Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
30. mar 2012

@zuzana9285 to je dobre znamenie, mysli iba pozitivne a na to, ze babulku je dobre v brusku a trosku ta kuska ako sa tam zakuskava 😀 ja som po ET tiez testovala 5ty den po, ale den ET nepocitam a tiez uz som mala slabe //...o dva dni uz boli normalne // no a potom dvojky 😉 🙂

pufa
30. mar 2012

@pufa som zvedava na zajtrajsi vysledok testu, drzím palce! 😉

pufa
30. mar 2012

@bique ten predošly riadok bol pre teba 😀

bique
30. mar 2012

@zuzana9285 ale je to fakt skoro 😒 pri dvojkach je ale vyssia hodnota hcg, takze ak sa chytia dve, tak uz moze byt pozitivny test...pri jednom by som urcite pockala aspon do toho 8dna po 😉

bique
30. mar 2012

@pufa hehe, chapem 😀 😀 😀 zajtra budem infoskovat ako som dopadla...dufam, ze mi ten usmev z tvare nezmizne 😀

zuzana9285
30. mar 2012

@bique asi áno, vydržím určite aspon do toho 8. dňa...teda dúfam 🙂

jajka1980
30. mar 2012

@ursula5 😉 Tak to máš pravdu, že si silná ženská.. 😵

jajka1980
30. mar 2012

@makovicka53 Tak ja ležím..som riadne nachladená (tečie z nosa, kýcham) Boli ma hrdlo..Takže nič moc..No inak je mi fajn..Bruško zatiaľ neboli, tak je to hádam OK..
A ty ako si na tom? čo pociťuješ?

bique
30. mar 2012

@jajka1980 ahoj 😀 tak vidim, ze nam je obom super 😀 ja len kycham a fukam nos od rana 😒 hrdlo ma neboli, ani nekaslem....tak som zvedava, co z toho bude 😝

jajka1980
30. mar 2012

@bique Tak presne ako ja..kýcham ako taký somárik...a nie a nie to prejsť...
Hádam bude všetko v poriadku..lebo sem tam kýchnem razom, tak sa zľaknem ,aby som morulku nevytlačila.. 😅

bique
30. mar 2012

@jajka1980 nebojaj,morulka uz zakusnuta, uz sa nepusti 😀 😀 😀 😀

jajka1980
30. mar 2012

@bique Ach...aby si mala pravdu...ja verím síce pozitívne, npo tvoja správička mi riadne dvihla náladu a postrčila... 😉 🙂

bique
30. mar 2012

@jajka1980 budeme teraz tehule a basta! 😀 ja som strasne zvedava ako dopadne moj zajtrajsi test 😉 tak drz palce 🙂

bique
30. mar 2012

@jajka1980 no, idem ja trosku lahnut, zatim pa 😉 😀

jajka1980
30. mar 2012

@bique Budem silno držať palce a verím, že budú //...No informuj a potom pošli čerstvé tehu vírusky.. 🙂

jajka1980
30. mar 2012

@bique ja ležím non.- stop.. 😀

makovicka53
30. mar 2012

@jajka1980 no ja okrem prechladnutia ako som spominala ma pobolieva brucho ako na mrchu raz viac raz menej...teda neviem co z toho bude...snazim sa mysliet pozitivne...prave dnes ma boli to podbrusko viacej...tiez ked pridem z prace snazim sa co najviac lezat...

jajka1980
30. mar 2012

@makovicka53 Tak mňa ráno tiež z ničoho nič začalo hrozne bolieť bruško, no prešlo to behom 20.minút..ale tá bolesť bola riadne silná..
Ale teraz už pohoda..chvála bohu..no prsia bolia dosť...a sú horúce..(horia) 🙂 😠

makovicka53
30. mar 2012

@jajka1980 teeda ty mas dobre priznaky 🙂 ....drzim palce...mna to boli skor ako na mrchu....no uvidime...dnes som 27DC a ty?

makovicka53
30. mar 2012

@jajka1980 ake davkovanie liekov uzivas?

jajka1980
30. mar 2012

@makovicka53 Tak sú to hádam dobré príznaky..dúfam, že to dobre dopadne..ja som dnes 26 DC..
A teba prsia nebolia? Ja mám pocit, ked sa ich dotknem, že mi z vnútra horia..sú hrozne horúce..

jajka1980
30. mar 2012

@makovicka53 Ja užívam: Estrimax: 3x1 denne, Duphaston: 2 tablety ráno, 2 na obed, Utrogestan 2 tablety večer
A ty?

jajka1980
30. mar 2012

@makovicka53 Mimochodom...aj ja držím moc moc tebe palce..ved sa stretneme v SPLN-e 😀
Ty si tá, čo sedíme vždy pri sebe???

jajka1980
30. mar 2012

@jujulinka Zajtra ti držím palce..nech budú na teste // 😉 😵

bukvickaaa
30. mar 2012

@bique Ďakujem ti pekne 🙂 tak to sme na tom podobne....tiez ma trosku desí predstava dvojiciek, ale co sa má stat, to sa stane, ak sú mi sudene dvojicky, budem ich mat a ked len jedno, tak bude jedno... budem rada ak bude aspon to jedno 🙂 tiez mam mrazene blastocysty po PK, jedno je tam jednotkove, 2 su medzi 1-2 a 2 su dvojkove..tak snad sa pekne rozmrazia a poriadne uchytia! zajtra daj vediet, ako dopadol testik, budem mysliet na teba 🙂

alibabaa
30. mar 2012

@bique a kolko vam rozmrazili? prve ket si spominala ze vela rozmrazili a iba jedno bolo schopne.. a uslo mi kolko museli na toto druhe ket rozmrazit, ci len tie dve ktore ti vlozili??

ursula5
30. mar 2012

@jajka1980 rýchlo sa vylieč! 😉

ursula5
30. mar 2012

@jajka1980 super príznaky, dobré znamenie, moc držím palce 🙂

jajka1980
30. mar 2012

@ursula5 Tak snažím sa čo najskôr vyliečiť, kedže stále ležím pod dekou..a dúfam, že tie príznaky budú niesť nejaké tie krásne následky..
Len ma trocha desí, že všetky kočky píšu, že majú stále bolesti bruška ako pri ms,,a ja nie..len dnes ráno, no mala som silnú bolesť, ako keby mi šlo roztrhať bruško a trvalo to asi 20 minút.
Potom to jednoducho stlmilo a nebolelo už vôbec.. 🙂

jajka1980
30. mar 2012

Tak baby..prajem dobrú noc a sladké sníčky..rýchlo do postielok, aby sa mohli embryjka zakuskávať.. 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre