Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzana9285
1. apr 2012

Ahojte babky, ja som dneska 4 deň po ET a včera ked sme boli s priatelom na prechádzke ma 2 razy tak hrozne pichlo v podbrušku, že som musela zastať a predýchať Myslíte, že je to dobré znamenie??? Ale potom som už nič necítila, ani dneska, iba ma pobolieva podbruško ako pred MS Mali ste niektorá podobnú skúsenosť??

bique
1. apr 2012

@zuzana9285 ahoj...moze to byt uhniezdovanie...baby co tu chodia a su tehu, mali tiez take pichanie-krce...ja som nemala nic a bola som tehu 😉 kazda sme ina a po tej stimulacii sa vo vnutri deje ktovie co 😉

bukvickaaa
1. apr 2012

@bique ale nestresuj, ak aj nahodou bude len jedna ciarka, tak nic nie je este stratene..sama si tu pisala tu tabulku hodnot hcg... 🙂 drzim palce na zajtra a cakam na spravu 😉 na dobru spravu 😉

bique
1. apr 2012

@bukvickaaa dakujem 😉 zajtra urcite testnem, lebo uz som veeeelmi zvedava 😉 a ked bude iba jedna, aj tak to nezmenim...budem cakat uz iba na krvicku 😉

dadaba
1. apr 2012

ahojte baby...som 12-ty den po ket, dnes som si robila test a mala som druhu ciarocku taku slabucku asi po troch minutach...ma s tym niekto skusenosti???' zatial to berem s nadhladom ale bolo by to super....a vy ako sa mate ???

jajka1980
1. apr 2012

@makovicka53 Ahoj.. Tak ako sa dnes cítiš? Všetko v poriadku? 🙂

jajka1980
1. apr 2012

@dadaba Ahoj..Blahoželám k // 😉

dadaba
1. apr 2012

@jajka1980 ahoooj...este mi neblahozelaj!!!! bola slaba a az po troch minutach a na teste pisu, ze vysledok je po minute... 😉

bique
1. apr 2012

@dadaba ahoj...a predtym si testovala uz? ja idem testnut zajtra, som 10den po KET a bojim, ze tam nic neuvidim 😒 ja ti tiez gratulujem, je to super, ze tam mas //, budu uz iba silniet a hcg pekne rast 😀 a ze sa objavila po 3 minutach, to nevadi, hlavne, ze tam je...niekomu sa objavi az po 15 minutach 😀 to pri tych nizkych hladinach uplne na zaciatku sa takto bezne stava 😉 takze suuuupeeeer...uz sa tesim s tebou 😀

dadaba
1. apr 2012

@bique ano testovala som sa lebo nie som na slovensku a nemozem ist na krv 14-ty den...ja tomu moc neverim..takze sa este neradujem...tak daj vediet ako si dopadla...samozrejme ti drzim palce!!!!

jajka1980
1. apr 2012

@dadaba No ale tam bola...Takže už nejaké to HCG v moči je.. 🙂

ursula5
1. apr 2012

@jajka1980 tak tá bolesť je celkom dobré znamenie, pekne sa drž vylihuj a už hladkaj brušku a ver že tam je drobček 😉 my už kopkáme o 100/6 😀
mňa tiež bolelo tak 2x veľké pichnutie a na druhý deň som vedela, že sa to podarilo, začali mi navierať prsia a za 2 dni ma už prepadal riaden hlad! 🙂

bukvickaaa
1. apr 2012

@bique presne tak...aj tak je krv najistejsia 🙂 budem na teba mysliet 🙂

bukvickaaa
1. apr 2012

@dadaba potichucky gratulujem a drzim palce aby bolo vsetko v poriadku 😉

jajka1980
1. apr 2012

@ursula5 Tak hádam máš pravdu..Vylihujem stále, no dnes som sa trocha prešla po záhrade. Inak som stále v posteli. 🙂
Musí to byť krásny pocit, ked už bábo kopká... 😵

jajka1980
1. apr 2012

@bique Držím na zajtra veľmi - veľmi palce..aby boli // 😉
No daj potom vedieť...aby sme sa aj my ostatné mohli nakaziť // 😀 tehu vírusmi.

bique
2. apr 2012

ahojte...tak test je biely a cisty ako lalia ☹ dnes sme 10ty den po KET, takze uz ducha si myslim, ze by sme mohli mat ☹ no nic....psychicka priprava na neuspech zacina, vo stvrtok krv a ked bude negativna, tak mozeme absolvovat cely cirkus odznova ☹

bique
2. apr 2012

inak mna od vcera boli vkuse hlava, co mna nebolieva nikdy, max tak po prezurovanej noci 😀 robia sa mi vyrazky a je mi na grc ☹ tie hormony su inak poriadne svinstvo ☹ este aj kožu mam nejaku uvolnenu, ci co...mate tu niektora nieco podobne, ci len ja som nejaka divna? 😝

jujulinka
2. apr 2012

@bique ahoj, ale este nevesaj hlavu, mozno krv ukaze nieco ine. Niekedy hcg stupa pomalsie. Ale priznaky zatial mas take, ze by to mohlo vyjst. Mysli pozitivne. mne je tiez niekedy zle od zaludka, vyhadzana som, brucho spuchnute a prsia tak bolia ze az. dnes budem mat vysledok krvi, tak som zvedava, ci sa to potvrdi. drzim palce na stvrtok.

kristina81
2. apr 2012

Ahojte.Dnes som 7 dni od Et.Skoro rano som krvacala a s tou krvou vysli male krvne zrazeninky a odvtedy nic.Neviem co mam robit.Mam zavolat do centra alebo este pockat.Vkladali mi dve embryjka,ze by ma jedno z nich opustilo?Nemate niektora s takymto skusenost? ☹

bique
2. apr 2012

@jujulinka jeeej, dakujem za povzbudenie...mne moj vnutorny hlas nasepkava, ze sa to podarilo, ale ten test mi to nejak vyvratil a vnutorny hlas ma opustil ☹ to cakanie je strasne...ty uz budes vediet dnes na com si, juuuj, drzim ti silno silno palce, daj potom vediet, aky je vysledok, ja verim ze bude pozitivny 😀 a ty si tiez testovala, ci nie?

jujulinka
2. apr 2012

@bique ano, aj ja tomu verim. ja som testovala v tu sobotu a zatial to vyslo pekne //, tak snad to krv potvrdi. ale v centre mi zakazali testovat. Tak treba verit krvi 🙂

bique
2. apr 2012

@kristina81 ked si prestala krvacat, je to urcite na dobrej ceste🙂 skus ale cink do centra, co ti povedia, mozno ta zavolaju na uzv aj krvicku a budes mat istotu 😉

bique
2. apr 2012

@jujulinka jasneee, uz si spomynam 🙂 tak to sa uz mozes potichu tesit, urcite to bude pozitivne 😀 ja som v januari tiez testovala, mali sme prve KET,, test negativny a krv tak isto...tak preto tomu velmi neverim, ale samoska, nadej zomiera posledna 😉

kristina81
2. apr 2012

@bique dakujem.No volala som.Zajtra idem na krv tak sa uvidi ci mi odisli deticky. ☹ Dufam jedno mi ostalo. 😉

jajka1980
2. apr 2012

@bique Ahoj moja..Ešte nevešaj hlavu..nič nieje stratené..ved si sama dala tú tabulku s HCG hodnotami.
Možno je to tvoje HCG ešte nízke, tak test to ešte nezachytil.. 😉
Takže nestresuj..a ak ti tvoja intuícia hovorí, že to vyšlo, tak tomu proste ver a mysli pozitívne..
Jednoducho sa vykašli na nejaký hlúpi test..(aj tak stoja za ho..) 😝

jajka1980
2. apr 2012

@bique Mimochodom..aj ja som zasa asi v puberte..tiež sa mi vyhadzujú vyrážky na tvári.. 😀

ursula5
2. apr 2012

@jajka1980 veru je to krásne, že už kopká a je to také srandovné občas 🙂 ale manžel ešte nič necítil tak buď to cítim len ja vo vnútri a on von ešte nie alebo nestihne zareagovať 🙂

ursula5
2. apr 2012

@jajka1980 moja ja mám tvár vyhadzanú už 5 mesiacov ☹ som horšie na tom ako v puberte, trošku sa to zlepšilo ale už musím na kožné 😀

ursula5
2. apr 2012

@bique prsne ako radí @jajka1980 vykašli sa na testy a nestresuj 🙂 máš čas sa ešte trápiť potom, treba tomu veriť, kámošovi tiež žena tvrdila, že nič necíti a vešala hlavu a nakoniec to vyšlo 😉 takže pozitívne mysli a kašli na testy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre