Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zojaaa
4. mar 2012

@bukvickaaa
Ja mam krv tiez 12. 😀 😀
A to spinenie ti ustupilo?

nikaaaaa
5. mar 2012

ahojte drzim vam vsetkym palce aby ste mali dobre spravy 🙂 ja mam teraz len 2 den od ET

zojaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa
ahooj, tak vitaj medzi nami netrpezlivymi 😀
ty si mala v sobotu transfer??? kolko embryi ti transferovali a v akom stadiu??? 😵

bique
5. mar 2012

@camelco ahoj...tak ako si dopadla? myslim na teba 😉

nikaaaaa
5. mar 2012

@zojaaa Ano mala som v sobotu ja som mala len jedno vajicko to mi aj dali ako 4 bunkove a ty mala si viac?

zojaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa
ja som mala vajicka od darkyne, transferovali mi 2 blastocysty a 3 mam v mrazaku 😀 😀 😀

loriana
5. mar 2012

@bukvickaaa No ja som testovať vtedy ani nestihla, keďže som začala krvácať, tak si ma na krv pozvali na 10.-ty deň, inak som mala ísť až na 14-ty deň, tak to prípadne tiež skús vydržať na krv, resp. zavolaj do centra, že krvácaš a oni si ťa podľa mňa zavolajú na krv skôr, ako si mala pôvodne ísť, tak budeš mať väčšiu istotu, ako pri teste! Držím moc palce!

loriana
5. mar 2012

@zojaaa Aha, jasné, chápem, potom som si to všímla, až keď som vám napísala, že ty si nebola, nevadí, aj tak to skús vydržať, aspoň na ten 10-ty deň, alebo 12.-ty. Daj vedieť!!! Držím palce!!!

zojaaa
5. mar 2012

@loriana
dakujeeeem 😅 😀
no urcite budem prvykrat skusat zajtra, tak som sa nastavila, ze to proste skusim.......
a ty si mala nejake pocity, ked si si robila test???myslim, ci si to nejak citila, ze by si mohla byt tehu???

bukvickaaa
5. mar 2012

@zojaaa tak budeme v rovnaky den netrpezlivo cakat na vysledky 🙂 spinenie uz je veeelmi malinke, skoro ziadne...aspon zatial... a ty ako sa citis? nejake nove pocity? dnes si netestovala? ides zajtra skusit ci?

nikaaaaa
5. mar 2012

@zojaaa fiha tak to mas dobre dufam ze sa uchytia ja som uz teraz dost nervozna ci sa podarilo alebo nie toto je tvoje prve ivf

bukvickaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa vitaj medzi nami - cakatelkami na dobre spravy 🙂

emma30
5. mar 2012

ahojte ja som dnes 4 den po et ak sa počíta aj den vkladu a dúfam že všetky to dotiahneme do úspešného konca

bukvickaaa
5. mar 2012

@loriana no mne dnes uz to spinenie, resp. slabe krvacanie ustupilo, uz skoro vobec nespinim...tak som im tam zatial ani nevolala, pokial nebudem silno krvacat... aspon tak mi hovorili, ze staci volat len ak by bolo silne krvacanie... 🙂

bukvickaaa
5. mar 2012

@emma30 tak drzim palce, aby ti to vyslo 🙂

zojaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa
dnes som to rano este zvladla bez testu 😀 😀
ale zajtra idem na to 😵 😵
ale od vcera vecera som nervozna, lebo som si citala vela diskusii, kedy sa babam objavili dve // uz na 6-7 den 😀
tak na jednej strane maaaam hroznu chut to skusit, na druheeej strane, straaasny strach 😝

zojaaa
5. mar 2012

@emma30
ahoooj, super, je nas tu viac a viac 😀 😀
nech to dobre dopadne 😵 a hlavne pre vsetky!!! 😵 😵

nikaaaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa Dakujem velmi pekne

zojaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa
moje 5. IVF 😎

bukvickaaa
5. mar 2012

@zojaaa tak ja ta uplne chapem 🙂 som na tom rovnako... tebe sa z pregnylu nema preco objavit druha ciarka, takze vyskusat mozes, za skusku nic nedas...ak sa nahodou neobjavi tak je este skoro... urcite ti to uz konecne vyslo a uz sa ti minimalne jedno miminko drzi 🙂 mne to tiez uz zas vrta v hlave, ci a kedy si urobit test, ale skusim vydrzat do stvrtku, to budem mat uz 12-ty den po ET a ak to vyslo, tak uz bude musiet byt cosi vidno... bozee, ja sa tiez neskutocne bojim 😖

bukvickaaa
5. mar 2012

@nikaaaaa pozeram, ze tiez si si dala len jedno vlozit... mas prve IVF?

zojaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa
mam doma test rapitclear 10, ale neviem ci je taky citlivy, ze by to mohol zaznamenat.... 😝

emma30
5. mar 2012

@zojaaa
@bukvickaaa viera uzdravuje, treba veriť v pozitívny výsledok, kamarátka testla na siedmi den a mala krásne dve čiarky, ja by som najradšej testla už teraz 😀 ale je to ešte skoro. Aj Vás pichalo do maternice?

nikaaaaa
5. mar 2012

@bukvickaaa jedno iba to bolo🙂ano moje prve ivf

nikaaaaa
5. mar 2012

@zojaaa tak to mas dost zasebou drzim palce

zojaaa
5. mar 2012

@emma30
mna praveze nic nepichlo ☹ ☹
a dodnes ma nic nepicha, neboli, ani tlak v podbrusku 😠 😠

bukvickaaa
5. mar 2012

@zojaaa no ved uvidis...drzim palce, aby uz zaznamenalo 🙂

emma30
5. mar 2012

@zojaaa ale to neznamená že budeš mať negatívny výsledok budú krásne dve kolajničky, ja sa pýtam preto lebo je to moje 1. IVF a neviem čo mám na sebe sledovať, či mám vôbec dačo sledovať už som z toho jelen 😠

bukvickaaa
5. mar 2012

@emma30 mna pichalo prve dva dni po ET, potom absolutne nic a az na 6-ty den v noci som sa zobudila na tlak v podbrusku...a potom az na 8.den, cize vcera som zacala spinit...cize dufam a verim, ze to bolo uhniezdenie 🙂 a dnes mi to spinenie uz skoro uplne zmizlo...

zojaaa
5. mar 2012

@emma30
tak dufam, ze to je tak ako pises 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre