Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobricek1979
19. máj 2016

@mikema ste podarené obe držím silno prsty 😀
@hranoska

mikema
19. máj 2016

@bobricek1979 Dakujeme!

hranoska
19. máj 2016

@mikema o nas to nevie nikto okrem tohto MK..dufam, ze sa to nejakou blbou nahodou nerozkrikne..takze rodina ani necaka takuto spravu...teda caka uz dva roky, ale budu zaskoceni 😀 ja zase dnes nemam vôbec nic...len vela pijem, stale som smadna..a toto bolo tvoje prve IVF?

hranoska
19. máj 2016

@bobricek1979 dakujem aj ja 😉

mikema
19. máj 2016

@hranoska Bolo moje druhe, prve dopadlo uplne zle, len jedno vajko a aj to sa zle oplodnilo a nevyvijalo. Tak nebol transfer... Tak bieda ☹ O to som radsej, ze to teraz takto pekne ide.

hranoska
19. máj 2016

@mikema tak prve mozes uz zahodit za hlavu 😉 ani sa nan nejdem pytat...aj ty si taka nafuknuta??ja strasne,citim s jak tehotna 😂😂😂

chevron
19. máj 2016

ste tu niektora tak cca 9-10 dni po KET? pisem koli segre ktora je tiez, tak chce popatrat ze ako ste na tom 🙂

hranoska
19. máj 2016

@chevron ja som 7 a @mikema 8

chevron
19. máj 2016

@hranoska a ako sa teda citite? aj ste testovali? segra je tesa 9, embrya boli 5 dnove

hranoska
19. máj 2016

@chevron mna osobne trochu bolia prsia na dotyk a podbrusko ako pred ms..testujeme uz tri dni a zatial mame obe pozitivne testy 😉 Tiez sme mali 5dnove embrya 🙂A sestra ako?

chevron
19. máj 2016

tlmocim... ze ju bolia pria uz par dni a dnes ze ju boli ako pred kramami...ona ma autoimunitne ochorenie, posledny pokus sa podaril ale zial len do 8tt takze chodi na infuzie intralipidov, pre tentokrat jej nedavali ani pregnyl, len brala lieky na sliznicu + tie infuzky. a este jej trochu hapruje stitna, takze tieto lieky a kortikoidy koli tej bysokej imunite.
A davali Vam pregnyl?
aby som vedela ci vam gratulovat, alebo este pockat ze by to mohlo skreslovat 🙂

hranoska
19. máj 2016

@chevron drzim sestre palce nech to tentokrat dotiahne az do uspesneho konca 😉 Mna prsia bolia prvykrat v zivote,teda okrem pripadov svalovice 😊 Mali sme pregnyl,ale testy nam silneju,takze to uz nie je skreslene pregnylom😉 A sestra uz testovala?

chevron
19. máj 2016

@hranoska tak to je super. verim, ze to bdue pokracovat. je to jzasna vec, ja som prave 6. mesiaci a su to neuveritelne krasne chvilky 🙂
este netestovala. som prave s nou tak preto tu takto vyzvedam, vzala si koli tomu radaej dovolenku tak jej trochu pomaham , varim atd, nech oddychuje. Idem mrknuť ci ma nejake doma 🙂 asi z takehoto poobedmeho mocu to bude nanic nie?

hranoska
19. máj 2016

@chevron ja som po ET bola tri dni doma a potom som sla do prace, ja som sa citila fit,ale najradsej by som ostala doma uz stale 😂 Je velmi mile od teba,ze jej takto pomahas 😍 Radsej nech poobede nerobi...ja som robila vcera poobede a akurat som sa dobre vystrasila,lebo ciarka bola skoro neviditelna,ale to mohlo byt aj zriedenym mocom,rano bola raz taka silna ako predosly den rano 🙂

mikema
19. máj 2016

@hranoska no ja mam brucho už ako v 5 mesiaci, drahy si zo mňa robí srandu že už aj brucho mám, zákerak jeden 😀 a dnes ma uz chytajú aj hlady. Po dvoch hodinách zrazu hlad ako keby som rok nejedla 😀 no ale papám zdravo, ovocie a tak 🙂 iba jednu zmrzlinu som dnes dala 😀

mikema
19. máj 2016

@chevron ak sa môžem zapojiť, tak ja som vôbec neoddychovala, skôr naopak, bola som este viac v obehu ako zvyčajne ale snažila som sa aspoň nerobiť prudké pohyby. Akurát dva krát som dobiehala na MHD a veru ma na bratislavských cestách aj riadne vytriaslo 😀 no a ma teda riadne bolia prsia, nie len na dotyk, aj pri rôznych pohyboch. Tiež občas bolesti ako Mens a včera a predvčerom ma riadne pichalo v podbrušku, až som predychavala, dnes už ani nie. Držím sestre palce 😉

hranoska
19. máj 2016

@mikema prepac,trosku som pisala aj za teba 😊 inak mne byva tak tazko od zaludku aj ked sa najem a aj ked zacnem byt hladna..ale mozno keby som sa nesledovala,tak ani neviem 😊 Ja zatial vsetko jem ako doteraz,cize aj nejaka sladkost,aj nejake ovocie 😉 Ale mm vycital,ze by som nemala moc citrusov..a veeeela pijem...boze,ja by som to uz chcela kazdemu povedat 😂😂😂

chevron
19. máj 2016

@mikema
@hranoska
dakujem baby. to ja dvakrat vystresovana aj za nu som jeje nakazala ze ked mzoe nech je doma a otravujem jej tu pravidelne 🙂)) no neviem teda idem jej dat ocikat test 😏

mikema
19. máj 2016

@hranoska ja tiež veľa pijem ale to som aj pred tým akurat že teraz mam furt smäd a potom furt cikam. Inak s tym že to je zle keď si hladná to mam aj ja a niekedy aj keď som nájdená. A kľudne píš za mňa, ved si informovaná 😀 ja som dnes zas pozerala taký program o pôrodoch a to bolo prvý krát čo som tehu i keď to pozerám už vyše roka, no teraz som sa vytesovala že sa ma to konečne týka 😀 ja by som to tiež už najradšej všetkým povedala a drahý, toho ide roztrhnúť. Ja som aspon so sestrou sa podelila ale on vôbec nemá s kým 😀

hranoska
19. máj 2016

@mikema presnee😂 stale som smadna a stale cikam 😂 Moj muz zacal byt dost vystresovany,boji sa kazdeho noveho rana ci tam bude ciarka 😕 No my zatial nikomu nepovieme,aj ked dnes sa kamoske narodil syn a chcela som jej napisat,ze dakujem za predanie stafety 😉 Ja som povedala mojim babam v tu v sukromke a dost..pockame aspon na krv,no aj tak by som to najradsej az ked bude srdiecko,lebo sa stale bojim co sa bude diat,ale ako sa poznam,tak bude pre mna vykon udrzat to do krvi 😂 Rodicom som to chcela oznamit tak,ze im KONECNE dam vyrobit knihu so svadobnymi fotkami a na poslednu stranu prilepim fotku zo sona 😊

mikema
19. máj 2016

@hranoska Ja pockam srdiecko a poviem to nasim. Brat sa dnes pytal, ako pokracujeme, tak tazko udrzat to... 😀 Moj drahy uz trenuje ako ho bude nosit 😀 NO nemozem z neho! 😀

mikema
20. máj 2016

@hranoska aha, krásne silnie 😍😍😍

hranoska
20. máj 2016

@mikema aj moj 😉 ja asi dam uz aj do IVF dnes 😊

alison758
20. máj 2016

@mikema
@hranoska krasne vam silneju drzim palce 💛💛💛👍

hranoska
20. máj 2016

@mikema inak, mne sa snivalo, ze ma niekto nutil pit alkohol a ja som nevedela ako sa z toho vyvliect 😀 no,to bol asi nacvik pred víkendom, lebo u svokrovcov su hody..uz minuly vikend som sa nevedela poriadne vyhovorit ked mal svokor narodeniny, hned otazka ci som tehotna..budem si musiet vymysliet nejaky doveryhodny dovod 😀

hranoska
20. máj 2016

@alison758 dakujeme 🙂

mikema
20. máj 2016

@alison758 ďakujem
@hranoska nadherne silnie 😍 no ja som zajtra na noc preč so skautmi, tiez už vymýšľam choroby ale zoberiem utrogestan, to bol nevie čo to je a všetci budú chápať že keď beriem lieky že nepijem 😀😀😀 inak drahy je zo mňa už na nervy lebo každé ráno o 6 cikat a hned aj test robím ale keď videl dnes koľajnice tak sa tešil ako malý 😀 no ak ty dáš do skupiny tak dám aj ja 😀

hranoska
20. máj 2016

@mikema tak uz daj moja, to bude dvojity utok 😀 kurnik, ja som si dnes zabudla dat utros!!! ok, nastastie som prave nasla krabicku aj v kabelke, uff..moj tiez hned bezi pozerat test, ani vycikat sa nejde 😀 a dnes zhodnotil, ze som tehotna jak Marija 😀 vidis, aj ja by som mohla povedat, ze beriem lieky..ze na zenske veci..hadam im bude trapne pytat sa dalej 😀

hranoska
20. máj 2016

@mikema aha, a este sa ma pytal kedy by som povodne mala dostat ms, lebo to je pre neho taka prva pomyselna prekazka, zajtra by som mala dostat, ale tak zase sa toho presne neda drzat, kedze berieme utros..

mikema
20. máj 2016

@hranoska ja mam dostať dnes a uz som utros brala a teda mne to dni nikdy nezastavilo. Takze dnes proste neprídu. I keď ma dnes tak ťahá podbruško... Inak ano, ženské veci sú úžasná výhovorka 😀😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre