Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

timmka
28. jan 2012

@brita ja viem , ale rozpravala som sa z embryologom a tak mi povedal, nedokazem im a zbytocne sa rozculujem, aj mna to napadlo, ze tam nie je nieco v poriadku, ale teraz to necham tak,aj tak nepochodim 😠

timmka
28. jan 2012

@nelinka777 to vazne??? a netestila si? testik by ukazal, nechces skusit?

brita
28. jan 2012

@timmka Timmka, to je klamstvo. Ved ked zamrazia 11, tak to ci, preziju, sa zisti az pri rozmrazovani. Ved ti nerozmrazovali 8 embryii, nie? Ci ano?Ja tomu nerozumiem. Je mi to luto kvoli tebe. 😒

brita
28. jan 2012

@timmka Jasne, prepac, nechcem ta rozculovat, ale nepaci sa mi to. 😒 Prosim ta a kam chodis, do ktoreho CAR?

nelinka777
28. jan 2012

@timmka zlatik ja testujem kazdy den .... a stale negativne .... 😢

timmka
28. jan 2012

@nelinka777 to vazne? a mala si PK? zalezi ake testy mas, mne mamatest ukazal na 8 den ducha a rapidclear na 11 nic a mama test krasnu ciarku, mozno je skoro

nelinka777
28. jan 2012

no mala som PK 6.den po OPU a robila som si woman secret baby a tiez mamatest a ani len minidusok ☹

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timmka
28. jan 2012

@nelinka777 no neviem moja, ale drzim palceky 😉

timmka
28. jan 2012

@bettypo zo 17 oocytov oplodnene 12, jedno vlozene, zvysne zmrazene, tak to je presne napisane
neviem, mozno neprezili ozaj PK, ale ked som sa pytala dr, ze kolko mam zmrazene tak mi povedal, ze embry boli zmrazene vo vysokom stadiu, len embryolog mi povedal presny pocet pri vklade na ket, nahodne som ho stretla ked sa isiel vycikat, ale uz too ozaj nechcem riesit, serem na to, verim ze bude vsetko ok a ostanem teraz tehula 😉

timmka
28. jan 2012

@bettypo este som zabudla povedat, nepovedala som ze boli vsetky 11 super kvalitne, neverim ze vsetky, ale viem , ze mrazia len kvalitne

michelitta
28. jan 2012

@loriana ahoj,no ano, povedali ze na 14 den,tak som nevedela ze ktory den sa to teda rata,ci sa rata aj ten KET,alebo nie 🙂 lebo po ET som nestihla ani 10 den a uz som dostala mnzs. :( a ten moj mnstr cyklus ma aj tak 29 dni,ked sa to rata s prvym dnom,nech si hovoria doktori co chcu 🙂))) penke tehulovanie prajem 🙂 nebolo Ti zle prve tri mesiace? a citila si aj nieco speci ked si cakala na vysledok?🙂

michelitta
28. jan 2012

@timmka moja mna by asi najviac nasralo,ze Ti zmrazili 3 dokopy,to co je??! akoze keby si chcela len jedn,tak nemas pravo,respektive dalsie dve hodia do kosa?to je vrchol!! a pytali sa Ta vobec predtym,ze ci ich mozu spolu zamrazit?

michelitta
28. jan 2012

@bettypo ahooojj 🙂 ''co si aj po?'' ja som nepochopila 🙂 si na cakacke? tak sa drz moja!!!

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bettypo
28. jan 2012

@timmka jasne že teraz budeš tehula 😉

timmka
28. jan 2012

@bettypo mas moj obdiv, si silna osobnost 😉 😉 😉 ja uz teraz nevladzem ☹ drzim palce, nech to teraz vyjde 😉

sycyla
28. jan 2012

@deinad no super, tak len pekne papaj, nech ti to vyjde...
🙂

michelitta
28. jan 2012

@bettypo tak to si velka bojovnica,naozaj!!a ako sa citis?vsetko v pohode zatial?
my sme boli v Blave u notara a kocka tam vravela,ze boli 11 krat a ze nakoniec si adoptovali..a ze jej dalsia kamoska tiez bola nejaky 7 krat a podarilo sa..ja neviem,do kedy to budem zvladat ja..ja si asi adoptujem styroch psov 🙂
drzim Ti palce!!!si fakt silna!!

gombicka
28. jan 2012

zienky, som 10 den po ET a zacala som krvcat ... :( :( :(

jajka1980
29. jan 2012

@gombicka Ahoj..a je to normálne krvácanie alebo iba špinenie?

84matulik
29. jan 2012

@chmurkaxy no my 26.6. 2010 teraz máme termín 28.6. tak uvidíme...hih....vau, a to cestuješ pracovne, alebo relax-dovolenka??? super....ak pracovne tak to musíš mať veľmi zaujímavú prácu....fíha....a kam chodíš na SR, myslím centrum....Podľa mňa ti to tam rozhádzalo celé to že si mimo....určite to má dosť veľký vplyv....neviem, môj názor....pá

84matulik
29. jan 2012

@michelitta ďakujem veľmi pekne🙂))))

bique
29. jan 2012

@ursula5 ahoj...vkladali ste jedno cerstve alebo po KET? lebo mi sme teraz vkladali jedno KET, som 4 den po transfere, pobolieva ma podbrusko a neviem sa dockat, kedy testneme...my sme pri prvo IVF vlozili dve, dve sa chytili, ale v 25tt som predcasne porodila a po 3 dnoch nam uleteli medzi anjelikov 😢 takze sme sa teraz po roku rozhodli pre jedno...vam to s jednym vyslo na prvy krat?..inak, gratulujem a tesim sa s vami 😉 😀

bique
29. jan 2012

@michelitta ahoj...no, nasla som tu dalsiu super temu 😀 😀 ja ratam aj prvy den transferu, dnes som 4ty den po KET....boli ma podbrusko, stretavam sa uz pomaly na wc a uz chcem testovaaaaat 😨 ja nevydrzim do krvicky, ale aspon do 10teho dna musim vydrzat ...som si dala zavazok 😉

bique
29. jan 2012

@timmka ahoj...my sme mali po PK zmrazenych 14...teraz pred KET museli rozmrazit 7, asi sa nam nechceli prebrat ☹ takze nakoniec sa dalej vyvijali 2, jedno velmi dobre a druhe slabsie...my sme sa rozhodli pre vklad jedneho....dnes som 4ty den po KET, pobolieva podbrusko, inak nic..iba polezkavam...no a zostalo nam este 7, zmrazene po 3-3-2, takze mame akoby na 3x, ale ked by to dopaldlo tak ako teraz, tak iba dufam, ze aspon na raz....ale to budeme potrebovat az o 3 roky, ked si pojdeme pre surodenca, lebo teraz to urcite vyjdeeee 😀 😀 😀

bique
29. jan 2012

@timmka este...mne vysvetlili tak, ze rozmrazuju, kym neziskaju vhodne na prenos, lebo nie vsetky sa bud rozmrazia, dalej vyvijaju alebo sa zmrazenim znehodnotia, takze nie su vhodne na prenos 😖

jaja101
29. jan 2012

@zarabono
@jajka1980 dakujem babenky,nasla som to...ako dlho pred ivf to pit?staci mesiac?ci aj viac?

bique
29. jan 2012

@timmka a inak ja viem, ze normalne mrazia po 2 az 3, zalezi pred mrazenim od kvality, hlavne, ked mas po PK, lebo nie vsetky su 100% a teda mrazia dokopy kvalitnejsie a menej kvalitne...niekedy sa tie menej kvalitne rozmrazia a vyvijaju lepsie ako tie super kvalitne...je zahada, preco sa tak pri zmrazeni a rozmrazeni spravaju, tak si to asi riadi priroda...takze neries, zbytocne sa tym stresujes....ja som sa na to podrobne vypytovala, lebo tiez som nechapala, preco museli rozmrazit az 7 a dostalo sa mi vycerpavajucej odpovede 😉

jaja101
29. jan 2012

@chmurkaxy no my sme stredoslov.kraj,Lučenec...teta hned povedala,ze nas caka dlha cesta,aj teraz jedni na vianoce dostali po 3 rokoch cakania... kritéria tie iste co vy..biely novorodenec,bez zdravot.komplikacii.ma to trosku stve s tou byrokraciou, to musis mat,to potvrdit... dokonca z mestskeho uradu,ze sme dobrými občanmi mesta, no uz ako to oni mozu vediet.....asi nas fakt caka dlllllha cesta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre