Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pufa
9. mar 2012

@timona pokiaľ hcg pekne stupa, nedaj sa vystrasit. tym ze mas zacat 4 tt myslis asi 4 tyzden od oplodnenia, teda 6tt od poslednej menstruacie, ze?

timona
9. mar 2012

@brita
@bique ja si to tiez mylsim, aj som sa ho pytala, ze ci nie je este skoro a on si len svoje, ze pokial nevidi v maternici nic, musi myslet na extrauterinnu graviditu a ze nech pridem zase v pondelok, ale ja si myslim že ani v pondelok nebude nic vidno...trochu ale spinim a dal mi duphaston..

timona
9. mar 2012

@bique ve´d ja by som nestresovala, ale neviem preco tam chce silou mocou nieco vidieť...

timona
9. mar 2012

@pufa nie myslym 4.týždeň od poslednej menštruacie, tu som mala 14.2.

brita
9. mar 2012

@timona Ani v pondelok nic neuvidite, ten doktor je fakt somar 😠 Nedaj sa nahovarat na nic, pekne vydrz az do 6. tyzdna a potom uvidis krasnu bublinku.Este som nepocula, aby v 4. tyzdni niekto nieco na utz videl!!!

jajka1980
9. mar 2012

Baby..aj ja mám otázku..možno trocha fádnu, no predsa.:Pijem čaj na úspešné uhniezdenie embrya.-Bylinná zmes pre podporu IVF.
Idem na 2.IVF..Teraz -teda od dnešného dňa začínam pichať injekcie.
Môžem ho stále piť? (Je bylinkový) objednaný z netu.
Vdaka za odpoved.. 😉

pufa
9. mar 2012

@timona tak nič v zlom, ale potom je tvor doktor hlupak zamerany nie na prirodzene tehotnestvo ale na patologiu a podla mna mozes cakat ze bude hladat problemy pocas celeho tehotenstva. teda dufam, ze to tak nebude, ale javi sa tak. ja by som na ultrazvuk este nesla

pufa
9. mar 2012

@timona ja som mala poslednu menštruaciu 28.1. a mam prist na utz az 20.3.

bique
9. mar 2012

@timona baby maju pravdu...je to este velmi velmi skoro, takze ho vobec nepocuvaj! nechapem, ako moze byt taky somar a tak ta strasit...mna na utz zavolal az na konci 6tt a to uz videl srdiecka, dve 😀 , skor by to vraj vobec nemalo vyznam, lebo skor nie je sanca v maternici nieco vydiet okrem hrubej vystelky maternice...tak malicky utvar, v akej velkosti sa vtedy nachadza embryjko, ziaden uzv nie je schopny zachytit, preto sa robi krvny test 😉 takze bud pokojna, lebo stresom si skodis a aj tomu zazraku v brusku...tes sa, vsetko bude ok 😉 😉 😉

timona
9. mar 2012

@pufa inak to napadlo aj mna, ze ma bude stale strasit a deväť mesiacov iba hladat problemy... 😠
ked uz bude vidno gestacny vak, tak zase bude strasit za srdiecko a tak dokola

timona
9. mar 2012

ale mna aj trochu strasi ten hnedasty výtok od včera, dnes mi na to dal duphaston...dufam ze to nebude nic zle...
Inak strasne dakujem za odpovede a povzbudenia, velmi mi to pomaha.

bique
9. mar 2012

@silvinnka no ahoj...tak ja som uz uplne pomatena 😀 estradiol je ucinna latka...to tam bolo napisane...takze mam iba estrimax a utrogestan, cha 😀

zojaaa
10. mar 2012

@bukvickaaa
Ahoj moja, ako sa mate? Ako sa citis?
Robila si si testik?

bukvickaaa
10. mar 2012

@zojaaa ahoj, testovala som v stredu, zial, negativne... a chystam sa este zajtra... v pondelok idem na tu krv, tak sa uvidi... citim sa fajn, len som dost unavena... a ty ako? vsetko v poriadku? nejake nevolnosti alebo podobne priznaky? 🙂

bique
10. mar 2012

@timona nic nebude zle, spinenie je na zaciatku uplne normalne....vela zien aj normalne krvaca a aj tak su tehu a vsetko ide ako ma...ja mam kamosku, teraz je 21tt a ze je tehotna zistila, ked bola v 14tt, lebo dovtedy normalne v termine silno krvacala...len ked sa jej strasne uz naliali prsia, tak isla k dokimu a on ze: slecna, ale vy ste tehotna a podla vekosti plodu v 14tt 😀 😀 😀 😀 😀 takze tak...aj to sa stava...a ona dovtedy fajcila, zurky, tazka robota a stresy,..a ani vo sne by ju nenapadlo, ze moze byt tehu 😀 😀 😀

stastenka42
10. mar 2012

caute babulky,tak sa k vám pridávam ako čakatelka na Ketko,od včera mám mrchu a hned som začala so stimulkou ,tak cca 27.3. by sme mali mať vklad dvoch nanučikov,ak sa v poriadku rozmrazia 😉 to sú naše posledné tak im velmi veríme 😉
@timona na tvojom mieste by som sa neznepokojovala,lebo pokial nieje hcg nad 1000 tak dr. nezapne utz pretože tam nemá čo vidieť! ja som bola teraz naposledy v 5tt a tiež som nič nemala v maternici,ale hcg už nestúpalo tak ako malo a až vtedy mala moja dr. podozrenie že niečo nieje v poriadku,nakoniec to bolo "chvalabohu len" biochemické tehotensvo ☹ takže máš čas,pokojne počkaj aj týžden a potom by si už mala mať dutinku a gestačný vačok na utz 🙂 držím palčeky

jajka1980
10. mar 2012

@stastenka42 ahoj..vitaj na MK..
Ja stimulujem tiež..a mrška mi dnes skončila..Na UTZ idem v stredu..ale mrazáčikov nemáme, takže všetko absolvujeme od začiatku.
Takže držím palce, aby sa ti to konečne podarilo.. 😉
...Pekný večer... 😵

jajka1980
11. mar 2012

@bukvickaaa Ahoj..tak ako? Testovala si? Výsledok??,
Je to tam?,// Držím palce. 😉

zojaaa
11. mar 2012

@bukvickaaa
Ahoj, no mne tie nevolnosti zacali vcera, ale znicoho nic som zacala vracat, este aj dnes mi je blbo.....
Hlavne mam zaludok ako na vode...cely sa mi trase....tak dufam, ze to prejde......
Skoda, ze mas negativny......mozno krvicka ukaze 😵

timona
11. mar 2012

som v 4tt+1, od štvrtka mam po stolici trochu krvavý výtok, mam i duphaston 2x1tbl, ale výtok je aj tak, má s tým niekto skusenosti?

bukvickaaa
11. mar 2012

@jajka1980 ahoj, testovala som v stredu, ale bola len jedna ciarka...zajtra idem na krv,tak sa uvidi... Drz palce 🙂
@zojaaa tak uz ti zacali poriadne tehotenske nevolnosti...hadam prejdu ;) ale aspon ze su... Resp. Ked su tak su aj miminka 🙂 ja idem zajtra rano na krv,to bude najdlhsie cakanie na vysledok...

bique
11. mar 2012

@timona moze to byt v termine MS take to "este mesacne" krvacanie 😉 baby v tomto tyzdni vacsinou nevedia alebo len pomaly zistuju, ze su tehu, to len my IVFkarki panikarime od zaciatku 😀 tak nerob stres a papaj duphaston ako ti odporucil doki 😅 bude to ok, uvidis 😉 drzim silno silno palce...ja som mala taketo presne v 8tt, jednorazove....a ked to mas po stolici, moze to byt z drobnych cievok, lebo je tam vacsi tlak a v tehotenstve a hlavne po tych davkach hormonov tam mame vsetko viac prekrvene a narastene 😝 ...tak neboj...kym to nesilnie bud v pohodicke, keby zacalo silniet, treba utekat 😕 ale ja viem, ze to bude ok 😉 😉 😉 🙂

fibi21
11. mar 2012

@jajka1980 ahoj prosim mozes mi poradit kde taky caj kupim ...resp. kde ho zozeniem a ako savola ? dakujem 😉

bique
11. mar 2012

baby, otazocka: aj vy mate pocit, ze sa vam objemovo zvacsuje po estrimaxe podbrusko? ci to len ja mam take pocity? a este k tomu ma pobolieva ako na MS...dnes som zobrala stvrty den, o 3 dni idem na kontrolny uzv...mali ste aj vy take pocity?

bique
11. mar 2012

viem, ze rastie vystelka 😉 len chcem vediet, ako ste sa ja vy ostatne citili 😉

zuzanka.h
11. mar 2012

@timona ja som špinila až do 15 týždňa ja som sa aj na záchod bála ísť 🙂

zuzanka.h
11. mar 2012

@bique ja som dnes zobrala len 3tiu tabletku estrimaxu a cítim sa akokeby som vypila liter vody na šup.... Inak ja mám na 14 deň (22.03.) kontrolné sono a pohovor s embryológom...

bique
11. mar 2012

@zuzanka.h skor nejdes? ja mam na 7my den kontrolny uzv, upravu davky hormonov a o dalsich 7 dni KET 😀 ja som to uz v januari absolvovala, ale neuspesne ☹ mne teda KET vychadza na 22.3....posledne som mala na 7my den vystelku 5mm hrubu 😕 takze o dalsich 7 bol vklad...tak hadam to aj teraz pojde takto pekne 😀 v januari sme dali jedno embryjko, teraz sme rozhodnuti pre dve 🙂

bique
11. mar 2012

@zuzanka.h hm🙂 ja som dnes zobrala uz 8mu 😝 beriem jednu rano a jednu vecer...a do stymulky som cvicila ako drak, teraz sa uz akoze setrim 🙂 tak mozno aj preto sa mi zda, ze to brucho....v januari som to tak nevnimala, mozno, ze teraz je to druhy krat v kratkom case tak uz tie hormony robia fakt svoje 😖 ...

zuzanka.h
11. mar 2012

@bique ja chodím do MT do heliosu a tam je to na 14 deň kontrola a 19-20 deň vklad. Beriem do 7 dňa 1 tabletu denne estrimax a od 7 dňa aj utrogestan. Máme iba jedno embryjko , ale dúfam, že to snehulienka vydrží a bude jej u mňa dobre až do pôrodu .... ( a potom jej bude dobre tiež 😀 )
Inak ja som pri 3 ročnej liečbe pribrala pred jurkom 15 kíl. najviac z Dufastonu to bolo brutálne rýchle. Za mesiac 5 kíl... a vtedy som denne chodila 7 kilákov pešo a 3x týždenne cvičila ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre