Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

insolka
7. mar 2010

strelka ved si už tolko vydržala tak už vydržíš ja tiež aj ked ti poviem su to riadne nervy ale už to neovllivnim a verííííím to jedine nam ostava 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
7. mar 2010

Strelka ja na druhej strane som uz testla a to s takeho dovodu lebo som na 16 den sla na kontrolu tak uz sme aj bublinku videli a dr. sa ma uz aj pytala ci som testla tak uz to brala tak ze ked tam boli // tak uz tam aj dokladne hladala a videla a nasla 😀 😀 😀 tak v utorok budes mat krasny zazitok a uvidis uz svoju malu bodecku 😉 😉 😉

vevericka - dakujem 🙂 🙂 🙂

..i ostatnym prajem iba tie vytuzene //,//,//, 😉 😉 😉

insolka
7. mar 2010

No ja hned v otorok ako budem vediet hned pisem vetsinou volaju okolo 10 h tak dufam že si daju na caas 😀

klaraema
7. mar 2010

som tu dnes nova a potrbovala by som poradit prosííím:zajtra mam mam ist na transfer embryi a dnes som si robila hcg test a jedna ciarka vyrazna a druha veeelmi slabucka ale bola...neviem co mam robit dakujem ma niekto taku skusenost robila som si ho preto ze ma strasne bolia prsia a mam ich naliate

awe
7. mar 2010

klaraema - odpisala som ti aj v inej teme, ak si mala pichnutu injekciu pregnylu alebo choragonu, co je umely progeseron, z toho je ta druha ciarka na tehu teste 😉

insolka
7. mar 2010

Ano to je pravda pregnyl by ti sposobyl zvysene HCG 😉 😉

brmbolcek
7. mar 2010

klaraema-- ak si mala pichnuty HCG do zadocku tak to ti sposobilo //, mas v sebe hormony tak preto 😉

awe
7. mar 2010

klaraema - aj pocit v prsiach, ktory popisujes je vedlajsim ucinkom vsetkych hormonov, ktore si uzivala a taktiez pregnylu alebo choragonu.

klaraema
7. mar 2010

Oukej dakujemm moc moc ostala som v strese kazda odpoved dobra pregnyl som pichala v pondelok o jedenastej vecer tak som nikde nevedela najst kolko sa drzi v krvi moooc dakujem 🙂

vevericka80
7. mar 2010

klaraema- to je vsetko sposobene tymi hormonmi, ktore si uzivala....pregnyl to zvykne sposobovat

insolka
7. mar 2010

Klaramea a určite ešte 5 dni po transfere budes mat hormon v krvy tak sa nestresuj a hned sko budes po transfere si užvaj tehu 🙂

klaraema
7. mar 2010

moc dakujem dievcata idem druhy raz ale predtym som testy nerobila nijak som sa ndivne necitila a teraz mam trojrocne zlato druhe sa nedarilo tak zajtra idem znova len som sa zlakla ze by v bruchu bolo ako na stanici 🙂

insolka
7. mar 2010

neboj len si pekne užívaj a zajtra ti držím moc palce 😉

klaraema
7. mar 2010

Dakujem a vsetkym moc drzim palce aj sebe lebo toto je aj poslerdny krat a ziadne zmrazovanie proste hop alebo trop poplacem a vrhnem sa opat do prace,mne stacilo ahojky a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeela stastia vam vsetkym a drzim palecky a vdaka za odpovede

strelka11
7. mar 2010

brmbolcek diky za povzbudenie,dufam,ze tam ta moja doktorka nieco objavi na tom ultrz 😅
klareama,hlavne sa netreba stresovat uz sa pekne psychicky priprav na zajtrajsok aby sa ti bobulky pekne uchytili 🙂

majaja75
7. mar 2010

strelka, kolko si po transfere, keď ideš na ultrz.?

strelka11
7. mar 2010

no ja mam dneska 15den 😉

majaja75
7. mar 2010

ale máš potvrdene tehu z krvi?

brmbolcek
7. mar 2010

Strelka tak to je dovod na test , nemyslis 😉 😉 😉 uz je to teraz jasne 🙂 🙂 🙂 menzes meska tak treba test 🙂 🙂 🙂 dovod na testovacku , uvidis aky krasny vecer budete mat sup nato 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

insolka
7. mar 2010

Tak čo strelka nechas sa presvedciť? 😀

strelka11
7. mar 2010

majaja este nie,ja idem az 9.3. to je utorok na krv a zaroven na ultrazvuk,tak az potom budem vediet...
brmbolcek neprovokuj,ak budem testova tak zajtra rano,ked muz bude v praci aby o tom nevedel 😉

brmbolcek
7. mar 2010

Strelka- super , budes na tom ako ja vidim ze mas dobru vydrz aj ja som mala taku a oplatilo sa , ale ozaj by bolo rozumne uz zajtra rano testovat , a to uz preto lebo uz vies na com si a na ultrazvuku ti to potvrdia, je to lepsie , ver mi 😉 😉 😉 😉 drzim palceky 🙂 🙂 🙂 🙂 a uz teraz sa s tebou tesim 🙂 🙂 🙂

majaja75
7. mar 2010

aha u nás sa testuje na 10 a na 14 deň

strelka11
7. mar 2010

no to som uz pocula,u nas v Heliose az na 14den aj ked ja idem na krv az na 17den,ale to neva,zatial si uzivam ze som tehu a uz vysledkom sa necham prekvapit,teda ak to nebudem vediet skorej z ultrazvuku 🙂
dakujem brmbolcek,ak testnem tak dam urcite vediet vysledok 😅

insolka
7. mar 2010

No sttrelka tak to som fakt strasne zvedava ...........ja idem na krv a v utorok doobedaq budem vediet netestnes vtedy? Povieme si navzájom 😀 😀 😀 😀 😀

cukotka
7. mar 2010

dievčatá tak ja Vás teda obdivujem, že netestujete. To ja som testovala ako blázon každý druhý deň 🙂 Ale zase som aj patrične stresovala 🙂 Ale držím palce

vevericka80
7. mar 2010

strelka ja by som na tvojom mieste zajtra rano testla

insolka
7. mar 2010

cukotka neboj ved aj mi stresujeme 😀 😀 😀 😀

vevericka80
7. mar 2010

ahoj cukotka...aj ja obdivujem insolku aj strelku, ze este netestli...ja to tak dlho nevydrzim 😅

majaja75
7. mar 2010

cuki do ktorého centra si chodila? Na ktorý deň sa objavili //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre