Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jassminx
24. nov 2012

Ahojte dievcata, no mne dnes tiez vsetko preslo. Hlava ma boli uz len trosicku a nemam ani pocit, ako by som mala dostat. Iba ma semtam pichne na pravej strane. Ale inak nic. Bola som si trosku prevetrat hlavu v nakupnom centre, obdarovala som svoju malickost peknymi vecickami, taktiez aj moju malu opicu a samozrejme aj mojho nastavajuceho 😀 Konecne som prisla na ine myslienky. A na pondelok veeeeelmi drzim palce 😉

jassminx
25. nov 2012

@lucia2505 Ahoj,robila si si testik 🙂 ?

chilinkaxxx
25. nov 2012

@jassminx pondelok spustí určite tehu vlnu v tejto skupine 🙂 mňa dnes tiež našťastie už nič nebolí, na wc idem s malou dušičkou, či som to už nedostala, zatiaľ nič, dúfam, že to tak aj zostane 😉 už začínam byť ale nervózna. Chcem vedieť výsledok, nech je akýkoľvek.

jassminx
25. nov 2012

@chilinkaxxx no ale ty ides tiez na krvicku a ty budes urcite tiez tehulienka 😀

pillabea
25. nov 2012

mňa dnes bolí brucho :( tiež som tak šla na záchod že či náhodou nie, ale nie! ani už nedostanem 🙂 zajtra sa všetko rozlúskne! na dnes ráno sa mi snívalo že čakám trojčatá :D

jassminx
25. nov 2012

@pillabea tak zajtra sa to pekne rozbehne 🙂

lucia2505
25. nov 2012

@jassminx Ahoj, ano robila som, ale u mňa sa zázrak nekoná, na 8 deň test negatívny, takže nie som tehotná. Stala sa mi ale taká vec, že som ho po tých pár minútach zahodila a potom došla švagrina a chcela som jej ho ukázať, tak som ho vybrala z koša a bol tam duch, ale tam aj píšu, že po 10 minútach sa už výsledok nemá odčítavať a ešte, že keď ho ocikám, tak ho mám položiť hneď na rovnú podložku a nezdvíhať ho, lebo to môže ovplyvniť výsledok, ale ja som ho mala celý čas v ruke a zízala naňho. Ale to je hovadina, myslím, že na 8 deň. už sa ten duch mal objaviť v limite a navyše malo to byť aj silnejšie.

jassminx
25. nov 2012

@lucia2505 Joooj moja, ale to je podla mna hlupost. Ved na 8. den po vklade este nemusi nic ukazat. V akom stadiu ti vkladali? Je to podla mojho nazoru, naozaj skoro, na taketo zavery 😉 . A test niekedy ukaze aj neskor ako je napisane v navode.

lucia2505
25. nov 2012

@jassminx Vkladali mi jednu blastocystu a jednu morulu, takže to by sa malo zahniezdiť tak do dvoch dní a teda dnes už by to malo byť vidieť. Ja viem, že to sa tak hovorí, že je to skoro, aj lekári to hovoria, ale väčšine báb už to ukázalo a navyše to bola citlivosť 10iu a ja sa ani necítim tehotná, takže som sa už nastavila psychicky na KET.

jassminx
25. nov 2012

@lucia2505 ani sa nemozes citit tehotna, lebo priznaky tehotnosti sa objavuju omnoho neskor. A taktiez ti ako tehotnej nemusi vobec nic byt. Mne tiez nic nebolo. 9 mesiacov som len videla, ako mi rastie brusko. Inak mi nebolo vobec nic. Nevzdavaj sa a skus si to tak nepripustat. Ja viem, ze sa mi to lahko pise, ale ja prezivam nieco podobne. Ale presne z tohoto dovodu si ten test heurobim a pockam si na odber. Az tam budem vediet na 100% ci som, alebo nie som. Ale je mi to strasne luto, ze si smutna ☹

evkafi
25. nov 2012

@chilinkaxxx ahoj, no ako sa dnes citis?

dadaba
25. nov 2012

@lucia2505 bud kludna ja som mala 10 den ducha po 10 minutach a bola som tehotna!!!!!

chilinkaxxx
25. nov 2012

@evkafi dobre idem si dat medovinu na vianocne trhy , nech zazeniem s 😉 tres

evkafi
25. nov 2012

@chilinkaxxx takze si nedostala, tak to bude dobre zajtra, uvidis 🙂

jassminx
25. nov 2012

@chilinkaxxx ja som sa tiez pozvala bratovi na navstevu,dame so svagrinkou kavicku, poklebetime, deti sa pohraju a mne ubehne cas 🙂 Zajtra som sa rozhodla ze donakupujem svadobnu vyzdobu. Len neviem co mam este vymysliet do piatku 😒

sheronka
25. nov 2012

@lucia2505 Ahoj. Ked mozem moju skusenost. Ja som robila test a tiez najprv nic. Ale potom sa tam objavil dusik uplne slabunky. Urcite to bolo aj viac ako 10 min. Potom som testovala jak blazon aj 2xdenne 😀 Na 9.den som bola na prvu krv a bola pozitivna aj ked hcg iba 3. Potom som bola na 14.den a hcg uz bolo 400. Odporucam test mamatest citlivost 10. Drzim palce.

sheronka
25. nov 2012

@lucia2505 Oprava HCG bolo 32.

lucia2505
25. nov 2012

@dadaba a v akom štádiu ti vkladali embryjka?? Mala si aj PK?

lucia2505
25. nov 2012

@sheronka Ahoj, ďakujem za povzbudenie, ale radšej nechcem mať zbytočnú nádej. A ty si mala predľženú kultiváciu? Mne vkladali blastocystu a morulu a tebe??

lucia2505
25. nov 2012

@jassminx Ďakujem za povzbudenie moja a snažím sa to brať triezvo, keď to nebude teraz, tak hádam vyjde aspoň KET.

moniq
25. nov 2012

Cauko krásky... Som na Vás nadabila a je Vás tu viac čo máte tak ako ja zajtra krvicku....ja som dnes 23 den cyklu a napriek tomu mám výtok hnedy ....:( aj ked dúfam že to nie je konečná ,smutim :(

moniq
25. nov 2012

@lucia2505 cauko....prosím Ťa povieš mi aky bude postup pred KET ?....

bique
25. nov 2012

@lucia2505 ahoj...mne po PK s vkladom na 6ty den ukazal slabu ciarku test az na 10ty den po ET...a to som robila 10jednotkovy 😉 takze este nic nie je stratene, aby si nebola prekvapena 😀 teda, dufam, ze budes prekvapena 😀 a teda tehotne som sa necitila ani ja, voooobec 🙂

lucia2505
25. nov 2012

@bique a testovala si aj predtým alebo prvý krát až te 10. deň??

sheronka
25. nov 2012

@lucia2505 Mala som 5 dnovu PK a tiez jednu blastocystu a morulu. Skus test opat za dva dni 😉

lucia2505
25. nov 2012

@sheronka tak to by bol zázrak keby som to mala tak isto ako ty...nechela som už testovať, ale asi skúsim ešte jeden za dva dni ako píšeš. Ale mňa aj prsia prestali bolieť, vlastne mi nič nie je...myslím, že mi bolo predtým všetko kvôli tomu pregnylu a ako to vyprchalo, tak už nič 😠

lucia2505
25. nov 2012

@moniq Ahoj ja zatiaľ vôbec neviem ako to funguje, keď treba ísť na KET, ešte som nebola zatiaľ, ale myslím, že sa tam berie nejaký liek na sliznicu a potom sa asi pichne pregnyl a ide sa na vklad. Len tuším, že tam do poslednej chvíle nevieš, či vklad bude alebo nie, lebo to rozmrazujú až pár hodín predtým a vlastne až tesne predtým ti oznámia, či je to v pohode na vklad.

sheronka
25. nov 2012

@lucia2505 Ani ja som nemala ziadne zvlastne pocity. Obcas ako keby som to mala dostat.

chilinkaxxx
25. nov 2012

@lucia2505 neboj nic. dobre bude. nemusis mat ziadne priznaky...mozno je este skoro. ja som totalne znicena z trhov hahs. aj som zabudla uplne na vsetko.

lucia2505
25. nov 2012

@chilinkaxxx dúfam, že máš pravdu a držím palce na zajtrajšiu krvičku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre