Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
31. mar 2012

@zuzanka.h Moja..tak ešte nevešaj hlavu..je to ešte skoro na testovanie..
Ešte s tým počkaj a nestrácaj nádej..Ešte si nič nestratila..
Ak chceš testovať, testni neskôr..lebo 5 deň je skoro..a deň vkladu sa nepočíta.. 😉
Takže nič nieje stratenééé.. 🙂

ursula5
31. mar 2012

@jajka1980 mňa tiež nebolelo bruško vôbec až na ten 6 deň som mala taká prudké bolesti! neboj ver tomu 🙂

ursula5
31. mar 2012

@jajka1980 nemusíš vôbec špiniť ja som nešpinila po KET vôbec až po 3 týždňoch od vkladu

bukvickaaa
31. mar 2012

@bique tak to mi je luto ☹ ja dufam, ze uz teraz bude vsetko v poriadku! a ako, testovala si dnes, ci si sa rozhodla pockat?

jajka1980
31. mar 2012

@ursula5 Tak vdaka..upokojila ma tvoja odpoved a dôverujem ti..ved to máš za sebou.. 🙂
Už až teraz mám dušičku na pokoji a myslím len pozitívne.. 😵

jajka1980
31. mar 2012

@ursula5 A ja som mala takú prudkú bolesť včera..a to som bola 4 den od vkladu (deň vkladu nepočítam) 🤐
No trvalo asi 20 minút a to som sa vôbec nenamáhala, ale ležala..

michelitta
31. mar 2012

@bique Gabiii,ty už nehotnies?🙂)) do kelu,to si má riadne obehla,he he🙂 držím silno palce,my ešte beháme po brne a tak,ale napíšem do Ip🙂ináč priateľ má prehovoril na jedno,aj doki tam vravel,že naozaj väčšia úspešnosť až som plakala,že ja som chcela dve..chapes??kaca,ešte ani jedno nemám,a už kvôli druhému bucim😀 koľko si si dávala 1?prepac ale nemám prehľad,nechodím tu,len dnes som po sto rokoch klikla a čo ja nevidím🙂 drz sa,bože nech si tehu!!! a kati ty jakoo drahá??@ursula5

jujulinka
1. apr 2012

@jajka1980 Ahojte, no, vcera som teda testovala a mohli sme sa tesit 🙂.... boli tam //......... a uplne vyrazne, tak snad to dobre ukazalo. Este zajtra uvidime na krvi. Potom sa zacnem tesit uplne 🙂

zuzlik7
1. apr 2012

ahojte baby, mna sice vklad caka az zajtra, nemame PK kvoli malemu mnozstvu vajicok, ale vklad bude na 4.den a v hlave mam take zmiesane pocity...len sa chcem opytat ci ste tu niektora, ktora to mala podobne a bolo to uspesne?ja verim tomu, ze sa to podari, len mam okolo seba vsetky tehu po PK tak verim, ze je aj bez toho rovnaka uspesnost 😒

linda81
1. apr 2012

@michelitta Ahoj...🙂 vidim , ze aj vy pokracujete tento mesiac🙂...tak bojujeme zasa spolu....ja stimulujem na 2 IVF....drzim palce..

jajka1980
1. apr 2012

@jujulinka Ahoj...tak to je supééér. 😀 😀 😀 😀 😀 .gratulujem..a tešiť sa už môžete..je to konečne super správička. 😵 .
Tak dávaj už na vás (seba a bábo) pozor a nenamáhaj sa veľmi.

jajka1980
1. apr 2012

@jujulinka Nože pridaj foto , aby sme sa my zvyšné mohli inšpirovať..a nakaziť.. 😀 😀 😀

michelitta
1. apr 2012

@linda81,ahoj Lindus,ako si vyčítala že pokračujeme?my est nepokracujeme z ďaleka🙂))vy už valite,my len diskutujeme,ale nechcem na to ešte tak skoro myslieť aby som sa zas neznechutila ako sa poznám🙂)) takže ty už stimulujes Lindus?a kde to? v akom car-e?a dal tí tie isté lieky alebo pozmenil zloženie..držkaj sa,hlavne nech tí to rychlo ubehne a nech si po opu fit..ja sa najviac toho bojím..no a samozrejme nech sa tí to podarí!!🙂

jajka1980
1. apr 2012

@zuzlik7 Ahoj..Ja som mala len 3 vajíčka a Dr nariadil PK..a z vajíčok nám ostala 1 morulka..
Tú mám teraz v brušku, a čakáme..hádam to bude pozitívne.
Takže držím palce.. 😉

zuzlik7
1. apr 2012

@jajka1980 nam zas povedal, ze pri 3 sa PK nedava...mozno je v tom nejaky rozdiel kedy ano a kedy nie...no len keby som vedela aky...ja verim,ze nam to vyjde...a aj vam 😉

linda81
1. apr 2012

@michelitta jooooj prepac...ja som tu niekde videla, ze ste v Brne...tak som myslela, ze teda zacinas tiez🙂...ja som to odkladala a odkladala, lebo sa bojim 100 x viac ako prvy krat.Zmenila som CAR...ale v ramci Nemecka, tak dufam , ze to vyjde...lieky mam komplet ine...prvy raz som mala dlhy protokol s dekapeptylom a menopurom , teraz mam kratky.....gonal a cetrodide...tak uvidime...
ja som to chcela aj nechcela este odlozit, ale mam hodnotu AMH na dolnej hranici....vlastne uz pod, tak mi doktorka povedala, ze to nie je velmi na cakanie...situacia je jasna a ina nebude, tak nemam naco cakat...ale ten strach je obrovsky... 😠

zuzlik7
1. apr 2012

@jajka1980 zabudla som napisat, ze aj my sme mali 3 vajicka...

jajka1980
1. apr 2012

@zuzlik7 No presne aj my sme mali 3 vajíčka..a nás sa DR nepýtal, či chceme PK..lebo výber vajíčok bol vo štvrtok a vklad v pondelok..
Tak sa nám hádam podarí..obom...teda všetkým babenkám z MK.. 🙂
Držím moc moc palce..
Ja chodím do SPLN-u v Košiciach.

zuzlik7
1. apr 2012

@jajka1980 aj ja chodim do Splnu..a odber sme mali v piatok a vklad je zajtra...co nieco medzi 😉 jasne nech nam to vsetkym vyjde...to by bolo super...a drzim vsetkym babam prsty...

jajka1980
1. apr 2012

@zuzlik7 😉

jajka1980
1. apr 2012

@zuzlik7 Treba veriť, že sa to podarí a myslieť pozitívne.. 😵

zuzlik7
1. apr 2012

@jajka1980 jasne...verim a teraz som trosku viac povzbudena...dakujem...kedy budes vediet vysledok?

jajka1980
1. apr 2012

@zuzlik7 Po sviatkoch...Hned v utorok po Veľkej Noci ideme na krvičku.
Tak nás hádam konečne potešia..lebo toto je naše 2.IVF.

michelitta
1. apr 2012

@linda81 moja úplne ťa chápem,ja som tiež v sra.. a v strachu..dobre že ste zmenili centrum..a vidím že máš rovnaké lieky ako ja pri 1.mne sa vôbec do toho nechce ísť,navyše mám z toho dodzubane celé telo,neskutočne má bolia vajecniky pri ovulacii a teraz mám krámy tak idem umrieť..až placem..strašne mi to dodrbalo celé telo..ja sa fakt snažím byť optimisticka,keď to neriesim tak som najhappy človek,behám,robím,športujem,som medzi ľuďmi a jak mám ostať doma a čakať na niečo čo ťa bolí a deprimuje lebo si realista,vieš ako to chodí,tak už sa bojím..ale dobre že ste išli..túžba mať vlastne deti čím skôr nás premohla a čakať sa nedá..,preto sa informujeme v každom care..no v brne sme bolí na spg+defragmentacia,proste komplet,nech máme jasno..chcvalabohu super..ty to bude mať v neceku super,to je iná kvalita a pristup tam..preto sa tiež orientujeme na západ..ale ešte nevieme isto,možno sa vrátime do nášho Fc ja som tam bola spokojná..aké keď vidím že ordinuje vestkym rovnaké lieky tak tiež sa pýtam či je to ok..??Ale už len hľadám dôvod z trucu aby som sa uspokojila prečo to nevyslo☹ držkaj sa a keď máš info,napíš Ip,ja tu moc nechodím lindus..do kelu,myslím na teba..a koľko si dáš vložiť?

zuzlik7
1. apr 2012

@jajka1980 tak nech ti to rychle utecie a zelam super spravicku 😉

jajka1980
1. apr 2012

@zuzlik7 Dakujem..tebe tiež nech to po vklade uteká a potom..... len pozitívna správička.... 🙂

bique
1. apr 2012

@bukvickaaa ahoj, nenasla som odvahu, strasne sa bojim, ze tam najdem iba / 😠 ale zajtra uz testnem, budeme 10den od KET a ked na teste nebude nic, pomaly sa psychicky pripravim na vysledok zo stvrtkovej krvicky....zajtra dam urcite vediet 😉

bique
1. apr 2012

babenky, pridavam Vam tabulku hodnot hcg, ktoru som nasla na nete, aby ste nestresovali, ked Vam 6den po alebo aj 10den po vychadza 10 jednotkovy test negativny 😀 ide o to, kolko bubuliek mate v brusku a ako rychlo Vam hcg rastie....u kazdeho je to individualne, preto treba trpezlivo cakat na krvicku 😀

Od PM
od početí
(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

linda81
1. apr 2012

@michelitta tie pocity mame asi rovnake...budeme vkladat zasa 2 ak to vyjde vsetko...najdi odvahu , i ked viem , ake je to tazke..

bique
1. apr 2012

este som zabudla napisat, ze to su hodnoty detekovane z krvi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre