Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bakosko
8. mar 2009

ja som platila 332eu za tabletky a 554eu za pracu

majka2309
8. mar 2009

majkabb....tak ti drzim prsty nech sa poriadne uhniezdia....ja som tiez po treansfery chodila do prace a podarilo sa🙂

mayka
8. mar 2009

ahoj majkabb, tak to budeme narovnako rodit ak sa podari. 😀 😀 😀 inak aj ja pojdem do prace ale az od stredy.

majka2309
8. mar 2009

ahoj mayka...tak sme sa tu zisli vsetky majky🙂...takze aj ty si uz tehulka???🙂

majkabb
8. mar 2009

snad nam to vyjde ,,ja myslim ,ze to nema cenu zostat doma ,, 😵 😵 😵 Majka2309 aj ja som z MI 😵 😵 😵 ,tak zdravim Michalovcanku....

majkabb
8. mar 2009

Mayka ....ved aj ja od stredy ,,este tie 2 dni nejak vydrzim ,,drzim palce,,vyjde nam to ,,neboj.... 😵 😵 😵

elisa7
8. mar 2009

Ahojte cakatelky, velmi vam vsetkym drzim palce 🙂
majka 2309, ako sa mas, tehula? uz pribudli nejake tehotenske priznaky?

majkabb
9. mar 2009

ahoj ,,mam dnes nejaky problem ,nemozem ist na WC ,,mavate aj vy s tym problemi ,,je to este len 3 den od ET ,,tak som si myslela ,ze by som nemala este mat ziadne problemy...... ☹ ☹ ☹

majka2309
9. mar 2009

majkabb......jeeeej huraaaa dalsia michalovcanka?...super🙂...zdravim ta🙂

majka2309
9. mar 2009

elisa....tak ako sa to vezme...vadia mi urcite vone🙂ci pachy🙂

majkabb
9. mar 2009

ahoj sice z MI ale momentalne v UK ..mali si aj ty nejake bolesti?????? ☹

majka2309
9. mar 2009

majkabb....ja mam stle bolesti ako pred M...bolia ma prsia a krize☹

majkabb
9. mar 2009

no krize neuveritelne a brucho ako ked sa nemozes ist na zachos alebo si prd... ☹ len mi je to cudne uz to zacina 3 dni po transfere 🤐

majka2309
9. mar 2009

ja mam tiez pocit nafuknuteho brucha☹...a kedy mas ist na krv???..budes si robit aj test???

majkabb
9. mar 2009

no v UK sa nechodi na krv ,,tu si mam normalne urobit test 20.3 a potom im zavolat a oni ma o 3 tyzdne objednaju na ultrazvuk

majka2309
9. mar 2009

jaaaj aha....ja som bola na krv 2.3. a na ultrazvuk idem az o 3 tyzdne..takze okolo 23.3.....ale je to priserne daleko este..☹

majkabb
9. mar 2009

ale to uz vydrzis ked uz si tolko vydrzala....musime mysliet pozitivne..... 😉

majka2309
9. mar 2009

ved ano....snazim sa...snad to bude dobre....idem ja lebo letim na nocnu...potom sa este ozvem...a ty pekne oddychuj🙂

majkabb
9. mar 2009

ok papa 😵 😵 😵

majka2309
9. mar 2009

paaa: 😵

mayka
10. mar 2009

Zdravim vsetky Majky a ostnatne cakatelky. 😉
Tak co baby ako sa citite, Kedy budete testovat?
Ja mam ist na krvicku az buduci utorok tak dovtedy neviem ako to vydrzim ale budem musiet. Sem tam ma boli podbrusko akokeby pred mrchou a aj krce som mala dnes trosku a tahalo ma to tam vsetko tak dufam ze to bude ok. A ze to neznamena nic zle.
Tak a teraz sa pochvalte vy. 🙂

majkabb
10. mar 2009

ahoj Majka ..ty to budes vediet skor ,ja mam test az v piatok 😵 sand to vydrzim a nebude testovat skor 🤐 ,,ja som na tom blbo ,dnes som bola na klinike ,pretoze od vcera mam neuveritelne bolesti ,,tak mam OHSS 1 vajecnik mam 6cm a druhy okolo 9cm.. ,,ale nemam panikarit ,,ze vraj to je aj dobre znamenie 😒 no ale tie bolsti ,,celu noc som nespala a presedela v kresle 😅

bonsai
10. mar 2009

ahojte dievčatá..ja som zatiaľ čakateľka na KET..teda transfer..mám ho v piatok 13. ake Ván držím palčeky, aby ste krvne testíky mali pozitívne.. 😉

majkabb
10. mar 2009

to je dobry datum ,,budem drzat prstiky 😵 😵 😵

bonsai
10. mar 2009

majkabb ďakujem..či je dobrý neviem..ale ak sa zadarí..normálne začnem veriť na piatky 13..... a ako sa ináč cítiš..teraz už lepšie..koľký dník po prenose si?

majkabb
10. mar 2009

ja ani neviem ,,uz som 2 den v bolestiach 😝 sem tam to prejde a potom sa to objavi zase ,,som 4 de po transfere....uvidime do zajtra a vo stvrtok idem zase na ultrazvuk 😵

elisa7
10. mar 2009

majkabb,OHSS po transfere je naozaj dobre znamenie, aj u mna to tak bolo....aj ked tie bolesti su naozaj priserne.drzim palce

janula13
10. mar 2009

majkabb, viem ze ta to boli, ale vraj ohss napomaha uhniezdeniu, vraj zvysuje sance, tak dufam ze aj ked to nie je prijemne, efekt prijemny bude 😉
mayka a ty ako tehulka?ja uz cakam na tvoj utz, kolko ich tam najdu 😀 bolesti su normalne, precitaj si bolesti v tehotenstve...ale keby mas pochybnosti chod k lekarovi, ja ked som sa na to lekarky pytala, tak mi povedala, ze este len ma vsetko bude boliet a pichat a tahat...a fakt cele tehu nejake bolesti mam, ale zatial vyzera ze vsetko je ok, tak neboj, bude to tak aj u teba, drzim palce..
a ako elisa?

majkabb
10. mar 2009

dakujem ,,snad to je pravda a je to dobre znamenie... 😉 co vsetko nevydrzime pre miminecko 😵 😵 😵

mayka
10. mar 2009

inak babulky aj mna dnes veeelmi boleli vajecniky.

janulka, dakujem za opytanie. To vies zo vsetkeho najhorise je to cakanie na test a otaznik v ociach ci to vyjde alebo nie. 😒
Ale snazim sa normalne fungovat. Mam pocit ze doobedy mavam bolesti podbrusko a vajecniky ale poobede ako keby sa nic nedialo.
Dnes som uz aj poupratovala lebo inak by som sa z toho lenosenia asi scvokla. Ale od zajtra idem do prace tak mi to bude ubiehat rychlejsie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre