Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dafy
2. okt 2012

@melisska hej hej hovorila 😀 som nevedela ze na čo sa presne pýtaš 😉

deni5
3. okt 2012

kto dnes testuje?Ja 8 deň po KET a cítim sa úplne ako by som mala dostať MS.AJ podráždená som rovnako ako pred MS. 😒

katuska54
3. okt 2012

@babatko2012 pocas stimulky som chodila do prace. az po et som ostala doma

katuska54
3. okt 2012

@deni5 ja som aj po odbere chodila do prace a to som asi urobila chybu ☹ ja som ostala doma az po et. a tak teraz taham pn. teraz cakam na vysledok ako dopadol ket. sice este musim pockat par dni,ale .....

deni5
3. okt 2012

@katuska54 a ktorý deň si poKET?

katuska54
3. okt 2012

@deni5 presne ako ty 😉 8 😀

deni5
3. okt 2012

@katuska54 a pocity?

katuska54
3. okt 2012

@deni5 pocity ziadne,citim sa uplne super. preto ani testovat nechcem. len som zvedava ci dostanem ms ked beriem ten utros. ja by som to (ne)mala dostat asi v piatok-pondelok. ja mam taku nepravidelnu ms. tak uvidim ci sa dostavi....

katuska54
3. okt 2012

baby uz ste testovali? najde sa nejaka odvazna zena 😀

cakatelkana
3. okt 2012

@katuska54 nemam test tak testovat sa nebude 😀 . dnes rano ma bolelo brucho ako pred ms a stale trochu boli. hadam je vsetko ok a nedostanem... 🙂 NECHCEM!!! 😀 .ty sa nechystas testnut ako prva?

haannka
3. okt 2012

baby ja keby ze som uz cakatelka na vysledok tak vam zatestujem bezproblemov 🙂))...ja som minule testovala na 8.den ale po et bez PK a mala som dusika...po ket budem urcite uz od 6.dna experimentovat...ked bude / tak si poviem ze aj taj je este skoro ;)))
straaaaaasne vam vsetkym drzim palceeeee

cakatelkana
3. okt 2012

@deni5
@katuska54 baby vas nebolia klby? mna cele nohy bolia ako keby kosti... mna aj bolievaju obcas ale iba jeden den. a teraz to je uz asi 6 den. som nejaka dolamana s toho . no to je mozno aj s toho nic nerobenia 😀 😀

cakatelkana
3. okt 2012

@haannka a co sa potom stalo ked si mala // . ked si zas po KET? taku odvaznu by sme radi privitali medzi nas aby testikovala ...

katuska54
3. okt 2012

@cakatelkana nieee ja nebudem testovat. este je skoro. a dnes odchadzame na chalupku na samotu. tam nieje ani signal 😀 tak nebudem ani na konika chodit ocumovat 😠 prideme az v pondelok,tak dufam,ze sa mi pochvalite s poriadnymi palicami na testoch 😀

katuska54
3. okt 2012

neviem sa tu nikde dopatrat,kedy mozem ist na dalsi ket. musim mat pauzu jeden cyklus alebo mozem hned teraz.

cakatelkana
3. okt 2012

@katuska54 no to uvidime ... 🙂 bodaj by si mala pravdu.tak si pekne oddychni na chalupke a pribal si aj jeden testik . 😀 😀

cakatelkana
3. okt 2012

@katuska54 moja kamaratka isla na KET hned dalsi mesiac. zalezi asi na tom ako sa citis...

katuska54
3. okt 2012

@cakatelkana za chvilku pojdem do lekarne si vybrat estrimax,tak ked budu mat nahodou mamatest tak si ho kupim 😉

cakatelkana
3. okt 2012

@katuska54 ale naco je tebe vlastne KET? ty ho nebudes potrebovat tak nad tym ani len nerozmyslaj...

katuska54
3. okt 2012

@cakatelkana vcera ked som sa pytala sestricky tak ta mi povedala,ze musim mat pauzu 😠 tak neviem teraz ci sa mam objednat k dr. vden ked pojdem na krv a popytam sa jej. len neviem ci mozem brat estrimax dva mesiace vkuse 😒

haannka
3. okt 2012

@cakatelkana no cakala som dvojky ale jeden anjelik to vzdal v 5.tt a druhy v 7.tt :(((...a nie som po ket este len o tyzden idem po zmrzlinky. sa uz na nich taaaak strasne tesiiiim ;)

katuska54
3. okt 2012

@cakatelkana citujem tvoja slova " bodaj by si mala pravdu " 😀

lenusika
3. okt 2012

@katuska54 ty nespekuluj, mysli pozitivne.....
je pravda, ze aj ja som mala trake myslienky.....
nam sa to v decembri nepodarilo a na KET sme isli vo februari a ten sa zadaril ale skoncil abortom

cakatelkana
3. okt 2012

@haannka ano viem nakukla som do tvojho albumu... to je strasne a je mi to luto. ale tieto ako vravis zmrzlinky budu poriadne bojovnice a urcite sa ta nepustia... 😀

katuska54
3. okt 2012

@lenusika ja sa len snazim zistit info. mna stale napadaju take vselijake myslienky. 😠 aj ked sasnazim mysliet pozitivne 😕

katuska54
3. okt 2012

@haannka a skusas nejake babske recepty na dobre uhniezdenie 🙂 drzim palce,aby vsetko dopadlo ok a za 9 mesiacov nam ukazes bambulky 😉

haannka
3. okt 2012

@katuska54 neskusam...a dakujem ja mam zatial cistu hlavu a verim ze ked sa romrazia tak sa to podari...v septembri by sa anjelicky narodili tak azda mi zoslu za seba nahradu...verim tomu...

katuska54
3. okt 2012

@haannka ver tomu,ze to vyjde. ja som verila aj et,ze vcom by mal byt problem,ze to vyjde a nic z toho. tak preto som teraz uz opatrna aj ked v kutiku duse tomu moooc verim.
ale je dobre ked mas cistu hlavu. potom su aj myslienky ciste. takze tfuj,tfuj,tfuj 😉

alex81
3. okt 2012

@katuska54 Tak co Kati, uz si testovala?

tinka9075
3. okt 2012

@cakatelkana
@katuska54 babenky testovali ste?ja nie bojím bojím 😒 dnes v noci som stále chodila čúrat tak dúfam že všetko ok brucho bolí stále 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre