Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
9. apr 2011

@makovicka53 Juj tak to ti neviem povedat.Mne doktorka hovorila ze by sa nemalo teraz do zeny nejako moc vrtat tak myslim si ze len zo spodu.Ale pokial by to bolo negativne tak by asi aj mohli zo spodu.....Neviem isto....Myslim ze Luly bola na krv a hned jej robili aj ULT...nie Luly??

silvinnka
9. apr 2011

dobre ranko babulky,co to tu citam,same negativne spravy...vsetky to mame momentalne tazke a sme pekne vystresovane...neznasam ked mi moj muz povie,bud v klude,ale ako? ved to nejde....,,rano,, sa zobudim prve co je sa postavim a cakam ci sa nieco deje s mojim telom,je to na zblaznenie a to som len 3 ti den po KET !!!okrem dnesnych intenzivnejsich bolestiach v podbrusi a mierneho pnutia v bradavkach nisssssst....ale ako vravime,kazde tehu je individiualne,takze nam fakt nic ine neostava len cakat na den D....vsetkym Vam drzim paste a hlavne pevne nervy....Prajem peknu sobotu 😉

makovicka53
9. apr 2011

@renattka24 hmmm no ver ja neviem ze len ako sa pripravit 😀

makovicka53
9. apr 2011

@silvinnka ahojky mas uplnu pravdu drzim palceky...n toto cakanie je hlavne o napäti 😉

makovicka53
9. apr 2011

@katy2 katy ako robia utz na tehu kontrole teda na prvej krvicke po ET...zospodu ci cez brusko 🙂

dorotka66
9. apr 2011

@katy2 ahoj katy, ak si dobre spomínam ty si sa tesla už na 6ty deň od ET? prosím ťa to bolo vrátane alebo mimo dňa vkladu 😉 varím obed, tak špiritizujem 😎

dorotka66
9. apr 2011

@silvinnka ahoj silvinka, moje ránko bolo o pol siedmej 😀 ale to len výnimočne, šla som testovať .....

katy2
9. apr 2011

@makovicka53 uzv sa na zaciatku robi vaginalne... v nasom CAR sa uzv robi az 1-2 tyzdne po pozitivnom hcg....
@dorotka66 ET sa nerata 😉

dorotka66
9. apr 2011

@katy2 waw tak to ešte mám šancu 🙂)))))

cecil36
9. apr 2011

Ahojte, nehnevajte sa, ze som vam sem tak vpadla, ale som po ET (vo stvrtok- 3den od OPU mi vkladali dvoch 12 bunkacov) a chcem sa spytat, ci ste mali nejake priznaky aj neskor,ale pred prvym testovanim. Ja necitim nic, iba somnafuknuta ako balon 😀

dorotka66
9. apr 2011

@dorotka66 jaj katy mne to už nemyslí, veď ja som dnes 8 deň vrátane dňa vkladu 😠

silvinnka
9. apr 2011

@dorotka66 ja z tych liekov stale len spim a ked sa zobudim ,tak tlak nizky a tocaky jak na kolotoci 🙂) fuuuuha v takom case ked si vstavala,som este snivala ....jasne,ze mas sancu !!!!

dorotka66
9. apr 2011

@silvinnka Ďakujem silvinka, dúfam, nádej umiera posledná 😉

makovicka53
9. apr 2011

@katy2 aha takze ma caka aj utz...lebo niekde ho nerobia..a ty kam chodis do car? ci tiez helios?

makovicka53
9. apr 2011

@ame ahojky ako sa dnes mas?

brita
9. apr 2011

Ahojte kocky, ani aj vas nepotesim.... tak ja som vcera bola 10. den po ET a testik snehobiely. 😒 Neviete, prosim, ci sa da ist hned v dalsom cykle na KET-ko? Nikdy som KET nemala, neviem, ako to prebieha. Dakujem za akekolvek info.

katy2
9. apr 2011

@dorotka66 to znamena, ze dnes si len 7.den po ET.... tak to mas este caaaaasuuuuu 😵 Ak je uchyteny jeden drobec, tak mas cas na //..... 😉
@makovicka53 ja chodim s dorotkou do SPLnu KE, u nas sa pri neg vysledku uzv nerobi....
@brita to mi je luto ☹ v nasom CAR treba cakat jeden cely cyklus....

makovicka53
9. apr 2011

@brita ahojky moja to ma ozaj mrzi...ja budem vediet vysledok v pondelok...aspon ze mate mrazacikov 🙂 ...
@katy2 dakujem za info...vsak uvidim alebo sa este opytam kociek z heliosu 🙂

squella
9. apr 2011

ahojte všetky čakateľky 🙂 presne ako píše dorotka, najlepšie je, keď sa zamestnáte prácou alebo inou domácou činnosťou alebo nakupovaním, výletmi..... netreba sa skúmať a dumať či ma niečo bolí alebo nie. Keď to má prísť - bude to tu. Tiež sa nevieme dočkať prvého krvného testu, ktorý budem mať v pondelok, ale neriešim to - skrátka počkáme.

renattka24
9. apr 2011

@silvinnka Ahojky Sisa.Ja som sa presne tak citila ako ty prve 2 dni....tak hlavne si davaj pozor.Ja si davam aj denne jednu kavicku ale s mliekom takze snad to nevadi...inak by som mala stale tlak ze 94/70 a kava mi pekne dvihne tlak....takze oddychuj a odratavaj dni 😀 Ja mam dnes 8 dnik 😎 😎

renattka24
9. apr 2011

@squella Drzim pastiky na krvicke nech je pozitivna a konecene to tu vypukne 😀 😀

silvinnka
9. apr 2011

@renattka24 renatka,oddychujem,ale dnes sme isli k svokre na obed,podstivo som sedela s vylozenymi nohami ,ale dobre mi padlo,ze som trosku vypadla z domu....sranda,teraz som si merala tlak 95/78 ,to mame z tych liekov co papkame.....to je fajn,ze 8 den-gratulujem ,ja len slaby 3-ti,ale nevadi 😀 ,musim byt trpezliva...ako sa inak citis?

squella
9. apr 2011

@renattka24 aj ja sa pridavam - 8. den je tu, a neboj, my dve to tu spustime spolu, xixi

renattka24
9. apr 2011

@silvinnka No ja som dnes tiez vypadla na chvilku z domu a tiez mi to vhod padlo.....Ale inak sa citim stale rovnako, cize ako by ma zramoval nejaky tank.......Vsetko ma boli 😠 😠 Neboj z 3 dna bude aj 13 den 😎 Aj budes testikovat?
@squella Tak snad sa nam to podari....a ty co testikujes alebo pockas na krv??

dorotka66
9. apr 2011

ahojte baby, ja nič nové len som bola na masáž tváre a kozmetiku 😎 a tak som zrelaxovala a potom som sa potešila s tromi krsniatkami od 4 mesiacov do 3 rokov. zábava 😀 no a brucho ma bolí ako pred menzesom, ale raz bolí a raz nie. a bola som nakupovať a bolo mi divne, točilo sa mi v hlave ako keby som mala nízky tlak....ale ja sa liečim na vysoký. 😉 a modlím sa aby nedošiel menzes 😠 A vy ste ako prežili ďalší deň čakania???? 😉

dorotka66
9. apr 2011

@squella heeej baby aj ja by som sa chcela pridať 😀

ame
9. apr 2011

@makovicka53 ahoj, ja sa mam dobre, len mam stale, uz cca 5 den zaludok ako na kolotoci, dnes som 9. den po KET a ako to tu vsetko citam, tak sa aj bojim testovat....ale je pravda, ze co ma byt, bude a my to neovplyvnime....ty ides teda na krv v pondelok? Ja uz mam svoj osobny pokrok v tom, ze nekrvacam, po ET som krvacala uz 8. den po ET.....

renattka24
9. apr 2011

@dorotka66 Aj sa pridas 😀 😀
Babenky prave pred chvilkou som sa dozvedela ze, moja mladsia sestricka caka babenko a to v decembri 😀 😀 A teraz si o to viac prajem aby to aj mne vyslo, bolo by vacsie prekvapenie 😎 😎 Musim silno verit, ze sa to podari 😀

dorotka66
9. apr 2011

@renattka24 super aj moja mladšia ma jedno 4 mesačné v decembri 😀

renattka24
9. apr 2011

@dorotka66 Super takze dalsia zhoda 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre