Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

chilinkaxxx
23. nov 2012

@lucia2505 to je tak, že u každej je to veľmi individuálne...mňa bolí brucho už asi týždeň, tiež neviem, či je to dobre alebo nie...ale v pondelok sa dozvieme ortieľ 😉

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi noo pracovalo mimi 🙂 🙂

evkafi
23. nov 2012

@chilinkaxxx 🙂 🙂 nech je uz ten pondelok a mame to za sebou 🙂 ja som sa bola pozriet aj v gyn-five. 🙂 ale ten MT mi bol sympatickejsi -neviem preco 🙂

lucia2505
23. nov 2012

@chilinkaxxx a ty si neskúšala doma test??

lucia2505
23. nov 2012

@evkafi neskúšala si doma test?

chilinkaxxx
23. nov 2012

@lucia2505 skúšala dva, ani jeden nebol jednoznačný, najjednoznačnejší výsledok dá aj tak až krv v pondelok.

jassminx
23. nov 2012

@lucia2505 no mna osobne boli brusko uz od vkladu a tiez tak,ako by som to mala dostat a pocitujem popichavanie na pravej strane. A taktiez velmi zle spim 😔

lucia2505
23. nov 2012

@jassminx ja mám tiež zlý spánok, vkuse sa budím v noci a posledné 2 noci sa vždy zobudím okolo 4tej a už neviem zaspať...ale nemám podbruško cítim len v noci, cez deň vôbec a nie je to až také ako na menzes, len proste cítim maternicu.

bique
23. nov 2012

babule, tehu priznaky zacinaju najskor v 5-6tt, ked je uz test pozitivny....takze toto vsetko, co citite, su hormony, ktore ste do seba ladovali...ja mam za sebou 2xivf....1 ET uspech, nebolo mi absolutne nic...potom 2xKET neuspech a mala som vsetky priznaky ake existuju...teraz 2ET mi tiez nebolo nic, iba 6ty den po ET spinenie, niekolkohodinove a potom zasa nic a zasa uspech...nepozorujte sa, aj tak nic nevypozorujete 😉 aj ked viem, ze je to velmi tazke, sama som to niekolkokrat zazila...hlavne je mysliet pozitivne a nestracat nadej 😉 straaaaasne vam vsetkym drzim palceky 😉

lucia2505
23. nov 2012

@bique si zlatá 🙂 ja som ešte ani test nerobila a už som dnes dostala hysterický záchvat, že to nevyšlo a neviem to ovládať...prosím ťa a nemáš náhodou skúsenosť s ohss? Ja som mala nábeh, teda zväčšené vaječníky, ale nemala som ani vodu v bruchu ani bolesti a celý čas som pila strašne veľa tekutín a po vklade som začala brať liek na to a sa to zlepšuje, vaječníky sa zmenšujú...no a vlastne to som tým chcela povedať, že všade píšu o tom, že ak je vklad úspešný,tak sa zhoršuje ohss, tak neviem teda. Asi na 3 deň po vklade ma začali bolieť veľmi vaječníky, ale potom som zvýšila dávku toho lieku a prešlo to...

jassminx
23. nov 2012

@bique urcite to nepovazujem za priznak pripadneho tehotenstva 😉 aj keby to urcite kazda z nas chcela 😀 len som opisovala svoje pocity. Asi sa naozaj privelmi pozorujeme a uz nam z toho trosku zasibkava 😝

bique
23. nov 2012

@lucia2505 ja mam iba jeden vajecnik, z toho mi na prvykrat vydolovali 24 a druhykrat 23 vajok...tiez som pila aj 4-5 litrov fatry denne...prvykrat ma po OPU vsetko nenormalne bolelo, nevedela som sa prve 3 dni ani z gauca postavit, tak ma aj krize boleli a brucho nenormalne velke, ale tiez ani voda, ani vaha nesla hore, len ta neskutocna bolest...ale potom to preslo, nic sa nezhorsovalo, davala som sakra pozor na ten prijem tekutin...a aj napriek tomu sa podarilo....druhykrat som uz vedela, do coho idem, znasala som to lahsie, hoci brucho bolo zasa ako balon, ale tiez iba par dni...a potom sice nesplaslo uplne, ale ani sa to nezhorsilo a tiez nam to vyslo 😉 kazda sme ina...na ohss pomaha prijem tekutin, mne odporucili tu fatru...ale ked je to v tazkom stadiu, potom uz iba hospitalizacia....spravidla sa to pri uspesnom uhniezdeni dost zhorsuje, u mna to vsak tak nebolo 🙂

chantalle
23. nov 2012

Ahojte, ja mam dnes 4 dni po ET a niekolkokrat za den som mala take krcovite bolesti v podbrusku,ze som sa nemohla vystriet a bolelo to priserne.....:( sama neviem, ako si to vysvetlit???????????? Zeby sa mrcha hlasila o slovo.......

bique
23. nov 2012

@jassminx no, aj mne kvalitne zasibkavalo 😀 patri to k tomu... kazda mame ine pocity a jasnacka, nikto nehovori, ze ich netreba opisovat a porovnavat s inymi 😉 ja som tiez napisala iba tie svoje, mozno to niekomu pomoze preckat to nekonecne cakanie 🙂 drzim palceky, na konci tohto cakanie bude urcite pozitivny tehu testik 😅 ci uz na papieri dve ciarky alebo z krvicky 😉

evkafi
24. nov 2012

@lucia2505 ano ano skusala... vysiel pozitivny...mozes mrknut na predch.strane tusim je...

chilinkaxxx
24. nov 2012

@evkafi tak dnes mám dosť silné ms bolesti, včera začali boli slabšie, teraz ma bolí skoro celé brucho. Tak sa bojím, že asi nič 😢 nie je to spravodlivé, niekto má 5 detí a niekto ani jedno 😢

pillabea
24. nov 2012

@chilinkaxxx nestresuj! bude to dobré!!!!!!! mňa tiež dnes bolí brucho a celkom pekne, no hneď je tu pondelok a ideme na krv 🙂 nie je to o spravodlivosti... nič nenarobíme, hlavu hore!

chilinkaxxx
24. nov 2012

@pillabea ja som práveže kľudná, fakt 🙂 vôbec nepociťujem strach, alebo stres, verím stále, že sa to podarilo. Brucho už nebolí.

evkafi
24. nov 2012

@chilinkaxxx skus sa tolko nesledovat 🙂 ja som uz prestala, aj ked mam stale strach samozrejme co bude v pondelok....

evkafi
24. nov 2012

@chilinkaxxx a ja mam zase teraz strach, lebo ma nic neboli - tak ja uz fakt neviem :(

lucia2505
24. nov 2012

@evkafi krásny testík, určite je to tam...kedy si testovala?? Ja testnem zajtra 8 deň po vklade, mala som PK, takže ak je to tam, tak minimálne slabá čiarka musí byť. Nech už radšej viem na čom som, ale myslím, že to bude negatívne, mám taký silný pocit. Ja nemám absolútne žiadne príznaky, prsia úplne prestali bolieť, brucho vôbec nebolí, ani žiadne uhniezďovacie špinenie nebolo, necítim sa vôbec tehotná, ani trochu.

evkafi
24. nov 2012

@lucia2505 ja som nemala tiez ziadne spinenie ani nic take... test som si robila na 11 den po vklade a bolo to poobede.

lucia2505
24. nov 2012

@evkafi hej ale ty si písala, že ťa bolelo brucho, ale mňa bolelo akurát 2-3 dni po vklade a odvtedy nič.

evkafi
24. nov 2012

@lucia2505 no mna bolelo po vklade tiez par dni a potom prestalo... tak neviem a uz si nejdem robit ani ziaden test a uvidime v pondelok 🙂

chilinkaxxx
24. nov 2012

@evkafi nesledujem sa, len citim brucho cely den...to da neda ignorovat.

chilinkaxxx
24. nov 2012

@lucia2505 a ako vies ako sa mas citit sko tehotna?🙂 uz si niekedy bola? mojej kolegyni nebolo absolutne nic. iba ju v case ked mala dostat ms bolelo brucho ako pri ms. ibak cele tehotenstvo nic. u kazdeho je to individualne. 🙂 hlavne nestresuj. urcite to vyslo. to ze boli jednu brucho neznamena, ze bude aj teba. to ze mala jedna spinenie pri uhniezdeni neznamena, ze ho musi mat kazda. hlavu hore. neboj sa 😉

lucia2505
24. nov 2012

@evkafi tak budem držať silno palce 🙂

lucia2505
24. nov 2012

@chilinkaxxx no ja som už mala mimomaternicové tehotenstvo...viem, že to nie je také isté ako pri normálnom, ale hcg som mala dosť vysoké, tak sa to snažím porovnávať.

evkafi
24. nov 2012

@lucia2505 dakujem, v pondelok dam vediet ako som dopadla ... ale tak ci tak, aj ked vysiel ten test, aj tak sa bojim :(

lucia2505
24. nov 2012

@evkafi to ti verím, mne keď vyjde zajtra negatívny test, tak sa aspoň nebudem už stresovať, keď pôjdem na krv. držím silno palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre