Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
16. aug 2010

@ondre testy nie su moc spolahlivé.Ja som mala v krvi hcg 25 a test s citlivosťou 10 mi nič neukázal.

brita
16. aug 2010

@ondre Moja, ja prave pre toto nechcem testovat, zatial ma to nastastie ani nepokusa. Tie mocove testy sa predsa nemozu rovnat testu z krvicky.Ak mas nizke HCG, nezachytia to ani najcitlivejsie mocove testy. Tak pekne vydrzkaj. Ja viem, je to hrozne tazke a su to strasne stresy. Ved aj mna to caka, ked budem cakat, resp. telefonovat na vysledky krvi, to bude psycho. 😀

demizon
16. aug 2010

Ondre, ja som po 9. dňoch od KETu mala slubulinkú čiaročku ale po 11.dňoch nič...až potom krv ukázala hodnotu HCG ale aj tak musím vo štvrtok na ďaľší test HCG aby sa 100 percentne potvrdilo tehu...Po tejto skúsenosti už nikdy nebudem skúšať testy lebo prínášajú falošné beznádeje...

demizon
16. aug 2010

oprava : prinášajú aj falošné beznádeje...

annamary27
16. aug 2010

@demizon moje slová,ja pri ďaľšom IVF budem testovať až pri potvrdení vysokého HCG v krvi,len aby som už aj ja videla 2čiaročky,Držím Ti palce,aby si štvrtok mala dobré výsledky,tfuj-tfuj. 😉 😉 😉

vevericka80
16. aug 2010

@demizon chces povedat, ze test po 11.dni bol snehobiely a krv bola pozitivna?

demizon
16. aug 2010

@vevericka80 test bol na 11.deň negatívny a krv na 14.deň po KET pozitívna...

demizon
16. aug 2010

@annamary27 treba veriť a dočkáš sa...test už nikdy lebo potom ako nám vyšiel negatívny sme boli s mng dosť mimo ale po telefonáte do CAR sme plakali radosťou...pekne spolu a na ulici 🙂

vevericka80
16. aug 2010

@demizon dodala si mi teraz novu nadej, silu....blahozelam ti......ja som dnes 10.den po KET a test bol snehobiely, ale pocity su ine ako pri predchadzajucich vkladoch, tak som dufala, ze to uz konecne vyslo...uvidime

annamary27
16. aug 2010

@demizon aj ja som mala 4testy negatívne,2 dni som krvácala a 2krvné testy som mala pozitívne hcg,síce som bola radšej nohami na zemi,ale domáce testy ma sklamali svojou spolahlivosťou.

demizon
16. aug 2010

rado sa stalo @vevericka80, ja som mala po KET tiež úplne iné pocity ako po neuspešnom prvom ET... 🙂 myslím, že to žena cíti či je tehu alebo nie...držím palce

zuzana36
16. aug 2010

tak dievcata, som spat od lekarky, na sone nic nebolo, ale maternica je vysoka na 2cm. aspon tak som rozumela. zobrala mi krv a mam si zajtra na obed zavolat. test uz 3 mi vcera tehu ukazal a dufala som, ze to aspon trochu bude vidiet

annamary27
16. aug 2010

@zuzana36 dúfam,že ti zajtra povedia len a len dobré výsledky 😉 😉 😉

zuzana36
16. aug 2010

dakujem, uz aby to bolo

ondre
16. aug 2010

Ahojte baby. Mate pravdu ze nadej zomiera posledna. musime byt silne a verit. mne dochtor povedal ze test je dost citlivy a ze by to malo byt vydiet ako prve , tak som to brala ako samozrejme, ze testy su aspon na 90 percent presne ako krv.no keby som sa kazdy den testovala tak by som sa asi ocitla na psycho.

renka77
17. aug 2010

demizon-ahoj citam ze si po KET,prosim ta brala si aj ty ethinylestradiol,ci tak nejako 😉 ako si sa citila,ked si ho uzivala,mna dost vela pobolieva podbrusko a neviem ci to tak ma byt,alebo to je ina pricina bolesti 😒

dany79
17. aug 2010

ahojte dievcata. mozem sa k vam pridat? ja sice este po KET nemam, ale v stredu mi budu rozmrazovat mraziacika a vo stvrtok nas caka KET. som nervna, lebo nevie, ci sa drobec preberie k zivotu. mame iba jedneho

dany79
17. aug 2010

@renka77 Ja tiez beriem Ethinystradiol a tiez mi bolo zo zaciatku z neho blivno, ale nejako si uz telo nan zvyklo a uz je vsetko OK. Podbrusko ma z neho bolelo asi 3 dnia tiez to preslo 🙂

renka77
17. aug 2010

@dany79 ahoj ja idem v piatok na sono a na pohovor s embriol.mame 2 mrazaciky tak uvidime,dakujem za info,budem drzat palceky,aby bol k svetu mrazacik 😉 my pojdeme asi buduci tyzden na KET podla toho co povedia v piatok 😒

dany79
17. aug 2010

@renka77 a kam chodite? Do akeho centra? Budem drzat palceky, aby Vam to vyslo 😉

renka77
17. aug 2010

@dany79 diky moc,chodime do heliosu v MT a ty?

dany79
17. aug 2010

@renka77 My tiez. A ako dlho sa uz snazite? A kde je u Vas problem? Teda ak nejaky nasli, lebo u nas nie..co je este horsie, lebo nevedia, co maju liecit...ja uz zacinam mat pocit, ze je to mojou psychikou... 😒

renka77
17. aug 2010

@dany79 my sme zacali v juni,problem ma moj muz,nema ziadne spermie ☹ takze mame darovane 😵 ale ktovie ci aj ja nemam nejaky problem ked ET nevyslo,nechapem tomu

dany79
17. aug 2010

@renka77 ET nevyslo ani nam. Asi sa to stava casto, ale nezufaj, KET sa urcite vydari 😉 Vies co, ja som bola taka vystresovana, ci sa nam podari vobec nejake embrijka vykuzlit a ci budu mat vobec co transferovat, ze by som sa aj cudovala, keby sa drobec zahniezdil a ja by som bola tehotna. Ja sa bola jak uzlicek nervou...a tiez po transfere. Takze KET uz budem brat s rezervou 🙂 Aby som si sama sebe neskodila 🙂

renka77
17. aug 2010

@dany79 s tou rezervou mas pravdu,ja som tiez povedala,ze teraz to budem vnimat inak 🙂 tak drziiiim palce a mozno sa aj stretneme 😉 a daj vediet ako ste dopadli ok?

dany79
17. aug 2010

@renka77 jasnacka, dam vediet 🙂 Aj ty daj vediet, ako to u vas prebieha 🙂 A das si vlozit obe embrijka, ak sa ich podari obe priviezt k zivotu? Alebo radsej iba jedno?

renka77
17. aug 2010

@dany79 neviem kolko si dame,v piatok nam povie embriol.v akom su stave,ale ak povie 2 tak dame obidva 🙂 samozrejme to bude zase dilema ci neni lepsie este 1 nechat v rezerve,uvidime potom budeme rozmyslat 🙂

dany79
17. aug 2010

@renka77 Nam povedali, ze v stredu poobede ho zacnu rozmrazovat a vo stvrtok rano si mame zavolat v akom je stave a potom nam povedia o kolkej vo stvrtok mame prist na transfer...niekedy medzi 10tou a 11tou hodinou. Oni vacsinou chcu, aby sa transferovalo iba jedno, ale samozrejme, ze to vsetko zavisi od danej situacie. BTW: ako to chodi so spermiami od darcu? Vy ho poznate, alebo je anonymny? A keby ste mali niekoho, kto je ochotny Vam darovat spermie, je take nieco mozne?

renka77
17. aug 2010

@dany79 ten darca je samozrejme anonymny,vieme len jeho vysku ,farbu oci a vlasov a krvnu skupinu,nad tym som nerozmyslala ze niekto znamy by sa podujal darovat,to neni zly napad,ale aj tak to musi prejst cez nich, oni musia tie spermie spracovat a vybrat len tie najsilnejsie, tych darcov je velmi malo,nemali sme nejako vela k dispozicii,lebo tam ti nesedi bud farba oci a inde zase je ,ale nesedi KS,neni to bohvieco,my sme sa rozhodli pre jedneho,ale po muzovom zakroku sme to este zmenili,muz bol na TESE odoberali mu vzorky so semennikov v ten isty den co mne odoberali vajicka

dany79
17. aug 2010

@renka77 no a ake boli vysledky? Nemal ani jednu spermiu? A povedali Vam, ci sa to da nejako liecit? Alebo je to stav trvaly? Mas chapaveho manzela, ked pristupil na to, ze budete mat dieta od ineho darcu. Je to asi nieco podobne, ako si dieta adoptovat. A o tom moj manzel viac menej nechce ani pocut 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre