za to, hned by som na vsetko zle zabudla 😵
ty sa mas ako?

renattka24
2. jún 2011

@mabumi No ja ked som bola na operacii tak za 4 mesiace sa endometrioza vratila,chceli ma zasa rezat ale ja som nedovolila......No a co je presne to PCO?Tiez musis mat vsetko 😀 Ale neboj co nevidiet budes v naruci drzat vysledok Tvojho dlheho bojovania.A uz chodis aj do prace?si hovorila ze to tam je na nic.
Ja sa mam tak dobre,az na migreny.Minuly tyzden som mala 2 dni a spala som tak ze som mala hlavu medzi dvomi vankusmi.....no hruza.Ale inak sa to da.Aj vies kedy by si mala ist na operaciu?

mabumi
2. jún 2011

@renattka24 este neviem, povedali ze cim skôr. ale neviem, ci nebudem cakat na dalsiu mrchu, lebo minule to tak bolo, ale to asi kvôli PCO lebo pôvodny ucel operacie bol drilling. az tam zistili ze mam aj endometriozu. ja by som tiez najradsej nesla, ale sa bojim ze mi to rozozerie organy. ty si sa nebala?
veru najlepsi liek je tehotenstvo 😵 . no a PCO - to sa ti tvori vela drobnych folikulov, ktore nedorastu, ale stvrdnu a vytvoria ti taku skrupinu ako z porcelanu. preto sa niekedy tomu povie aj porcelanove vajecniky 😠 . drilling je to, ze ten "porcelan" odbijaju aby uvolnili vajecnik aby mohol lepsie fungovat. takze zas mi idu robit aj to. len neviem ako budu fungovat ked su obetonovane a este aj zozierane endocystami ☹ ☹ ☹

boncusik
2. jún 2011

holky čo ste na čakačke ako saa máte 😝

boncusik
2. jún 2011

@chmurkaxy ako sa máš držím place na zajtrajšok 😉

makovicka53
3. jún 2011

@mabumi moja to ma moc mrzi vidis to a verim tomu ze to sposobili tie lieky a hormony co stale berieme...sakra praca...drzim silno palceky 😵

ykenan
3. jún 2011

dnes som bola na krv bola pozitivna 22.
Ktora mate skusenosti neviem ci je to dobre

silvinnka
3. jún 2011

dnes som volala do poistovne,mam konecne schvaleny vykon na druhe ivf. lieky budem mat schvalene buduci tyzden,takze to vyzera tak ,ze 16.6 ked dojde menzes ma mozu hned zacat pekne pripravovat na ivf..... 😎 😎 😎

gabinkaa
3. jún 2011

@boncusik ahoj moja, tak ja už mám testík dnes ráno za sebou, včera ma chytala depka, lebo prišli mrchovské bolesti, že už je to zasa v keli a si predstav mám tam dve //, som nevedela, že či sa mi to sníva alebo nie, Ty ako už si robila testík?

renka1801
3. jún 2011

Ahojte blahoželam žienkam čo majú pozitívne testíky. 🙂

annamary27
3. jún 2011

@gabinkaa ahoj,gratulujem 😉 😉 😉 😉

annamary27
3. jún 2011

@ykenan ahoj,pozitívne 22 je dobré a hlavne,aby ti hcg pri dalšej kontrole pekne stuplo 😉 😉 😉 držím palce 😵

gabinkaa
3. jún 2011

@annamary27 ďakujem veľmi pekne 😵 😵 😵 vy ako pokračujete?

annamary27
3. jún 2011

@gabinkaa ja idem vo štvrtok k liečitelovi,už tretíkrát na kontrolku.....pak sem zavesím ,že čo je nové,ked budem mať už niečo stopro isté 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabinkaa
3. jún 2011

@annamary27 tak nech všetko dobre vyjde........budete tam dlho chodiť ........ tak nech pekne liečiteľ dobre pomôže, aby si pripísal úspešný bodík 😉 😉 😉

mabumi
4. jún 2011

@makovicka53 aj ja mam silne podozrenie na lieky 😒

@silvinnka super sprava, budem drzat prstiky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre