Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mozartka
23. okt 2015

@yanka88
@meli8412 dakujem za povbudzenie, mozno zajtra, pozajtra uz uvedomujem, ale zatial len verim, ze je to tam.

champselysees
23. okt 2015

@dani412 to mi je ľúto :(

yanka88
23. okt 2015

@mozartka waaa, mad toho riadne za sebou. Boze baby ako skvelo to zvlafate, mate moj velky obdiv. Toto je moje prve ivf, 2vklad a aj posledny, uz nemame mrazacikov. Ako som revala, jed mi povedali, ze mam len 5 vajok, ale pritom vsetky boli neskor blastocysty. Nie je podstatne mnozstvo ale kvalita. Clovek sa stale uci.

mozartka
23. okt 2015

@yanka88 no vidis, co vsetko musime prezit. Vela smutok, nervozita, psychicke a financne. Ale co uz, ideme dalej

meli8412
23. okt 2015

@yanka88 Pri prvom ivf som mala 18 vajicok a 2 vklady, druhy vyber 8 vajicok, jeden vklad, a pri poslednom 11 vajicok, 9 oplodnenych a 1 vklad a uz nemam ziadnych mrazacikov. Tak drzim palce pri dalsej stimulke.

mozartka
23. okt 2015

@meli8412 ja mam este 2 mrazacikov, dufajme, ze este dlho nerozmrazime.

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Aj ja dufam, az o par rokov 🙂

mozartka
23. okt 2015

@meli8412 len mam bolesti ako pred MS

meli8412
23. okt 2015

@mozartka To skoro kazda, ktorej sa podarilo otehotniet, ci spontanne, ci iui alebo ivf. Ja som mala tiez pri vsetkych tehotenstvach 🙂

yanka88
23. okt 2015

@mozartka
@meli8412 aj ja vam velmi velmi drzim palce. Tiez mam bolesti presne ako pred ms a hrozne krize bolia. Ach jaj, dlhe dni cakania.

meli8412
23. okt 2015

@yanka88 Kedy ides na krv?

yanka88
23. okt 2015

@meli8412 zajtra bude este len 7den po ket. Ms mam dostat teraz v pondelok, na krv v piatok.

nikolajka2
23. okt 2015

baby- aj vy ste take nervozne z toho cakania? ja hrozne , uz neviem co so sebou.

mozartka
23. okt 2015

@yanka88 dakujem, tiez som 6 den po ET. A na pondelok necakam MS

mozartka
23. okt 2015

@nikolajka2 no sme, ale co mame robit, cakat a cakat. Co si mala ET alebo KET. kedy?

mozartka
23. okt 2015

a samozrejme drzim palce, uz si testovala?

@yanka88

yanka88
23. okt 2015

@mozartka nie zatial, mozno rano, ale to je asi skoro, nie? po ET prisla ms uplne presne na 8den od transferu, ani na krv som nestihla ist.

dagmarik
23. okt 2015

@nikolajka2 ja som na tom podobne, a to som ešte len 3. den po ET :(

mozartka
23. okt 2015

@yanka88 ako myslis, nemusis testovat. Mam doma kopu testov tak ja nevydrzim, musim kazdy den

nikolajka2
23. okt 2015

@mozartka - po ET 🙂

meli8412
23. okt 2015

@yanka88 Mne test ukazoval ducha od 8. dna, ale som tu ciarku videla po uschnuti, ale kazdym dnom som mala silnejsiu ciarku.

nikolajka2
23. okt 2015

@dagmarik - a cim sa zabavas? co robis doma?

chevalbleu
23. okt 2015

Baby, dnes som 6 dni po ET. Mam silnejsiu ciarku ako vcera, tak sa vytesujem potichucky! Skusim aj fotku prilepit.
Inak odvcera sa citim dost neprijemne, akoby som mala strasne vela plynov v bruchu a neda sa ulavit. Ked lezim, az sa mi zle dycha a picha ma z toho az niekde pri pleci. Nestalo sa to niekomu? Vobec neviem, ci si mam nieco dat alebo to len preckat... :(

meli8412
23. okt 2015

@chevalbleu Ja som mala nieco podobne, strasne ma pichalo v boku, akoby sa mi zastavili vetry, ale preslo to. Tisko gratulujem, krasne 2// 🙂

mozartka
23. okt 2015

@chevalbleu super a potichucko gratulujem 🙂

dagmarik
23. okt 2015

@nikolajka2 ja som nezostala po transferu doma, takze práca ma zamestnávala a po poobediach a večeroch sa snažím oddychovať. Snažím sa šetriť, ale take bežne práce ako je varenie a vesanie prádla zvládam. Upratovanie ma na starosti zajtra manžel 🙂 chystáš sa testovať ?

yanka88
23. okt 2015

@chevalbleu krasne testy, len tak dalej!!

semi78
23. okt 2015

@chevalbleu krasne ti to silnie.
Chcem sa opytat ake testy pouzivas - 25 alebo 10 mlU? Ja som KET+8 a moj test (25mlU) bol negativny

dani412
23. okt 2015

@mozartka ahoj, no ja som bola nadopovana hormónmi až tak, ze viac mi uz ani nemohol dat. A mala som 2 folikuly. Z toho bolo iba 1 vajíčko. Zevraj kvalitne, ale neviem. Mne povedal dr ze ak pojdem na 2 pokus, tak mi neodporúča z mojich vajíčok. Ale mam to skúsiť s vajíčkom darkyne, ktora je mladšia a ma kvalitne vajíčko.

mozartka
23. okt 2015

@dani412 nehovorim, ze zvysit dávku, ale zmenit injekcie, teraz pri stimulke na zaciatku som mala Merional, potom Menopur a nakoniec Fostimol, samozrejme od 2 DC Diphereline az do konca stimulky. A pred OPU som dostala nie Pregnyl ale Orvitelle. pri 1 IVF len Diphereline+Menopur, pri 2 IVF Diphereline + Menopur ale vyssia dávka. 3 IVF takisto, 4 IVF Merional + Cetrotitida, ale teraz uz skoro pri kazdej kontrole som mala inu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre